Results from Junior Blackpool Dance Festival - British Junior Ballroom Championship 2019. április 24.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Junior Blackpool Dance Festival
Anglia - Blackpool 2019. április 22.

British Junior Ballroom Championship 2019. április 24.

Döntő

1  Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukrajna
2  Mykyta Postnikov & Viktoriya Koval Ukrajna
3  Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukrajna
4  Vitalij Demyanenko & Evgeniya Nazarenko Ukrajna
5  Mihail Bokij & Darina Kachan Ukrajna
6  Mihail Yaroshenko & Mìla Kovalova Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [15] Georgiy Kars & Anna Mamedova Oroszország
7  [15] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukrajna
9  [13] Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Oroszország
10  [8] Andrey Sokolov & Polina Kulakova Oroszország
11  [5] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Oroszország
11  [5] Fedor Salnikov & Sabina Zlobina Oroszország
13  [1] Danilo Onisko & Mariya Melnikovich Ukrajna

Elődöntő

14  [13] Georgij Minin & Varvara Pundelik Oroszország
15  [12] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Lengyelország
15  [12] Maxim Morris & Olivia King Anglia
17  [11] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukrajna
18  [8] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglia
19  [7] Ivan Pravatorov & Alina Osipova Oroszország
20  [6] Egor Volkov & Anna Panova Oroszország
21  [5] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukrajna
21  [5] Roman Shchechka & Zlata Rozhkova Ukrajna
23  [4] Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Oroszország
24  [1] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukrajna

4. forduló (legjobb 50)

25  [16] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Oroszország
25  [16] Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Oroszország
27  [13] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Oroszország
27  [13] Maksymilian Serafin & Weronika Majerowska Lengyelország
29  [12] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Oroszország
29  [12] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglia
31  [11] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Oroszország
32  [10] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajna
32  [10] Maxim Berezkin & Margarita Karpechenko Oroszország
32  [10] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukrajna
35  [9] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglia
35  [9] Hubert Stopyra & Wiktoria Cwynar Lengyelország
37  [8] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukrajna
37  [8] Sergey Salashchenko & Mariya Kiseleva Oroszország
39  [7] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukrajna
39  [7] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukrajna
41  [6] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Izland
41  [6] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajna
41  [6] Aleksey Zakharchenko & Margarita Nelip Ukrajna
41  [6] Matthew Zoladkiewicz & Elizabete Grigalinovica-Leja USA
45  [5] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Oroszország
46  [4] Oleksandr Zadiraka & Olena Chervinska Ukrajna
47  [2] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Anglia
47  [2] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Oroszország
47  [2] Gethin Poacher & Ruby Savage Anglia
47  [2] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Izrael

3. forduló (legjobb 72)

51  [20] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglia
51  [20] Andrij Lyadetskij & Alla Toshchakova Ukrajna
51  [20] Aleksandr Malyants & Darya Valova Oroszország
51  [20] Aleksandr Mysyk & Antoniya Verbitskaya Ukrajna
55  [19] Mason Bevan & Natasha Irons Anglia
56  [18] Nikita Koscicas & Katie Green Anglia
56  [18] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finnland
58  [17] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Oroszország
58  [17] Andrew Lan & Ariel Weng Tajvan
58  [17] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajna
61  [15] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Izland
62  [14] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajna
63  [13] Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko USA
63  [13] Aviv Koren & Eliya Pahtman Izrael
63  [13] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Oroszország
63  [13] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Izland
67  [12] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajna
68  [11] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Oroszország
68  [11] Oliver Skeel-Gerhardt & Sille Skeel-Gerhardt Dánia
70  [9] Einar Ernir Magnusson & Kristjana Aðalsteinsdóttir Izland
71  [8] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajna
72  [6] Lauritz Thoresen & Katrin Jana Gudbjornsdottir Izland

2. forduló (legjobb 107)

73  [19] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Oroszország
73  [19] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Oroszország
73  [19] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finnland
73  [19] Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Oroszország
73  [19] Andrej Sergeev & Polina Golovina Oroszország
78  [18] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Oroszország
78  [18] Bogdan Kornilov & Lina Golub Oroszország
80  [17] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Oroszország
80  [17] Egor Lipatov & Varvara Ayrapetyants Oroszország
80  [17] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Oroszország
80  [17] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Oroszország
84  [16] Artemiy Khoba & Maria Manchinskaya Oroszország
84  [16] Jamie Meah & Issy Dulam Anglia
84  [16] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
87  [15] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Oroszország
87  [15] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajna
89  [14] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Oroszország
89  [14] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finnland
89  [14] Witold Onisk & Natalia Przyborska Lengyelország
89  [14] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajna
93  [12] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Oroszország
93  [12] Yixuan Li & Xinyu Du Kína
93  [12] Emil Sällström & Laura Todorovic Finnland
93  [12] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Oroszország
93  [12] Danming Zhang & Bei Yu Meng Kína
98  [11] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Izland
98  [11] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
98  [11] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Izland
101  [10] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Kína
102  [9] Francis Carty & Olivia Bourne Anglia
103  [8] Aleksi Ahola & Polina Anisimova Finnland
104  [7] Joshua Blewitt & Skye Markey Anglia
104  [7] Nikita Haruns & My Narvo Finnland
104  [7] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finnland
107  [1] Fin Statham & Keira Bickley Anglia

1. forduló (legjobb 141)

108  [23] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Oroszország
108  [23] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Izland
108  [23] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Izland
108  [23] Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukrajna
108  [23] Kirilo Samsonov & Diana Tsyplyakova Ukrajna
108  [23] Le Yuan & Zilin Yang Kína
114  [22] Fei Hao Chen & Jia Yan Yao Kína
114  [22] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
114  [22] Oscar Frederik Ellegaard Povlsen & Anne-Sophie Ellegaard Povlsen Dánia
114  [22] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukrajna
118  [21] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finnland
118  [21] Yichi Zhang & Yuqing Tao Kína
120  [20] Albert Demin & Elizaveta Demidova Oroszország
120  [20] Artem Dolgopolov & Arina Bausina Oroszország
120  [20] Frederik Lindberg & Laura Engell Dánia
123  [19] Philip Groth Panajotides & Filippa Brandt Dánia
123  [19] Licheng Wang & Hongyu Pan Kína
123  [19] Xinyang Yue & Han Han Su Kína
126  [16] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglia
126  [16] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Kína
128  [15] Yucheng Li & Siyu Li Kína
129  [14] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglia
129  [14] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finnland
131  [13] Nanbei Wang & Jinyi Hao Kína
132  [12] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Izland
132  [12] Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir Izland
132  [12] Gustav Emil Ibsen Jensen & Line Metzker Dánia
135  [11] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Kína
136  [10] Aidan Shaw & Seren Rees Anglia
137  [8] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Izland
138  [6] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Izland
138  [6] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finnland
138  [6] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Izland
141  [2] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}