Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U12 Juvenile Ballroom 2018. december 8.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

WDC AL Open World Championships 2018
Franciaország - Paris 2018. december 6.

Fred Astaire Cup U12 Juvenile Ballroom 2018. december 8.

Döntő

1  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukrajna
2  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajna
3  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Oroszország
4  Maksim Lashchenko & Marta Tyutyunnik Ukrajna
5  Svyatoslav Stupkin & Veronika Parfenova Ukrajna
6  Denis Machek & Karina Skiba Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Oroszország
9  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajna
10  Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánia
11  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajna
11  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajna

Elődöntő

14  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukrajna
14  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukrajna
14  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Oroszország
17  Rostik Klyashtornyj & Kira Yuhimenko Ukrajna
17  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Izland
19  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukrajna
19  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukrajna
21  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukrajna
21  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukrajna
23  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajna
24  Artem Vasin & Veronika Tverda Ukrajna

2. forduló (legjobb 34)

25  Artem Gurko & Eva Bespalova Ukrajna
26  Evan Holmes & Lili Crane Anglia
26  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajna
28  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Izland
29  Boris Drachenko & Anzhelika Bozorova Ukrajna
29  Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Oroszország
31  Aleksandr Afanasev & Mariya-Nikol Bêlogrodska Ukrajna
31  Mihajlo Kajnara & Elizaveta Sinitsyna Ukrajna
33  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
33  Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukrajna
35  Svyatoslav Chernetskij & Lejla Sandul Ukrajna
36  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Izland

1. forduló (legjobb 48)

37  Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte Anglia
37  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukrajna
39  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Izland
40  Jake Berg & Anna Talis USA
40  Fergus Woolaway & Kinga Kurek Anglia
42  Nikita Paseukin & Kristina Alyusova Spanyolország
43  Thordur Hugo Bjornsson & Erika Osk Hrannarsdottir Anglia
44  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
45  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Izland
46  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Izland
47  Chengming Liu & Xiangjun Wu Kína
48  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova USA
48  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukrajna
50  Maxim Martynov & Alina Gridneva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}