Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World Under 21 Ballroom 2018. december 6.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

WDC AL Open World Championships 2018
Franciaország - Paris 2018. december 6.

Open World Under 21 Ballroom 2018. december 6.

Döntő

1  Aleksandr Bezkrovnyy & Mariya Savchuk Ukrajna
2  Dima Moroz & Kristina Kuzenko Ukrajna
3  Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukrajna
4  Danylo Kravchuk & Anna Alekseeva Ukrajna
5  Dmitro Lishchuk & Diana Madiy Ukrajna
6  Glenn Richard Boyce & Caroly Jänes Anglia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Klim Shypilin & Anastasiya Malahova Ukrajna
8  Oliver Hand & Anastasiya Lisitsina Anglia
8  Bogdan Zabolotniy & Elizaveta Ivanova Ukrajna
10  Denis Savitskiy & Elena Tregub Ukrajna
10  Oleksandr Skornyakov & Anastasyya Slyusar Ukrajna
12  Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  Vladislav Kozhevnikov & Eleonora Metelitsa Oroszország
14  Timur Beshkenadze & Anastasiya Volynets Ukrajna
15  Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Izland
15  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Oroszország
17  Kamil Kucharczyk & Marta Kowalczyk Lengyelország
18  Aleksandr Grebinets & Sofiya Pikan Ukrajna
19  Justas Zagurskas & Oliwia Matuszewska Lengyelország
20  Vladimir Kuzmin & Aleksandra Fedorova Ukrajna
21  Aleksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Svédország
21  Sasha Ward & Amy Hankin Anglia
23  Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir Izland
24  Oliver Beardmore & Zoe Cunningham Anglia

2. forduló (legjobb 30)

25  Mykhayl Baev & Alina Zheleznyakova Lengyelország
25  Evgeniy Kvitka & Mariya Aleksanova Ukrajna
27  Denis Ilin & Vlada Davidenko Ukrajna
28  Le De Zhao & Zhang Dan Qing Kína
29  Elvar Kristinn Gapunay & Kayleigh Andrews Izland
30  Jin Pen Liang & Qi Yue Anglia

1. forduló (legjobb 38)

31  Lewis Hateley & Rebekka Ros Anglia
31  Mikhail Proskuryakov & Mariya Lavrenteva Oroszország
33  Ollie Woolaway & Martina Heimo Anglia
34  Brandon Klavansky & Maria Volski USA
34  Michal Salwin & Katarzyna Kostanczuk Lengyelország
36  Leano Brown & Carmen Davids Dél-Afrika
37  Riccardo Nicolosi & Giulia Nicolosi Olaszország
38  Aron Eiriksson & Anna Ragnheidur Hallsdottir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}