Results from Megapolis Cup - Junior D Latin 2019. június 8.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Megapolis Cup
Oroszország - Moscow 2019. június 8.

Junior D Latin 2019. június 8.

Döntő

1  Serafim Hovanskij & Alëna Alipova Oroszország
2  Aleksandr Sharapov & Viktoriya Glebova Oroszország
3  Ivan Chembaev & Varvara Bondareva Oroszország
4  Aleksandr Bulatov & Darya Chepurina Oroszország
5  Elisej Podobed & Angelina Kashcheeva Oroszország
6  Maksim Velanskij & Viktoriya Belova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Nikita Melnikov & Anastasiia Annenkova Oroszország
8  Makar Chernov & Ekaterina Tiunova Oroszország
8  Artem Nenno & Anastasiya Krechetova Oroszország
10  Ivan Nehoroshkov & Anastasiya Uing Oroszország
11  Mark Gortè & Sofya Pastuh Oroszország
12  Yaroslav Berlinskij & Kseniya Peshkova Oroszország

Elődöntő

13  Aleksej Kosach & Polina Kuzmina Oroszország
14  Maksim Shaforostov & Nadezhda Tokmakova Oroszország
15  Aleksej Buevich & Kseniya Klejmenova Oroszország
16  Aleksandr Antonov & Ekaterina Shaporova Oroszország
16  Artem Shevlyagin & Sofya Matveeva Oroszország
16  Dmitriy Starodubov & Varvara Vertihina Oroszország
19  Maksim Bekasov & Darya Tevs Oroszország
20  Egor Isakov & Varvara Balkova Oroszország
21  Fedor Berezko & Kseniya Yudina Oroszország
21  Aleksej Zhirkov & Anna Loginova Oroszország
23  Matvej Gryaznyh & Sofiya Davydova Oroszország
24  Andrej Bozhko & Elizaveta Shapovalova Oroszország
24  Konstantin Sobolev & Mariya Krushenok Oroszország

1. forduló (legjobb 40)

26  Aleksandr Belov & Darya Bugrova Oroszország
27  Roman Gorbunov & Elena Spiridonova Oroszország
28  Maksim Bolgarin & Elizaveta Esikova Oroszország
29  Nikita Grendovich & Alena Zagorelskaya Oroszország
29  Ivan Kostin & Vladislava Vlasova Oroszország
29  Andrej Solomin & Taisiya Esikova Oroszország
32  Valerij Vorobëv & Veronika Gogol Oroszország
32  Mihail Zavadko & Darya Popadyuk Oroszország
34  Semen Podoshvelev & Ulyana Ivanova Oroszország
35  Dmitrij Alekseev & Viktoriya Bragina Oroszország
36  Arsenij Bauman & Dina Kurmanova Oroszország
36  Maksim Demidenko & Elena Varfolomeeva Oroszország
38  Daniil Mazaev & Ekaterina Brazhnikova Oroszország
39  Tihon Bobkov & Varvara Korotina Oroszország
40  Oleg Babakin & Lyubov Zhukova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}