Results from Junior Blackpool Dance Festival - British Juvenile Latin Championship 2019. április 26.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Junior Blackpool Dance Festival
Anglia - Blackpool 2019. április 22.

British Juvenile Latin Championship 2019. április 26.

Döntő

1  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
2  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukrajna
3  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukrajna
4  Marat Akautdinov & Elizaveta Tsymbalyuk Oroszország
5  David Komarnitskij & Angelina Cherkovska Ukrajna
6  Lyubomir Voskalo & Solomiya Tsekit Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [18] Daniil Samohin & Polina Nemiro Ukrajna
8  [17] Maksim Tereshin & Ulyana Zelikovskaya Oroszország
9  [16] Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Észak-Írország
10  [13] Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukrajna
11  [11] Stetsenko Danylo Kravchenko & Karyna Scalozub Franciaország
12  [3] Tianqi Zhang & Rotem Rivkin Kína

Elődöntő

13  [16] Tongyu Zhang & Océane Bordereau Kína
14  [15] Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukrajna
15  [13] Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Oroszország
15  [13] Nikita Pan & Kira Ligay Anglia
17  [11] Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukrajna
18  [10] Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukrajna
18  [10] Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukrajna
20  [9] Denis Machek & Vìktorìya Hukalenko Ukrajna
21  [8] Zihao Du & Yu Shan Shi Kína
21  [8] Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Ukrajna
21  [8] Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Kazahsztán
21  [8] Nathan Starey & Olivia Smorge Anglia
25  [4] Maksimilian Sannikov & Evangelina Lejkina Oroszország

3. forduló (legjobb 49)

26  [17] Alexander Matveev & Sofya Nartsyzova Oroszország
27  [16] Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dánia
27  [16] Matvej Skaskiv & Elizaveta Bondarenko Ukrajna
27  [16] Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
27  [16] Dmitro Topehin & Anna Yakunkina Ukrajna
31  [15] Latken Alyauddin & Darya Li Franciaország
32  [14] Artem Popov & Arina Sergeeva Ukrajna
32  [14] Chongmo Wang & Yizhe Lang Kína
34  [13] Timofìj Lyashenko & Mariya Kiselova Ukrajna
34  [13] Jonathan Yershov & Emily Leonie Bennett Németország
36  [12] Stepan Botnar & Luiza Kajdalova Moldova
37  [11] Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukrajna
38  [10] Skander Friggieri & Martina Camilleri Olaszország
38  [10] Evan Holmes & Lili Crane Anglia
38  [10] Anton Povaliy & Anastasiya Petrushenko Oroszország
38  [10] Wang Jie Zun & Lin Yun Wei Kína
42  [9] Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Oroszország
43  [7] Kirill Zakirzyanov & Valerie Snitko USA
44  [5] Joseph Robusto & Alissa Joly USA
45  [4] Renrui Yang & Kexin Sun Kína
46  [3] Yifan Jin & Huang Jiayue Szingapur
47  [2] Svyatoslav Fisun & Katerina Prima Ukrajna
47  [2] Nikita Shmyrin & Anna Filatova Oroszország
49  [1] David Reznik & Sofiya Reznik Ukrajna

2. forduló (legjobb 83)

