Results from MFTS Ranking Tournament - Junior I D Combi 2019. április 7.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

MFTS Ranking Tournament
Oroszország - Moscow 2019. április 7.

Junior I D Combi 2019. április 7.

Döntő

1  Mihail Belikov & Mariya Kandalina Oroszország
2  Kirill Venediktov & Stella Zaharochkina Oroszország
3  Timofej Medvedev & Anastasiya Sokolova Oroszország
4  Èduard Biryukov & Èvelina Cherkashina Oroszország
5  Aleksandr Bolshakov & Veronika Ershova Oroszország
6  Mihail Surovegin & Mariya Chujkova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Grigorij Tsygankov & Kira Kovalenko Oroszország
8  Kirill Berezka & Darya Karpova Oroszország
9  Andrei Belyaev & Sofiya Rihter Oroszország
10  Ivan Nikulin & Anna Sinavchian Oroszország
11  Georgij Kolodkin & Milorada Inozemtseva Oroszország
12  Timur Nikitinskij & Ekaterina Pavlyuk Oroszország
12  Konstantin Shahov & Alina Rybina Oroszország

Elődöntő

14  Taras Makarov & Anna Topovskaya Oroszország
15  Mihail Zhdanov & Veronika Pshenina Oroszország
16  Nikita Malofeev & Maryana Malofeeva Oroszország
16  Ivan Melnikov & Viktoriya Gruntova Oroszország
18  Fedor Berezko & Kseniya Yudina Oroszország
18  Vasilij Gureev & Olesya Vergeles Oroszország
18  Dmitrij Kalashnikov & Veronika Yudkina Oroszország
21  Andrej Solomin & Taisiya Esikova Oroszország
22  Nikita Sverdlikov & Sofya Zhujkova Oroszország
23  Igor Konovalov & Polina Kuznetsova Oroszország
24  Matvej Hramov & Sofiya Martirosyan Oroszország
25  Daniil Nefedov & Elizaveta Rodenkova Oroszország
26  Aleksandr Adrov & Veronika Topolnitskaya Oroszország

2. forduló (legjobb 33)

27  Artem Momot & Darya Tihonova Oroszország
28  Vladislav Abramov & Valeriya Piskova Oroszország
28  Konstantin Smirnov & Kira Sokolova Oroszország
30  Emelyan Estafev & Zlata Sekletsova Oroszország
30  Viktor Senotrusov & Milana Chudina Oroszország
32  Timofej Roslyakov & Anna Shubina Oroszország
33  Kirill Nenahov & Arina Klepikova Oroszország

1. forduló (legjobb 55)

34  Dmitrij Hramtsov & Arina Zatsepilina Oroszország
34  Konstantin Litvinenko & Darya Evsikova Oroszország
34  Artem Matveev & Kseniya Sorneva Oroszország
34  Aleksej Shehovtsov & Anna Tkachenko Oroszország
34  Aleksandr Zaharov & Anastasiya Rogava Oroszország
39  Matvej Artyuhov & Ulyana Kondrashova Oroszország
39  Maksim Makartsev & Yuliya Artemeva Oroszország
39  Yakov Panarin & Nina Kolesnikova Oroszország
39  Aleksandr Suchkov & Viktoriya Sudarikova Oroszország
39  German Tipsin & Viktoriya Titova Oroszország
44  Ilya Kalyanov & Karina Kalyanova Oroszország
44  Aleksandr Mihajlov & Alisa Dudorova Oroszország
46  Daniil Losev & Mariya Shaposhnik Oroszország
47  German Berezin & Elizaveta-Mariya Pozharova Oroszország
47  Daniel Gladkov & Elena Lugacheva Oroszország
47  Maksim Kurylev & Alina Novikova Oroszország
47  Danila Lozovoj & Yana Vasileva Oroszország
51  Aleksandr Dolmatov & Darya Molchanova Oroszország
52  Mihail Skopinov & Valeriya Sheveleva Oroszország
53  Daniil Goncharov & Arina Nikitina Oroszország
54  Ivan Astaforov & Ariana Ryzhakova Oroszország
54  Egor Markelov & Kseniya Truhina Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}