Results from International Championships 2016 - Amateur Latin 2016. október 11.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

International Championships 2016
Anglia - Brentwood/London 2016. október 11.

Amateur Latin 2016. október 11.

Döntő

1  Morten Löwe & Roselina Doneva Dánia
2  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina USA
3  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Szlovénia
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Szlovénia
5  Petar Daskalov & Zia James Anglia
6  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Olaszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [25] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajna
8  [24] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
9  [21] Darren Hammond & Milla Lykke Dél-Afrika
10  [20] Austin Joson & Nino Dzneladze USA
11  [18] Luca Urso & Alessandra Tripoli Olaszország
12  [10] Nasko Gendov & Anna Lisova Olaszország
13  [8] Alexander Chernositov & Arina Grishanina USA
14  [4] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Spanyolország
15  [2] Gleb Chernyavsky & Maryna Steshenko Németország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

16  [27] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Oroszország
17  [26] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajna
18  [25] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
18  [25] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
20  [23] Sergey Maksyuta & Elisaveta Vnuchkova Oroszország
21  [22] Vladimir Litvinov & Lyubina Kuznetsova Oroszország
22  [21] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Anglia
23  [16] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Kína
23  [16] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Oroszország
25  [15] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Oroszország
25  [15] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Lengyelország
25  [15] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Kína
25  [15] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Oroszország
29  [10] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
29  [10] Nikita Polyakov & Darya Dubchak Oroszország
31  [9] Matteo Cossu & Viktoriya Kachalko Olaszország

4. forduló (legjobb 45)

32  [36] Igor Wilczynski & Irina Grishina Lengyelország
33  [35] Lu Deyu & Jiao Ran Kína
33  [35] Dario Pizzo & Karen D'albundo Franciaország
35  [34] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Oroszország
36  [33] Kyrylo Dovgalin & Charlotte Plant Anglia
36  [33] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Hollandia
38  [32] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Kína
39  [30] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglia
39  [30] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Oroszország
41  [29] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglia
42  [27] Silvio Antonio Anselmi & Katerina Samonas Olaszország
42  [27] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Dél-Korea
44  [23] Artem Kruchin & Darya Kravchuk Oroszország
45  [18] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Lengyelország

3. forduló (legjobb 86)

46  [16] Aleksandr Porozov & Arina Sokolova Oroszország
47  [15] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Oroszország
47  [15] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglia
47  [15] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Kína
50  [13] Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Oroszország
50  [13] Vladislav Zapolskiy & Anastasiya Chernenkaya Ukrajna
52  [12] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Olaszország
52  [12] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
52  [12] Pirayut Saharifa & Iryna Shved Thaiföld
55  [11] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánia
55  [11] Daniel Falkenberg & Zhanna Sablina Oroszország
55  [11] Alessio Manni & Giulia Antonelli Olaszország
55  [11] Oleksandr Vasylenko & Kateryna Panfilova Ukrajna
59  [10] Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Izland
59  [10] Evgeni Kuzin & Anastasiya Fedoseeva Oroszország
59  [10] Mengju Li & Xuejiao Yu Kína
59  [10] Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Oroszország
59  [10] Aleksandr Rodygin & Tatyana Ivanova Oroszország
59  [10] Chaochen Yan & Liu Yutong Kína
65  [9] Rostislav Fedchenko & Anastasiya Abramenkova Oroszország
65  [9] Chengyu Ge & Zicheng Wu Kína
65  [9] Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Olaszország
65  [9] Yong Kun Long & Jia Ni Cheng Kína
65  [9] Ilya Lukoshin & Valentina Zafran Oroszország
65  [9] Darren Morrissey & Alisiya Yezhova Anglia
65  [9] Miroslav Randjelovic & Michaela Kemnitzer Németország
72  [8] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Kína
72  [8] Vitaly Dergachev & Taisiya Chalbasova Oroszország
72  [8] Daniil Dozorov & Dasha Loginova Oroszország
72  [8] Igor Ifliand & Camille Webb Ausztrália
72  [8] Stas Olarescu & Zhaniya Zharmenova Olaszország
72  [8] Evgeniy Raev & Polina Shvab Oroszország
72  [8] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Franciaország
79  [7] Giacomo Ballarin & Lucrezia Lando Olaszország
79  [7] Aaron Flynn & Niamh Curtin Írország
79  [7] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Lengyelország
82  [6] Andrei Boldyrev & Daniela Roze Kutischev Írország
82  [6] Harry Keep & Georgia Blatch Anglia
84  [5] Zhao Hui & Long Jia Ling Kína
85  [4] Rami Schehimi & Susan Fichte Németország
86  [3] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajna

2. forduló (legjobb 155)