50  [18] Benjamin Ahti & Hede Liis Kilp Finnland
51  [17] Nikita Abrosimov & Antonina Astahova Oroszország
51  [17] Kehong Chen & Yunfei Sun Kína
51  [17] Nikita Gatsuts & Mariya Kravchenko Moldova
51  [17] Chuqi Luo & Mengyao Wang Kína
55  [16] Nurgeldì Alìmbek & Tamara Bahareva Kazahsztán
55  [16] Bahtiyar Dauren & Yasmin Vetrova Oroszország
55  [16] Kirill Orlov & Miloslava Tarasevich Oroszország
58  [15] Aleksandr Mikhalin & Anna-Mariya Pozharova Oroszország
58  [15] Damir Shalin & Milana Selin Oroszország
58  [15] Maksim Zotov & Darya Potapova Oroszország
61  [14] Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Izland
61  [14] Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
61  [14] Jose Pereira & Elisabeth Martinov Portugália
61  [14] Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte Anglia
61  [14] Kyota Yano & Hinano Kuroshima Japán
66  [13] Andrey Kozko & Kristina Ishtina Oroszország
66  [13] Evgeniy Nardid & Ilina Alina Oroszország
68  [12] Brynjólfur Yan Brynjólfsson & Freyja Örk Sigurdardottir Izland
68  [12] Ethan Jamaes-Cartwright & Diana Martynets Anglia
68  [12] Nikita Maximov & Ada Krivitskaya Oroszország
71  [11] Shon Sinitsyn & Eden Gurfinkel Oroszország
71  [11] Fei Yan & Gao Ruoyao Szingapur
73  [10] Aleksej Kochura & Polina Yatsenko Oroszország
73  [10] Vyacheslav Monin & Elizaveta Aibova Oroszország
73  [10] Eita Yoshioka & Anna Takeuchi Japán
76  [9] Oliver Dudman & Edith Maina-Flinders Anglia
76  [9] Aleksandr Vitvinin & Sofiya Taraskina Oroszország
78  [7] Eden Olafsson & Sunneva Ros Thorgeirsdottir Izland
78  [7] Arye Raksin & Simone Mishuris USA
78  [7] Victor Slautskiy & Dorothy Blagden Anglia
81  [4] Matvei Apaev & Paula Rose Van Hulle Oroszország
81  [4] Jimi Eskelinen & Veera Laakso Finnland
81  [4] Vladislav Kostyukov & Sofya Chirkova Oroszország

1. forduló (legjobb 114)

84  W Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA
84  [22] Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Izland
84  [22] Lingzi Zeng & Siyao Yang Kína
87  [21] Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Oroszország
87  [21] Liu Hangcheng & Chen Siru Kína
87  [21] Aleksandr Malyshko & Alena Karaseva Oroszország
87  [21] Ziheng Shen & Ziyue Kang Kína
91  [20] Gísli Svanur Reynisson & Frida Kristin Eliasdottir Izland
91  [20] Huxinrui Zhao & Xinyi Zhou Kína
93  [19] Edric Gan & Karolina Szabao Szingapur
93  [19] Zhang Zhihao & Yu Yan Zi Kína
95  [18] German Kasesalu & Kristina Mihajlova Oroszország
96  [17] Krisjanis Caunitis & Alexandra Sofieva Finnland
96  [17] Hugo Rodrigues & Isabela Martinov Portugália
98  [16] Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Izland
98  [16] Vidar Snaer Hilmarsson & Hrafnhildur Eva Davidsdottir Izland
98  [16] Loren Shargorodski & Natali Leibovici Lettország
101  [15] Matthew Harding & Ruby Duffy Anglia
102  [14] Sebastian Olafsson & Berglind Emilia Sigurddardottir Izland
103  [13] Roni Antikainen & Nuppu Kantola Finnland
103  [13] Junhao Guo & Xinyue Shen Kína
105  [12] Dominic Bailey & Tilly Ellel Anglia
105  [12] Seetri Kinnunen & Charlotta Wikman Finnland
107  [8] Dagur Máni Viðarsson & Aðalheiður Ósk Stefánsdóttir Izland
108  [7] Aron Davíð Óskarsson & Lena Guðrún Pétursdóttir Izland
108  [7] Aleksandr Talpolsk & Jiachen Tang Oroszország
108  [7] Alexander Thorhallsson & Katrin Rut Atladottir Izland
111  [6] Mikolas Kolyagin & Viktoriya Kostrikova Oroszország
112  [5] Maksym Blazhievskyy & Marta Babaeva USA
113  [4] Cheng Gao Xu & Meng Li Qu Kína
114  [1] Volodymyr Zakharenko & Khrystyna Shchur Ukrajna
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}