Results from Junior Blackpool Dance Festival - Junior Samba 2019. április 23.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Junior Blackpool Dance Festival
Anglia - Blackpool 2019. április 22.

Junior Samba 2019. április 23.

Döntő

1  Artur Ravlik & Margita Solomiya Ukrajna
2  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Oroszország
3  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Oroszország
4  Svyatoslav Dikanev & Marina Morris Anglia
5  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Oroszország
6  Gethin Poacher & Ruby Savage Anglia
7  Alexander Kovalev & Alisa Volper Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  [3] Zi Yang Jiang & Xinyi Chen Kína
8  [3] Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Oroszország
10  [2] Dave Firestein & Shelly Umansky USA
10  [2] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Lengyelország
10  [2] Maxim Leytland & Sofya Koloskova Oroszország

Elődöntő

13  [4] Vladimir Dovganich & Alina Yurova Ukrajna
13  [4] Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Oroszország
13  [4] Alexander Leytland & Elena Tsareva Oroszország
16  [3] Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukrajna
16  [3] Artem Kovalev & Sofia Polskih Kazahsztán
16  [3] Maxim Morris & Olivia King Anglia
16  [3] Andrej Sergeev & Polina Golovina Oroszország
16  [3] Roman Shirokiy & Elizaveta Shapka Ukrajna
16  [3] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Oroszország
16  [3] Filipp Torskij & Taisiya Agaeva Oroszország
23  [2] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglia
23  [2] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Anglia
25  [1] Fei Hao Chen & Jia Hang Yao Kína
25  [1] Yucheng Li & Siyu Li Kína

4. forduló (legjobb 50)

27  [4] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglia
27  [4] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Oroszország
27  [4] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajna
27  [4] Francesco Cesario & Chiara Morgese Olaszország
27  [4] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Kína
27  [4] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajna
27  [4] Chen Lin & Zi Yi Liang Kína
27  [4] Georgij Minin & Varvara Pundelik Oroszország
35  [3] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Oroszország
35  [3] Nikita Klimov & Valeria Grafova Oroszország
35  [3] Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukrajna
35  [3] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Oroszország
35  [3] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Oroszország
40  [2] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajna
40  [2] Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukrajna
40  [2] Xu Hui Ma & Ying Cao Kína
40  [2] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajna
40  [2] Maxim Yashylin & Alina Karateeva Oroszország
45  [1] Shapkin Andrej & Alana Salter Anglia
45  [1] Yixuan Li & Xinyu Du Kína
45  [1] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Oroszország
45  [1] Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugália
49  Denis Fedyuk & Yana-Sofìya Moroz Ukrajna
49  Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Izland

3. forduló (legjobb 78)

51  [4] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Oroszország
51  [4] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Izland
51  [4] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglia
51  [4] Andrew Lan & Ariel Weng Tajvan
51  [4] Volodimir Lapin & Taisiya Shchur Ukrajna
51  [4] Giacomo Mondino & Alessia Bono Olaszország
51  [4] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Izland
51  [4] Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajna
51  [4] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajna
51  [4] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajna
51  [4] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajna
51  [4] Daniil Tolmachev & Zlata Goncharuk Ukrajna
51  [4] Raul Toparcean & Julia Beissel Ausztria
51  [4] Mihail Tretyak & Êlizaveta Grinenko Ukrajna
51  [4] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajna
51  [4] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Kína
51  [4] Yichi Zhang & Yuqing Tao Kína
68  [3] Mason Bevan & Natasha Irons Anglia
68  [3] Aviv Koren & Eliya Pahtman Izrael
68  [3] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Oroszország
68  [3] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Oroszország
72  [2] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Oroszország
72  [2] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugália
72  [2] Albert Demin & Elizaveta Demidova Oroszország
72  [2] Artur Maier & Jessica Vasiliu Németország
72  [2] Artem Puhalskij & Sofiya Chernikova Ukrajna
77  [1] Egor Tsibarovskij & Aleksandra Zelenova Ukrajna
78  Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukrajna

2. forduló (legjobb 125)

79  [5] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Oroszország
79  [5] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Oroszország
79  [5] Fabio Dahlem & Kristina Petraschenko Németország
79  [5] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglia
79  [5] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Izland
79  [5] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finnland
79  [5] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Oroszország
79  [5] Seamus McIntosh & Libby Cutts Anglia
79  [5] Lucas Neo & Trinity Goh Szingapur
79  [5] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finnland
79  [5] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Oroszország
79  [5] Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukrajna
79  [5] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglia
79  [5] Licheng Wang & Hongyu Pan Kína
79  [5] Le Yuan & Zilin Yang Kína
79  [5] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Izland
95  [4] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Oroszország
95  [4] Frederik Veilbaek Andersen & Victoria Benthin Svédország
95  [4] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Oroszország
95  [4] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Oroszország
95  [4] Chow Tsz Hing & Wong Yan Tung Hong Kong
95  [4] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Oroszország
95  [4] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukrajna
95  [4] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Oroszország
95  [4] Timofij Tiran & Kseniya Kozievska Ukrajna
95  [4] Nanbei Wang & Jinyi Hao Kína
95  [4] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
95  [4] Danming Zhang & Bei Yu Meng Kína
107  [3] Francis Carty & Olivia Bourne Anglia
107  [3] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukrajna
107  [3] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin USA
107  [3] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglia
107  [3] Aleksandr Malyants & Darya Valova Oroszország
107  [3] Alessandro Penna & Nicole Biamonte Olaszország
113  [2] Aleksi Ahola & Polina Anisimova Finnland
113  [2] Aleksandr Belik & Lyubov Svyatokum Ukrajna
113  [2] Artem Dolgopolov & Arina Bausina Oroszország
113  [2] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Olaszország
113  [2] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Kína
113  [2] Witold Onisk & Natalia Przyborska Lengyelország
113  [2] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Izland
113  [2] Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajna
113  [2] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Oroszország
122  [1] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finnland
122  [1] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Oroszország
122  [1] Bogdan Kornilov & Lina Golub Oroszország
122  [1] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finnland

1. forduló (legjobb 159)

126  [5] Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko USA
126  [5] Lorenzo Bonzi & Cara Gabusi Olaszország
126  [5] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
126  [5] Daniil Eliseev & Anna Perehodko Ukrajna
126  [5] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Izland
126  [5] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukrajna
126  [5] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Izland
126  [5] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finnland
126  [5] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukrajna
126  [5] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Izrael
126  [5] Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Oroszország
126  [5] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajna
126  [5] Fin Statham & Keira Bickley Anglia
126  [5] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Anglia
126  [5] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finnland
126  [5] Xinyang Yue & Han Han Su Kína
142  [4] Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir Izland
142  [4] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglia
142  [4] Nikita Haruns & My Narvo Finnland
142  [4] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Oroszország
142  [4] Sacha Manin & Aimy Manin Franciaország
142  [4] Emil Sällström & Laura Todorovic Finnland
142  [4] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukrajna
142  [4] Aleksey Zakharchenko & Margarita Nelip Ukrajna
150  [3] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Izland
150  [3] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Izland
152  [2] Mark Birst & Michelle Uciteli Németország
152  [2] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglia
152  [2] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finnland
155  [1] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Izland
155  [1] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Izland
155  [1] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Oroszország
155  [1] Aidan Shaw & Seren Rees Anglia
155  [1] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}