Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U12 Juvenile Latin 2018. december 9.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

WDC AL Open World Championships 2018
Franciaország - Paris 2018. december 6.

Fred Astaire Cup U12 Juvenile Latin 2018. december 9.

Döntő

1  Antonio Esposito & Maria Rosaria Dal Monte Olaszország
2  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukrajna
3  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajna
4  Stanislav Grigorenko & Veronika Medvedeva Ukrajna
6  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Kazahsztán
7  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Izland
9  Junior Rodriguez & Grazia Luongo Olaszország
10  Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA
11  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Oroszország
12  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajna

Elődöntő

13  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
13  Danilo Steshenko & Karyna Kravchenko Ukrajna
15  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajna
15  Mihail Koval & Polina Moroz Ukrajna
15  Chengming Liu & Xiangjun Wu Kína
15  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukrajna
19  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajna
20  Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukrajna
20  Alex Zheng & Alexa Sosna USA
22  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukrajna
22  Stepan Belevtsov & Marianna Panchenko Ukrajna
22  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Izland
25  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Oroszország

2. forduló (legjobb 40)

26  Denis Machek & Karina Skiba Ukrajna
26  Tianqi Zhang & Yuzhu Bai Kína
26  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Oroszország
29  Boris Drachenko & Anzhelika Bozorova Ukrajna
29  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukrajna
29  Mark Roshchin & Daria Efremova Oroszország
32  Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugália
32  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukrajna
32  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajna
32  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajna
32  Nikita Paseukin & Kristina Alyusova Spanyolország
37  Justin Lujan & Julia Zilman USA
37  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukrajna
39  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukrajna
40  Svyatoslav Chernetskij & Lejla Sandul Ukrajna
41  Alon Port & Lia Groner Olaszország

1. forduló (legjobb 54)

42  Stepan Botnar & Luiza Kajdalova Moldova
42  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
42  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ukrajna
45  Jake Berg & Anna Talis USA
45  Evan Holmes & Lili Crane Anglia
47  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
47  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukrajna
49  Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte Anglia
49  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukrajna
52  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Izland
53  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Izland
53  Joseph Robusto & Alissa Joly USA
55  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Izland
56  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}