Results from International Championships 2016 - Amateur Ballroom 2016. október 12.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

International Championships 2016
Anglia - Brentwood/London 2016. október 11.

Amateur Ballroom 2016. október 12.

Döntő

1  Chong He & Jing Shan Kína
2  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Oroszország
3  Kyle Taylor & Izabela Skierska Anglia
4  Fedor Isaev & Anna Zudilina Oroszország
5  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Oroszország
6  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [32] Si Cheng Li & Zhou Man Ni Kína
8  [25] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
9  [24] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Kína
10  [19] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Lengyelország
10  [19] Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglia
12  [9] Alex Plant & Faye Edge Anglia
13  [8] Jack Beale & Natalia Siyanko Anglia
14  [7] Zhao Yi Heng & Long Shu Yi Kína

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

15  [36] Aleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova Olaszország
16  [34] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli USA
16  [34] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Lengyelország
18  [33] James Cutler & Virginie Primeau Kanada
19  [28] Michal Le & Sandra Jablonska Lengyelország
20  [25] Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukrajna
21  [21] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Lengyelország
22  [20] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan Kína
23  [19] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Olaszország
24  [18] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukrajna
24  [18] David Moretti & Francesca Sfascia Olaszország
26  [15] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánia
27  [8] Freythor Ossunrarson & Sophie Webb Anglia
28  [6] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finnland
29  [5] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko)
30  [2] Vladimir Rudko & Yanina Yakubova Oroszország

4. forduló (legjobb 43)

31  [43] Edmund Ault & Veronika Ault (aka Rezepina) Anglia
32  [42] Filipp Borisenok & Ekaterina Bondareva Oroszország
32  [42] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Oroszország
34  [41] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukrajna
34  [41] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Olaszország
34  [41] Roman Sukhomlyn & Valeryya Kalyschuk Oroszország
37  [38] Kun Qian & Liu Yang Kína
38  [33] Denys Korostashov & Anastasia Siabro Ukrajna
39  [30] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norvégia
40  [29] Xie Cong Xian & Luo Yuting Kína
40  [29] Zhang Zheng Yang & Yu Yi Kína
42  [28] Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia Olaszország
43  [25] Damiano Soldati & Laura Fox Anglia

3. forduló (legjobb 78)

44  [15] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Kína
44  [15] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Kína
44  [15] Florin Vlad & Natalia O''Connor USA
47  [14] Sidney Chong & Stephanie Noon Anglia
47  [14] Thorkell Jonsson & India Phillips-Bullock Anglia
47  [14] Andrii Mykhailov & Anna Bohachova Ukrajna
50  [12] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Oroszország
50  [12] Alessio Miraglia & Stephanie van der Poll Olaszország
50  [12] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Anglia
53  [11] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Oroszország
53  [11] Dan Malov & Anna Kaczmarski USA
55  [10] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
55  [10] Vladislav Komelkov & Olena Dovgan Ukrajna
55  [10] Callam Thomson & Charlotte Carruthers Anglia
58  [9] Davide Camera & Doriana Guzzo Olaszország
58  [9] Ruslan Kalyuzhnyy & Rosie Ward USA
58  [9] Kamil Kucharczyk & Polina Semenova Lengyelország
58  [9] Alan Tentser & Julia Vitebsky Ausztrália
62  [8] Mathew Duffin & Kayleigh Andrews Anglia
63  [7] Argo Oblikas & Kaja Jackowska Svédország
64  [5] Artem Belmega & Anna Shevchenko Ukrajna
64  [5] Danil Krasutskiy & Yuliya Polygach Ukrajna
64  [5] Konstantin Panchenko & Nadezhda Panchenko (aka Golovan) Ausztria
64  [5] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Anglia
68  [4] Oliver Hand & Heather Lynch Anglia
68  [4] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Lengyelország
68  [4] Tyrone Thiara & Kateryna Iaritenko Anglia
68  [4] Xu Xin & Qi Wen Yun Kína
72  [3] Viktor Antonenko & Olga Kulyk Ukrajna
72  [3] Michal Litewka & Justyna Matoga Lengyelország
72  [3] Ariel Zajac & Monika Zieba Lengyelország
75  [2] Maksymylyan Bulgakov & Nataliya Blokhina Ukrajna
75  [2] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norvégia
77  [1] Mingmin Gao & Yaofeifei Yu Kína
77  [1] Guo Si Lin & Li Yu Kína

2. forduló (legjobb 113)

79  [16] Marco Barbera & Federica D'Orazi Olaszország
79  [16] Geraint Heaney & Maryna Starchenko Anglia
79  [16] Hangfan Zhang & Bowen Liu Kína
82  [15] Maxwell Harrison & Katie Harrison Anglia
82  [15] Michal Lemieszek & Dominika Gola Lengyelország
82  [15] Yue Tian & Chen Tingting Kína
82  [15] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Anglia
82  [15] Nie Yanhui & Yiwen Hou Kína
87  [14] Maxim Pogorelskiy & Stefaniya Tatsiy Ukrajna
88  [13] Emil Hallberg & Mona Pietilä Finnland
88  [13] Nikita Pavinskiy & Polina Teplitskaya Oroszország
88  [13] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Olaszország
91  [12] Mikolaj Balcerzak & Julia Jablonska Lengyelország
91  [12] Mateusz Chrzastek & Beata Michalecka Lengyelország
91  [12] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Anglia
91  [12] Pio Taddei & Ilaria Fanini Olaszország
95  [11] Sergej Titarenko & Inna Haleta Ukrajna
95  [11] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Dél-Korea
97  [10] Gianluigi Di Fazio & Rossella Saladino Olaszország
98  [9] Alessandro Bidinat & Anna Carbone Olaszország
98  [9] Victor Solecki & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Anglia
98  [9] Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Lettország
101  [8] Samuele Frugoli & Giorgia Lupi Olaszország
102  [7] Ian Whyatt & Rosie Powers Anglia
103  [6] Andrea Capecchi & Giada Nuti Olaszország
103  [6] Matteo Conti & Michela Vagni Olaszország
103  [6] Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Oroszország
103  [6] Feng Qiaosen & Nadzeya Zadrutskaya Anglia
103  [6] Robert Rothmiller & Yvonne Rothmiller (aka Aurbacher) Németország
108  [4] Maksim Kupreev & Sofia Bila Ukrajna
109  [3] Michael Bavoni & Desiree Bavoni Olaszország
109  [3] Stefano Crivellaro & Veronica Grossi Olaszország
109  [3] Tommy Wyderko & Brandylyn Arredondo USA
112  [2] Lai Nok Enoch Ng & Xiao Lin Zhang Kína
113  Rui Pu & Jing Li Kína

1. forduló (legjobb 128)

114  [29] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Dánia
114  [29] Yuhang Feng & Zhang Rui Chen Kína
114  [29] Yu Jun Hui & Xin Chen Kína
114  [29] Linghao Kang & Anran Xing Kína
114  [29] Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukrajna
114  [29] Artur Nabok & Anna Lubyanetska Ukrajna
114  [29] Hirokuni Sakuma & Tang Liwen Japán
121  [28] Jian Fang Yuan & Ming Lu Luo Kína
122  [27] Sam Fakhrai & Fanny Sandegren Svédország
122  [27] Tai Yuan Liu & Ye Zheng Kína
122  [27] Yuan Yiqi & Huan Yanni Kína
125  [26] Oskar Gedin & Julia Hallberg Svédország
126  [25] Matteo Granchi & Alice Belcredi Olaszország
126  [25] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukrajna
128  [24] Andrey Vysloukh & Ekaterina Golovchenko Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}