Results from Junior Blackpool Dance Festival - 12/13 Years Cha Cha/Rumba 2019. április 23.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Junior Blackpool Dance Festival
Anglia - Blackpool 2019. április 22.

12/13 Years Cha Cha/Rumba 2019. április 23.

Döntő

1  Alexander Leytland & Elena Tsareva Oroszország
2  Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Oroszország
3  Artem Puhalskij & Sofiya Chernikova Ukrajna
4  Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukrajna
5  Andrej Sergeev & Polina Golovina Oroszország
6  Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [9] Ivan Zazybov & Anastasiya Kiyanenko Ukrajna
8  [8] Yucheng Li & Siyu Li Kína
8  [8] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukrajna
10  [5] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin USA
11  [4] Egor Palyura & Sofiya Dzyuba Ukrajna
12  [3] Chen Lin & Zi Yi Liang Kína

Elődöntő

13  [9] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukrajna
14  [8] Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Oroszország
14  [8] Kirill Zhurenko & Sofiya Vojtovich Ukrajna
16  [7] Maxim Morris & Olivia King Anglia
17  [6] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Oroszország
17  [6] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finnland
19  [5] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Kína
19  [5] Xinyang Yue & Han Han Su Kína
21  [4] Fei Hao Chen & Jia Hang Yao Kína
21  [4] Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukrajna
23  [3] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Oroszország
24  [1] Maksymilian Serafin & Weronika Majerowska Lengyelország
24  [1] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukrajna

3. forduló (legjobb 38)

26  [10] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Oroszország
26  [10] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Oroszország
26  [10] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Oroszország
29  [9] Alexander Kovalev & Alisa Volper Oroszország
29  [9] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Izland
29  [9] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukrajna
32  [8] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukrajna
33  [7] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Kína
33  [7] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finnland
33  [7] Nanbei Wang & Jinyi Hao Kína
36  [6] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Izland
37  [5] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Oroszország
38  [4] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Izrael

2. forduló (legjobb 63)

39  [10] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Oroszország
39  [10] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Oroszország
39  [10] Nikita Kulpin & Sofiya Surnakova Oroszország
39  [10] Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukrajna
39  [10] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukrajna
39  [10] Danming Zhang & Bei Yu Meng Kína
45  [9] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukrajna
45  [9] Mark Birst & Michelle Uciteli Németország
45  [9] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Olaszország
45  [9] Max Draper & Sienna-Grace Burke Anglia
45  [9] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Oroszország
45  [9] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
45  [9] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukrajna
45  [9] Andrej Starikov & Arina Gladkih Oroszország
45  [9] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukrajna
45  [9] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
55  [8] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukrajna
55  [8] Maksim Gubin & Diana Perevertajlo Oroszország
55  [8] Nikita Shevchenko & Darya Lisna Ukrajna
55  [8] Le Yuan & Zilin Yang Kína
59  [7] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglia
59  [7] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglia
59  [7] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukrajna
62  [5] Francis Carty & Olivia Bourne Anglia
62  [5] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugália

1. forduló (legjobb 83)

64  [10] Ákos Fésus & Wei Chen Yao Magyarország
64  [10] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukrajna
66  [9] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukrajna
66  [9] Nikita Haruns & My Narvo Finnland
66  [9] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Oroszország
66  [9] Fin Statham & Keira Bickley Anglia
70  [8] Sacha Manin & Aimy Manin Franciaország
70  [8] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Oroszország
72  [7] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Oroszország
72  [7] Witold Onisk & Natalia Przyborska Lengyelország
72  [7] Arsenii Vorobyev & Milana Maasik Finnland
72  [7] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Oroszország
76  [6] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukrajna
76  [6] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Anglia
78  [5] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finnland
78  [5] Vìktor Malìchenko & Yana Pobidinska Ukrajna
80  [4] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglia
80  [4] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finnland
82  [3] Aidan Shaw & Seren Rees Anglia
83  [2] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}