Results from Russian Open DanceSport Championships - 2018 - Juvenile I Combi Grand Prix 2018. október 27.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Russian Open DanceSport Championships - 2018
Oroszország - Moscow 2018. október 22.

Juvenile I Combi Grand Prix 2018. október 27.

Döntő

1  Stepan Bajkalov & Elizaveta Shingaleeva Oroszország
2  Konstantin Sojko & Marselina Muhamadieva Oroszország
3  Artem Fedchenko & Anastasiya Korableva Oroszország
4  David Zhuravlev & Anastasiya Kulpina Oroszország
5  Kirill Orlov & Miloslava Tarasevich Oroszország
6  Matvej Denshchikov & Nataliya Brinenko Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Valerij Krikunkov & Ariadna Buhtiyarova Oroszország
8  Aleksandr Pan & Alisa Lyubuhina Kazahsztán
9  Dmitrij Melnikov & Ekaterina Astapchenko Oroszország
10  Anton Shagiahmetov & Darya Dragan Oroszország
11  Vladimir Fetisov & Yunona Ogneva Oroszország
12  Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Oroszország
13  Maksimilian Sannikov & Evangelina Lejkina Oroszország

Elődöntő

14  Aleksandr Kozlov & Anastasiya Titova Oroszország
14  Ilya Shirokih & Anna Nikulina Oroszország
16  Vladimir Silachev & Alëna Avdeeva Oroszország
17  Stepan Orehov & Valeriya Shubenok Oroszország
18  Gleb Samigullin & Diana Pisankina Oroszország
19  Grigorij Kirillov & Taisiya Shehovtsova Oroszország
20  Egor Chernov & Darya Sidorova Oroszország
21  Matvej Matsak & Viktoriya Svistunova Oroszország
22  Ostap Sheshukov & Ulyana Galiaskarova Oroszország
23  Timofej Antonov & Aleksandra Zernina Oroszország
24  Fedor Baklitskij & Dianna Rudchenko Oroszország
25  Stefan German & Ekaterina Zudova Oroszország

3. forduló (legjobb 49)

26  Aleksandr Naumov & Elizaveta Atanova Oroszország
27  Artem Stepkov & Anzhelina Belova Oroszország
28  Daniil Zopunyan & Kira Evtushenko Oroszország
29  Yaromir Filippov & Sofiya Usmanova Oroszország
30  Artem Vojnash & Ulyana Yudina Oroszország
31  Aleksej Zinets & Anastasiya Neshataeva Oroszország
32  Mihail Bychev & Sofiya Hasanova Oroszország
32  Stepan Lobachev & Darya Tutarinova Oroszország
34  Matvej Kechin & Tatyana Horohordina Oroszország
35  Artur Kiselev & Darya Smirnova Oroszország
35  Matvej Osadchij & Albina Smolina Oroszország
35  Nikita Timofeenko & Elizaveta Fazilova Oroszország
35  Nikita Tupikin & Polina Berlizova Oroszország
39  Lev Esin & Lidiya Katkova Oroszország
39  Bogdan Lantratov & Melaniya Golovatskaya Oroszország
41  Dmitriy Demin & Kristina Kuklina Oroszország
41  Andrej Ishimtsev & Kira Dorofeeva Oroszország
43  Lev Nohrin & Vladislava Katysheva Oroszország
44  Vladislav Strebkov & Mariya Kalinina Oroszország
45  Nikita Zharikov & Aleksandra Lvutina Oroszország
46  Dmitrij Chernyshev & Milana Hachatryan Oroszország
47  Nikita Rachkovskij & Kristina Bezhenar Oroszország
48  Mihail Idiatullin & Aleksandra Gyulmamedova Oroszország
48  Fedor Kopytov & Elizaveta Pavlyuk Oroszország

2. forduló (legjobb 98)

