Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U14 Junior Latin 2018. december 9.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

WDC AL Open World Championships 2018
Franciaország - Paris 2018. december 6.

Open World U14 Junior Latin 2018. december 9.

Döntő

1  Denis Chekunov & Sofiya Vojtovich Ukrajna
2  Alexander Leytland & Elena Tsareva Oroszország
3  Daniil Kukuevsky & Elizaveta Borisova Oroszország
4  Andrej Shtepka & Viktoriiya Chirkova Ukrajna
5  Alexander Kovalev & Alisa Volper Oroszország
6  Zeya Han & Ma Yuqing Kína
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Francesco Cesario & Chiara Morgese Olaszország
7  Arsenij Moroz & Aleksandra Martynyuk Ukrajna
9  Ivan Filippov & Sofya Pak Oroszország
10  Vasilij Belichenko & Anastasiya Zaharova Ukrajna
11  Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukrajna
11  Kirill Zhurenko & Elizaveta Peregudova Ukrajna

Elődöntő

13  Robert Polinkevich & Anastasiya Dolgi Oroszország
14  Jiaxiang Liang & Meng Yan Qi Kína
15  Nikita Kulpin & Sofiya Surnakova Oroszország
16  Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Oroszország
16  Bogdan Bobko & Daniela Musijko Ukrajna
16  Xiaoqing He & Keyi Ye Kína
19  Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukrajna
20  David Maimon & Jhailyn Farcon USA
21  Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukrajna
22  Maxim Morris & Olivia King Anglia
22  Aleksandr Shevtsov & Polina Kijko Ukrajna
24  Nikita Kochetkov & Dana Kulakova Oroszország
24  Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
26  Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Oroszország

2. forduló (legjobb 45)

27  Antonov Hlib & Eva Linnik Franciaország
27  Junqi Li & Sihan Wang Kína
29  Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajna
30  Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglia
30  Fuhao Jiang & Yuxi Bu Kína
30  Zorik Moldavsky & Alice Bankova USA
33  Nikita Machulka & Sofìya Nikitina Ukrajna
34  Cristian Cepoi & Malgosia Pavlak Írország
34  Maksymilian Serafin & Weronika Majerowska Lengyelország
34  Eric Zhelasko & Mishelle Frydman Kanada
37  Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugália
37  Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajna
39  Aleksandr Panasenko & Sofiya Azhipa Ukrajna
40  Jarell Cheong & Jarellyn Cheong Malajzia
40  Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Izland
42  Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
43  Maksim Onofrijchuk & Anna Mikolenko Ukrajna
44  Timofey Goncharuk & Elena Kovalenko Ukrajna
45  Eduard Bojtsev & Polina Lezhibokova Ukrajna

1. forduló (legjobb 54)

46  Daniel Shtern & Anna Markman USA
47  Cho Hyunwoo & Lee Yunseo Dél-Korea
48  Song Haoxuan & Tania Tao Kína
48  Egor Postolatij & Bozhena Turchina Ukrajna
50  Marcos Normann Andersen & Nada Lund Thomsen Dánia
51  Aleksandr Gryzun & Elizaveta Kozlova Moldova
52  Lauritz Thoresen & Emily Ranford Anglia
53  Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukrajna
54  Angelo Stagno & Alice Li Causi Görögország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}