Results from Junior Blackpool Dance Festival - Junior Jive Competition 2019. április 26.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Junior Blackpool Dance Festival
Anglia - Blackpool 2019. április 22.

Junior Jive Competition 2019. április 26.

Döntő

1  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Oroszország
2  Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukrajna
3  Kirill Zhurenko & Sofiya Vojtovich Ukrajna
4  Zi Yang Jiang & Xinyi Chen Kína
5  Artem Kovalev & Sofia Polskih Kazahsztán
6  Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [4] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajna
7  [4] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Izland
7  [4] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Oroszország
10  [3] Alexander Kovalev & Alisa Volper Oroszország
11  [2] Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Oroszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

12  [4] Francesco Cesario & Chiara Morgese Olaszország
12  [4] Svyatoslav Dikanev & Marina Morris Anglia
12  [4] Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Oroszország
12  [4] Nikita Klimov & Valeria Grafova Oroszország
12  [4] Georgij Minin & Varvara Pundelik Oroszország
12  [4] Gethin Poacher & Ruby Savage Anglia
18  [3] Denis Fedyuk & Yana-Sofìya Moroz Ukrajna
18  [3] Dave Firestein & Shelly Umansky USA
18  [3] Maxim Morris & Olivia King Anglia
21  [2] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajna
21  [2] Maxim Yashylin & Alina Karateeva Oroszország

3. forduló (legjobb 65)

23  [4] Chow Tsz Hing & Wong Yan Tung Hong Kong
23  [4] Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukrajna
23  [4] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajna
23  [4] Alexander Leytland & Elena Tsareva Oroszország
23  [4] Yucheng Li & Siyu Li Kína
23  [4] Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Oroszország
23  [4] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Izland
30  [3] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglia
30  [3] Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukrajna
30  [3] Maxim Leytland & Sofya Koloskova Oroszország
30  [3] Filipp Torskij & Taisiya Agaeva Oroszország
30  [3] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajna
35  [2] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Oroszország
35  [2] Mason Bevan & Natasha Irons Anglia
35  [2] Albert Demin & Elizaveta Demidova Oroszország
35  [2] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin USA
35  [2] Chen Lin & Zi Yi Liang Kína
35  [2] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Izland
35  [2] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajna
35  [2] Danming Zhang & Bei Yu Meng Kína
43  [1] Fei Hao Chen & Jia Hang Yao Kína
43  [1] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukrajna
43  [1] Lucas Neo & Trinity Goh Szingapur
43  [1] Alessandro Penna & Nicole Biamonte Olaszország
43  [1] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Oroszország
48  [4] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Oroszország
48  [4] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Oroszország
48  [4] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Oroszország
48  [4] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Oroszország
48  [4] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglia
48  [4] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Kína
48  [4] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Izland
48  [4] Aviv Koren & Eliya Pahtman Izrael
48  [4] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Oroszország
48  [4] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajna
48  [4] Andrew Lan & Ariel Weng Tajvan
48  [4] Volodimir Lapin & Taisiya Shchur Ukrajna
48  [4] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Oroszország
48  [4] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Izrael
48  [4] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajna
48  [4] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
48  [4] Ivan Zazybov & Anastasiya Kiyanenko Ukrajna
48  [4] Yichi Zhang & Yuqing Tao Kína

2. forduló (legjobb 90)

66  [3] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Oroszország
66  [3] Daniil Eliseev & Anna Perehodko Ukrajna
66  [3] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Oroszország
66  [3] Aleksandr Malyants & Darya Valova Oroszország
66  [3] Le Yuan & Zilin Yang Kína
71  [2] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Oroszország
71  [2] Nicolas Eichhorn & Katharina Jewdokimenko Németország
71  [2] Nikita Haruns & My Narvo Finnland
71  [2] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajna
71  [2] Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugália
71  [2] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajna
71  [2] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajna
71  [2] Licheng Wang & Hongyu Pan Kína
71  [2] Nanbei Wang & Jinyi Hao Kína
80  [1] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Olaszország
80  [1] Gleb Gavrilicenco & Jana Gavrilicenco Anglia
80  [1] Bogdan Kornilov & Lina Golub Oroszország
80  [1] Riccardo Pinna & Francesca Mazzette Olaszország
80  [1] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finnland
80  [1] Timofij Tiran & Kseniya Kozievska Ukrajna
86  Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko USA
86  Francis Carty & Olivia Bourne Anglia
86  Artem Dolgopolov & Arina Bausina Oroszország
86  Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukrajna
86  Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Oroszország

1. forduló (legjobb 115)

91  [4] Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir Izland
91  [4] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugália
91  [4] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Kína
91  [4] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukrajna
91  [4] Yixuan Li & Xinyu Du Kína
91  [4] Xu Hui Ma & Ying Cao Kína
91  [4] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finnland
91  [4] Fin Statham & Keira Bickley Anglia
91  [4] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Kína
91  [4] Xinyang Yue & Han Han Su Kína
101  [3] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglia
101  [3] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Izland
101  [3] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Oroszország
101  [3] Sacha Manin & Aimy Manin Franciaország
101  [3] Aidan Shaw & Seren Rees Anglia
101  [3] Raul Toparcean & Julia Beissel Ausztria
101  [3] Aleksey Zakharchenko & Margarita Nelip Ukrajna
108  [2] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
108  [2] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finnland
108  [2] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Izland
108  [2] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglia
108  [2] Emil Sällström & Laura Todorovic Finnland
108  [2] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Izland
114  [1] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Izland
114  [1] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}