50  Daniil Bolshakov & Kseniya Prokopovich Oroszország
50  Mihail Kolosov & Elizaveta Galimeeva Oroszország
50  Egor Roshchin & Arina Leshchinskaya Oroszország
53  Kirill Menshikov & Albina Hvan Oroszország
53  Ivan Mysyakin & Amina Sedova Oroszország
55  Nikita Gilts & Darya Plyusnina Oroszország
55  Nikita Rudoj & Mariya Kolesnikova Oroszország
55  Ivan Valkov & Margarita Shchadova Oroszország
58  Ivan Belonozhenko & Taisiya Postupaeva Oroszország
59  Matvej Sudarev & Anastasiya Maksimova Oroszország
60  Arsenij Buharov & Majya Pisareva Oroszország
60  Danila Klimov & Sofiya Dovzhenko Oroszország
62  Timofej Bakin & Darya Altsybeeva Oroszország
62  Artëm Chausov & Dina Magzhanova Oroszország
62  Andrej Fedchenko & Yana Kudryavtseva Oroszország
62  Kirill Horunzhin & Vitalina Poberezhets Oroszország
62  Dmitrij Konstantinov & Alina Umnova Oroszország
67  Timofej Mitenin & Darya Cherednik Oroszország
68  Denis Koksharov & Elena Vershinina Oroszország
68  Roman Kolokolov & Alina Sokolova Oroszország
68  Arsenij Sevastyanov & Marina Boldyreva Oroszország
68  Evgenij Vinnikov & Snezhana Razlutskaya Oroszország
72  Timur Eganyan & Aleksandra Nemtsova Oroszország
72  Egor Ivanov & Sofiya Sergienko Oroszország
72  Artem Kulikov & Serafima Cherkasova Oroszország
72  Petr Naumov & Alisa Balihina Oroszország
72  Roman Skiba & Ariadna Reznik Oroszország
72  Ignat Van & Veronika Kalinina Oroszország
78  Kirill Dashkov & Alëna Laponova Oroszország
78  Maksim Kondaurov & Ulyana Potapova Oroszország
78  Mark Laponov & Anna Dashkova Oroszország
78  Lev Naleuhin & Marta Hamikova Oroszország
78  Dmitrij Romashin & Dana Panova Oroszország
83  Egor Garmel & Ekaterina Cherevko Oroszország
83  Mihail Suhorukov & Kira Kochetkova Oroszország
85  Sergej Koyushev & Arina Sakovets Oroszország
85  Denis Kuzin & Alena Golubyatnikova Oroszország
85  Semen Larchenkov & Ekaterina Zezekalo Oroszország
85  Stanislav Mihajlov & Sofiya Poleshchuk Oroszország
85  Marat Nuraev & Aleksandrina Suhinina Oroszország
85  Artem Popov & Vitalina Korzyuk Oroszország
85  Stepan Pyrkin & Vasilisa Timina Oroszország
92  Pavel Ganin & Anastasiya Ilina Oroszország
93  Rustèm Hurmatullin & Evgeniya Molomozhnova Oroszország
94  Vladislav Slizen & Margarita Yuharina Oroszország
95  Tihon Ryabov & Polina Menshchikova Oroszország
95  Dmitrij Zagrivin & Margarita Solomentseva Oroszország
97  Artur Bahmutov & Kira Makarova Oroszország
98  Egor Kuznetsov & Arina Kamysheva Oroszország

1. forduló (legjobb 136)

99  Stepan Babaev & Kristina Stolbova Oroszország
99  Mihail Kutuzov & Sofya Atamanchuk Oroszország
99  Evgenij Lopatin & Arina Potapova Oroszország
102  Makar Babenko & Alisa Petrosyan Oroszország
102  Andrej Dushechkin & Sofiya Tarasevich Oroszország
104  Zahar Avdeev & Mariya Avdeeva Oroszország
105  Vladimir Lepehin & Viktoriya Zubkova Oroszország
106  Vladislav Kostyukov & Sofya Chirkova Oroszország
106  Vadim Plëhov & Marina Solok Oroszország
106  Dmitrij Plëhov & Viktoriya Savitskaya Oroszország
109  Mihail Denisov & Samira Bahtiyarova Oroszország
109  Èduard Klabukov & Alisa Evtushenko Oroszország
109  Dmitrij Lapitskij & Mariya Maksimova Oroszország
109  Mark Otroh & Kira Vasina Oroszország
109  Mihail Perevodchikov & Elizaveta Starzhinskaya Oroszország
109  Timofej Saraev & Ekaterina Vysotskaya Oroszország
115  Arsenij Kalinin & Elizaveta Kuvyrzina Oroszország
115  Miron Sobolev & Sofiya Monahova Oroszország
115  German Yakovlev & Zlata Pavlenko Oroszország
118  Fedor Korepanov & Veronika Motovilova Oroszország
118  Timofej Melnichuk & Eva Konoplenko Oroszország
118  Vyacheslav Sokovikov & Viktoriya Karnakova Oroszország
121  Maksim Kirilyuk & Ulyana Podluzhnaya Oroszország
121  Gleb Suhorosov & Alena Skotnikova Oroszország
121  Makar Zverkov & Miroslava Karpushenko Oroszország
124  Kirill Cherevko & Alisa Akimova Oroszország
125  Matvej Shahmarov & Èlla Igityan Oroszország
126  Timofej Blohin & Darya Protasova Oroszország
126  Mark Lintvarev & Evgeniya Verbova Oroszország
126  Mark Maltsev & Aleksandra Akimova Oroszország
129  Roman Dubinin & Viktoriya Bojko Oroszország
129  Grigorij Zorin & Mariya Ksenokratova Oroszország
131  Kirill Balykov & Amina Baksheeva Oroszország
131  Aleksej Rodionov & Polina Goloskok Oroszország
133  Vladislav Gajdin & Vasilisa Sudareva Oroszország
133  Ivan Maslov & Liliya Kostrova Oroszország
135  Maksim Efimov & Ajyllaana Ohlopkova Oroszország
136  Anatolij Antoshintsev & Arina Maltseva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}