Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U16 Junior Ballroom 2018. december 9.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

WDC AL Open World Championships 2018
Franciaország - Paris 2018. december 6.

Fred Astaire Cup U16 Junior Ballroom 2018. december 9.

Döntő

1  Ivan Ivanyk & Aleksandra Proshina Ukrajna
2  Ivan Pravatorov & Alina Osipova Oroszország
3  Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajna
4  Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglia
5  Ivan Sahanenko & Sofiya Serokurova Ukrajna
6  Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Ryan Bendall & Alana Salter Anglia
8  Yurij Belov & Ekaterina Sinenko Ukrajna
9  Maxim Berezkin & Margarita Karpechenko Oroszország
9  Dmitro Lanin & Oleksandra Somkina Ukrajna
9  Vladislav Lisenko & Olga Banashko Ukrajna
12  Roman Shchechka & Zlata Rozhkova Ukrajna

Elődöntő

13  Oleg Tereschenko & Valeriya Bibyk Ukrajna
14  Egor Volkov & Anna Panova Oroszország
15  Egor Postolatij & Bozhena Turchina Ukrajna
16  Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglia
16  Matviy Korsunkiy & Sophia Kouznetsov USA
16  Maxim Morris & Olivia King Anglia
19  Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Izland
20  Vladislav Kondakov & Darya Sinelnikova Ukrajna
21  Zahar Medunitsa & Katerina Gordienko Ukrajna
22  Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Oroszország
23  Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajna
24  Georgiy Alekseev & Kseniya Seravkina Oroszország

2. forduló (legjobb 37)

25  Denis Pshono & Darya Zhalo Ukrajna
26  Daniil Udovenko & Amina Rashevskaya Ukrajna
27  Maxim Nikolsky & Daria Borisova Oroszország
28  Vadim Kondakov & Darya Onufrej Ukrajna
29  Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Oroszország
30  Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
30  Adam Parry & Lauren King Anglia
30  Wang Fu Tong & Yuhan Shen Kína
30  Matthew Zoladkiewicz & Elizabete Grigalinovica-Leja USA
34  Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Izland
34  Maxim Sautkin & Maria Kiryanova Oroszország
36  Le Xing & Jiaying Li Kína
37  Mark Lund Thomsen & Charlotte Silke Bondo Dánia

1. forduló (legjobb 44)

38  Hinrik Óli Gunnarsson & Elisabet Tinna Haraldsdottir Izland
38  Lauritz Thoresen & Emily Ranford Anglia
40  Ivan Coric & Elisabet Alda Georgsdottir Izland
41  Timofej Balashov & Margarita Pavlova Oroszország
42  Daniel Shtern & Anna Markman USA
43  Angelo Stagno & Alice Li Causi Görögország
44  Curtley Klassen & Kisha Brown Dél-Afrika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}