Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U12 Juvenile Ballroom 2018. december 6.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

WDC AL Open World Championships 2018
Franciaország - Paris 2018. december 6.

Open World U12 Juvenile Ballroom 2018. december 6.

Döntő

1  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajna
2  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajna
3  Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Ukrajna
4  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukrajna
5  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Oroszország
6  Daniil Samohin & Elizaveta Oliynik Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Oroszország
8  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajna
9  Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánia
10  Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Észak-Írország
11  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukrajna
12  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Oroszország

Elődöntő

13  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajna
13  Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA
15  Maksim Lashchenko & Marta Tyutyunnik Ukrajna
15  Denis Machek & Karina Skiba Ukrajna
15  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajna
18  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ukrajna
19  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Izland
19  Svyatoslav Stupkin & Veronika Parfenova Ukrajna
21  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajna
22  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukrajna
22  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukrajna
24  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukrajna
25  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Oroszország
26  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
27  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukrajna

2. forduló (legjobb 47)

28  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukrajna
28  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajna
30  Artem Vasin & Veronika Tverda Ukrajna
31  Oleksandr Ilyinov & Ilona Pyanyuk Moldova
32  Rostik Klyashtornyj & Kira Yuhimenko Ukrajna
33  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Izland
33  Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Oroszország
33  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukrajna
36  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
36  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ukrajna
39  Aleksandr Afanasev & Mariya-Nikol Bêlogrodska Ukrajna
39  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajna
41  Evan Holmes & Lili Crane Anglia
42  Mica Petit & Dayana Desvennes Franciaország
43  Jake Berg & Anna Talis USA
44  Chengming Liu & Xiangjun Wu Kína
45  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Izland
45  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukrajna
47  Fergus Woolaway & Kinga Kurek Anglia
48  Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Oroszország

1. forduló (legjobb 58)

49  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Izland
50  Thordur Hugo Bjornsson & Erika Osk Hrannarsdottir Anglia
51  Alon Port & Lia Groner Olaszország
51  Mark Roshchin & Daria Efremova Oroszország
53  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova USA
54  Maxim Martynov & Alina Gridneva Oroszország
56  Timéo Fabrici & Clara Janicki Franciaország
56  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
58  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Izland
58  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Izland
60  Danilo Pshono & Veronìka Zuênko Ukrajna
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}