Results from Junior Blackpool Dance Festival - British Junior Latin Championship 2019. április 25.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Junior Blackpool Dance Festival
Anglia - Blackpool 2019. április 22.

British Junior Latin Championship 2019. április 25.

Döntő

1  Artur Ravlik & Margita Solomiya Ukrajna
2  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Oroszország
3  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Oroszország
4  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Oroszország
5  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Oroszország
6  Zi Yang Jiang & Xinyi Chen Kína
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [17] Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukrajna
8  [14] Kirill Zhurenko & Sofiya Vojtovich Ukrajna
9  [12] Nikita Klimov & Valeria Grafova Oroszország
10  [11] Alexander Leytland & Elena Tsareva Oroszország
11  [9] Artem Kovalev & Sofia Polskih Kazahsztán
11  [9] Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukrajna
13  [5] Alexander Kovalev & Alisa Volper Oroszország

Elődöntő

14  [15] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Oroszország
15  [14] Dave Firestein & Shelly Umansky USA
15  [14] Roman Shirokiy & Elizaveta Shapka Ukrajna
17  [13] Svyatoslav Dikanev & Marina Morris Anglia
18  [12] Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Oroszország
19  [11] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajna
19  [11] Mihail Tretyak & Êlizaveta Grinenko Ukrajna
21  [10] Gethin Poacher & Ruby Savage Anglia
22  [9] Shapkin Andrej & Alana Salter Anglia
22  [9] Georgij Minin & Varvara Pundelik Oroszország
24  [8] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Izland
25  [7] Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Oroszország

4. forduló (legjobb 50)

26  [17] Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Oroszország
26  [17] Alessandro Querini & Alessia Zaccaria Olaszország
26  [17] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajna
29  [16] Denis Fedyuk & Yana-Sofìya Moroz Ukrajna
30  [15] Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Oroszország
31  [14] Chow Tsz Hing & Wong Yan Tung Hong Kong
31  [14] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Anglia
31  [14] Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Oroszország
34  [13] Vladimir Dovganich & Alina Yurova Ukrajna
35  [12] Carmelo D'angelo & Federica Patti Olaszország
36  [11] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Oroszország
37  [9] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglia
37  [9] Chen Lin & Zi Yi Liang Kína
37  [9] Maxim Yashylin & Alina Karateeva Oroszország
40  [8] Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukrajna
40  [8] Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugália
40  [8] Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Oroszország
43  [7] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Oroszország
43  [7] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglia
45  [6] Daniil Tolmachev & Zlata Goncharuk Ukrajna
46  [5] Francesco Cesario & Chiara Morgese Olaszország
46  [5] Aviv Koren & Eliya Pahtman Izrael
48  [4] Sergey Salashchenko & Mariya Kiseleva Oroszország
49  [3] Xu Hui Ma & Ying Cao Kína
49  [3] Andrea Pia & Maria Bussu Olaszország

3. forduló (legjobb 80)

51  [20] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Kína
51  [20] Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukrajna
51  [20] Maxim Leytland & Sofya Koloskova Oroszország
51  [20] Filipp Torskij & Taisiya Agaeva Oroszország
55  [19] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Oroszország
55  [19] Giacomo Mondino & Alessia Bono Olaszország
55  [19] Maxim Morris & Olivia King Anglia
55  [19] Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajna
59  [18] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Oroszország
59  [18] Danming Zhang & Bei Yu Meng Kína
61  [17] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Lengyelország
61  [17] Lucas Neo & Trinity Goh Szingapur
63  [16] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Oroszország
63  [16] Yichi Zhang & Yuqing Tao Kína
65  [15] Fei Hao Chen & Jia Yan Yao Kína
65  [15] Andrej Sergeev & Polina Golovina Oroszország
65  [15] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajna
68  [14] Riccardo Meddis & Giulia Cotroneo Olaszország
69  [13] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Oroszország
69  [13] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Oroszország
69  [13] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Oroszország
72  [12] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Oroszország
72  [12] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Oroszország
72  [12] Andrew Lan & Ariel Weng Tajvan
72  [12] Xinyang Yue & Han Han Su Kína
76  [11] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Izland
77  [10] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
78  [9] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finnland
78  [9] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Izland
80  [8] Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukrajna

2. forduló (legjobb 122)

