Results from OK Dance Open 2017 - WDSF European Championship Standard 2017. május 19., péntek
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

OK Dance Open 2017
Cseh Köztársaság - Olomouc 2017. május 19., péntek

WDSF European Championship Standard 2017. május 19., péntek

Döntő

1  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Oroszország
2  Evaldas Sodeika & Ieva Sodeikiene (aka Zukauskaite) Litvánia
3  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litvánia
4  Evgeni Moshenin & Dana Spitsyna Oroszország
5  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánia
6  Anton Skuratov & Alona Uehlin Németország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Madis Abel & Aleksandra Galkina Észtország
8  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Ausztria
9  Edgars Linis & Eliza Ancane Lettország
10  Dariusz Mycka & Madara Freiberga Lengyelország
11  David Odstrcil & Tara Bohak Cseh Köztársaság
12  Rares Cojoc & Andreea Matei Románia

Elődöntő

13  Daniil Ulanov & Ekaterina Isakovich Oroszország
14  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dánia
15  Matteo Cicchitti & Simona Brecikova Szlovák Köztársaság
16  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Fehéroroszország
17  Alexey Barkov & Marika Odikadze Izrael
18  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Olaszország
19  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Szlovák Köztársaság
20  Alessandro Bosco & Laura Nolan Írország
21  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Németország
22  Yaroslav Semenenko & Aleksandra Piszczek Ukrajna
23  Viktor Szabó & Vanja Vujic Horvátország
24  Giuseppe Sgroi & Merce Llorca Spanyolország

2. forduló (legjobb 48)

25  Marts Punins & Dana Jakobsone Lettország
25  Kostadin Vasilev & Giusi Iarrera Olaszország
27  Raul Faliboga & Andra Mihaela Radu Románia
27  Vladislav Kolesnikov & Naja Dolenc Szlovénia
29  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Lengyelország
30  Michal Drha & Klara Drhova (aka Zamecnikova) Cseh Köztársaság
31  Jonas Pettersen & Helene Spilling Norvégia
32  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir Izland
33  Iliya Dobrev & Ana Mesec Szlovénia
33  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukrajna
33  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Oroszország
36  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Románia
36  Peter Spasov & Raluca Elena Popa Bulgária
38  Shahar Zismanovich & Sana Sokol Izrael
39  Roman Shishkin & Jessica Duret Franciaország
40  Adrian Esperon Vidal & Patricia Martinez Pereira Spanyolország
40  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Németország
42  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha Franciaország
42  Václav Málek & Catharina Dvorak Ausztria
42  Alexandru Pogor & Katrina North Anglia
45  Volodymyr Kerekesh & Mariana Menezes Portugália
46  Ilya Kornev & Dariya Zhukova Oroszország
47  Sigurdur Mar Atlason & Maria Baikova Izland
48  Artem Tarasov & Eva Shanidze Oroszország

1. forduló (legjobb 60)

49  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Fehéroroszország
50  Anton Kurttila & Nina Anderson Finnland
51  Jacopo Casotto & Jenni Heikkilä Finnland
52  Norbert Drobina & Viktória Vasas Szerbia
53  Remo Grande & Maria Karavaki Görögország
54  Bas Willems & Jennifer Mcmillan Anglia
55  Tamás Tejeda & Zsófia Várnai Magyarország
56  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Svédország
57  Patrizio Pirola & Nienke Wichers Hollandia
58  Nemanja Simikic & Tijana Simikic Szerbia
58  Ali Sertan Yaka & Zeynep Ozge Yenice Törökország
60  Baris Mehmet Zeytinci & Oyku Yilmaz Törökország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}