87  [16] Roberto Imparato & Beatrice Tiberia Olaszország
87  [16] Jefferson Pimentel & Lorencia Kan Szingapur
87  [16] Yushen Wang & Zhang Yue Kína
87  [16] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Kína
91  [14] Liu Hong Bo & Feng Jing Kína
91  [14] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukrajna
91  [14] Lyu Masuda & Siobhan Power Ausztrália
91  [14] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Olaszország
91  [14] Simone Picca & Antonella Putignani Olaszország
91  [14] Angelo Serena & Cristiana Serena Olaszország
91  [14] Yang Heng Yu & Jia Yuan Kína
98  [13] Daniil Anisimov & Valeriya Stromova Oroszország
98  [13] Niccolo Cresci & Nicole Cresci Olaszország
98  [13] Nikolay Kaskin & Yana Firsova Oroszország
98  [13] Xiaolong Liu & Titian Zhang Kína
98  [13] Cheng Yu & Huang Huihui Kína
103  [12] Sergey Chernenko & Wiktoria Kierasinska Lengyelország
103  [12] Li Rongzhi & Yunjia Zhang Kína
105  [11] Lukas Alisauskas & Simona Grubeviciute Litvánia
105  [11] Denys Lebed & Yuliia Zhukova Ukrajna
105  [11] Mateusz Ostrowski & Marzena Dudek Lengyelország
105  [11] Ruoling Wang & Yibo Lu Kína
109  [10] Oliver Beardmore & Lydia Hall Anglia
109  [10] Denis Fesenko & Tatevik Chibukhchyan Ukrajna
109  [10] Tobias Fladby & Hanna Cresswell-Melstrom Anglia
109  [10] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglia
109  [10] Matteo Rosati & Sabrina Rossetti Olaszország
109  [10] Nikita Vasilenko & Elizaveta Bulochknikova Ukrajna
115  [9] Ionut Ciubotariu & Lisa Ruf Németország
115  [9] Kirill Dovzhik & Alicia Philips-bullock Anglia
115  [9] Jack Johnson & Joanne De Jager Ausztrália
115  [9] Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Oroszország
115  [9] Salvatore Mannella & Luciana Baima Olaszország
115  [9] Jacob Persson & Linn Hegdahl Svédország
115  [9] Vadim Potapov & Elena Pilipenko Portugália
115  [9] Lai Yu Xiang & Yi Tong Xu Kína
123  [8] Nazariy Blagyy & Marketa Vlckova USA
123  [8] Yu Kao & Natalie Tjokro Szingapur
123  [8] Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk Lengyelország
123  [8] Valentin Milev & Viktoriya Scherbatova Anglia
123  [8] Valentyn Torkot & Anastasiya Kvurt Ukrajna
128  [7] Ailizhati Dilixiati & Wang Na Na Kína
128  [7] Yuqi Liang & Jingyiran Cheng Kína
128  [7] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Anglia
131  [6] Serhii Borushko & Elizaveta Voloshanenko (aka Kanchenko) Ukrajna
131  [6] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Franciaország
131  [6] Artem Gorelov & Bella Bakarova Oroszország
131  [6] Pavlo Khondar & Yuliya Galahina Ukrajna
131  [6] Alfie Sadowski & Avital Svetlitsky Anglia
131  [6] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Hollandia
137  [5] Lloyd Grifiths & Samantha Howells Anglia
137  [5] Liu Zhi Guo & Shan Lin He Kína
137  [5] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukrajna
140  [4] Marcel Daamen & Lisa Damen Belgium
140  [4] Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba Lengyelország
140  [4] Albert Kosinski & Sandra Rog Lengyelország
140  [4] Pavel Kozlov & Kristina Kovalevskaya Oroszország
140  [4] Jun Yong Sing & Myoung Shia Dél-Korea
145  [3] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Olaszország
145  [3] Yumeng Dong & Zeyu Li Kína
145  [3] Oskar Gaigl & Anastasia Miller Németország
145  [3] Cyprian Kapitan & Ewa Sych Lengyelország
145  [3] Jacob Murillo & Alexis Warr USA
145  [3] Damiano Paradisi & Ilaria Buioni Olaszország
151  [2] Tomasz Boja & Kamila Gwozdz Lengyelország
151  [2] Dimitar Dimitrov & Federica Fanelli Anglia
151  [2] Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dánia
154  [1] Dimitri Mattia & Letizia Beneforti Olaszország
155  Juho Taskinen & Pinja Koskela Finnland

1. forduló (legjobb 180)

156  [25] Daniele Benedetti & Eleonora Mecali Olaszország
156  [25] Nikita Gordenkov & Darya Matrosova Oroszország
156  [25] Daniil Podliesnyi & Polina Gulyaeva Ukrajna
156  [25] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Málta
160  [24] Gryhoriy Dudyak & Maria-Solomiya Voznyak Ukrajna
160  [24] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Anglia
160  [24] Gonçalo Fernandes & Catarina Filipa Oliveira Portugália
160  [24] Luca Franceschinis & Elena Rovere Olaszország
160  [24] Filippo De Giorgia & Eleonora Costamanga Anglia
160  [24] Tino Sacaneno & Carolin Nilsson Svédország
166  [23] Caitlin Ghorghe & Jodie Bailey Anglia
167  [21] Per Almberg & Anita Teeling Svédország
167  [21] Sander Daamen & Mélissa Manders Hollandia
167  [21] Nuno Duarte & Rafaela Duarte Portugália
170  [20] Blake Elms & Jane Cloribel Ausztrália
171  [18] Steven Dean & Krystal Leggett Anglia
171  [18] Sean Hill & Jules Plant Ausztrália
173  [17] Philip Fol & Julia Zimmermann Anglia
173  [17] Federico De Giorgio & Carlotta Arduino Olaszország
173  [17] Tianci Ma & Adela Capilnasiu Anglia
173  [17] Artur Nawrat & Monika Wieclav Cseh Köztársaság
173  W Oskar Odiakosa & Nikita Vince Anglia
178  [16] Andre Albino & Teresa Mendonça Portugália
178  [16] Giovanni Trinco & Alessia Bonino Olaszország
180  [8] Shi Hua Bai & Anastasia Yermakova Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}