81  [22] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajna
81  [22] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Oroszország
81  [22] Artem Puhalskij & Sofiya Chernikova Ukrajna
84  [21] Aleksandr Belik & Lyubov Svyatokum Ukrajna
84  [21] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajna
84  [21] Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukrajna
84  [21] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukrajna
88  [20] Nicolas Eichhorn & Katharina Jewdokimenko Németország
88  [20] Volodimir Lapin & Taisiya Shchur Ukrajna
88  [20] Aleksandr Malyants & Darya Valova Oroszország
88  [20] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukrajna
88  [20] Raul Toparcean & Julia Beissel Ausztria
93  [19] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Izland
93  [19] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Izland
93  [19] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Oroszország
93  [19] Yucheng Li & Siyu Li Kína
93  [19] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukrajna
93  [19] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajna
93  [19] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajna
93  [19] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Oroszország
101  [18] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajna
101  [18] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Oroszország
101  [18] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Izland
101  [18] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Kína
105  [17] Daniil Eliseev & Anna Perehodko Ukrajna
105  [17] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Kína
105  [17] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukrajna
105  [17] Bogdan Kornilov & Lina Golub Oroszország
105  [17] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajna
110  [16] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin USA
110  [16] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Oroszország
110  [16] Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajna
113  [15] Frederik Veilbaek Andersen & Victoria Benthin Svédország
114  [13] Mason Bevan & Natasha Irons Anglia
114  [13] Francis Carty & Olivia Bourne Anglia
114  [13] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajna
117  [12] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
117  [12] Jamie Meah & Issy Dulam Anglia
119  [11] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Izrael
120  [9] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Oroszország
121  [8] Oscar Frederik Ellegaard Povlsen & Anne-Sophie Ellegaard Povlsen Dánia
122  [5] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglia

1. forduló (legjobb 177)

123  [21] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Oroszország
123  [21] Lorenzo Bonzi & Cara Gabusi Olaszország
123  [21] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugália
123  [21] Albert Demin & Elizaveta Demidova Oroszország
123  [21] Yixuan Li & Xinyu Du Kína
123  [21] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajna
123  [21] Oliver Skeel-Gerhardt & Sille Skeel-Gerhardt Dánia
123  [21] Timofij Tiran & Kseniya Kozievska Ukrajna
131  [20] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Oroszország
131  [20] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Oroszország
131  [20] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Olaszország
131  [20] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Oroszország
131  [20] Riccardo Pinna & Francesca Mazzette Olaszország
136  [19] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Oroszország
136  [19] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Izland
136  [19] Artur Maier & Jessica Vasiliu Németország
136  [19] Fin Statham & Keira Bickley Anglia
136  [19] Egor Tsibarovskij & Aleksandra Zelenova Ukrajna
136  [19] Nanbei Wang & Jinyi Hao Kína
142  [18] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Oroszország
142  [18] Alessandro Penna & Nicole Biamonte Olaszország
142  [18] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajna
142  [18] Le Yuan & Zilin Yang Kína
146  [15] Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko USA
146  [15] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finnland
146  [15] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglia
146  [15] Licheng Wang & Hongyu Pan Kína
150  [14] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
150  [14] Gregor Gartsman & Alina Liedtke Németország
152  [13] Aleksi Ahola & Polina Anisimova Finnland
152  [13] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukrajna
152  [13] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukrajna
152  [13] Nikita Haruns & My Narvo Finnland
156  [12] Artem Dolgopolov & Arina Bausina Oroszország
156  [12] Frederik Lindberg & Laura Engell Dánia
158  [11] Fabio Dahlem & Kristina Petraschenko Németország
159  [10] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglia
159  [10] Gleb Gavrilicenco & Jana Gavrilicenco Anglia
159  [10] Philip Groth Panajotides & Filippa Brandt Dánia
162  [9] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finnland
163  [8] Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir Izland
163  [8] Joshua Blewitt & Skye Markey Anglia
163  [8] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglia
163  [8] Sacha Manin & Aimy Manin Franciaország
167  [7] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Izland
167  [7] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Izland
169  [6] Emil Sällström & Laura Todorovic Finnland
170  [5] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finnland
170  [5] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finnland
172  [4] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finnland
172  [4] Aidan Shaw & Seren Rees Anglia
174  [2] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Izland
174  [2] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Izland
176  [1] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Izland
177  Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}