Results from International Championships 2012 - Professional Latin 2012. október 9.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

International Championships 2012
Anglia - Brentwood/London 2012. október 9.

Professional Latin 2012. október 9.

Döntő

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
2  Michal Malitowski & Joanna Leunis Anglia
3  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Oroszország
4  Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Kanada
5  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Szlovénia
6  Stefano Di Filippo & Daria Chesnokova Olaszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [21] Justinas Duknauskas & Anna Melnikova-Duknauske Litvánia
8  [16] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Olaszország
9  [11] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Szlovénia
10  [8] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina USA
11  [7] Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Oroszország
12  [5] Andrius Kandelis & Elena Zverevshchikova Litvánia
12  [5] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukrajna
14  [3] Rachid Malki & Anna Suprun Norvégia
15  [1] Evgenij Voznyuk & Motshegetsi Mabuse Németország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

16  [23] Franco Formica & Olga Müller-Omeltchenko Németország
17  [22] Joshua Keefe & Sara Magnanelli Ausztrália
18  [18] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Olaszország
19  [15] Gregor Rebula & Rachael Heron Anglia
19  [15] Ilia Russo & Oxana Lebedew Németország
21  [14] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Kína
22  [13] Roman Kovgan & Nataliya Rumyantseva Oroszország
23  [12] Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir USA
24  [11] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajna
25  [10] Manuel Favilla & Nataliya Maidiuk USA
26  [8] Peter Majzelj & Maja Gersak Szlovénia
27  [6] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japán
28  [5] Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglia
28  [5] Denis Tagintsev & Olga Urumova Oroszország
30  [3] Anton Sboev & Patrizia Ranis Anglia
31  [1] Ivan Mulyavka & Loreta Kriksciukaityte USA
32  Valera Musuc & Nina Trautz Németország

3. forduló (legjobb 45)

33  [31] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukrajna
34  [30] Shi Lei & Zhang Yu Bai Kína
35  [29] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japán
36  [27] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Kína
37  [25] Nathan Meyers & Meagen Alderton Ausztrália
38  [24] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Szlovák Köztársaság
39  [23] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Anglia
39  [23] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
41  [22] Zilong Wang & Celine Li Yang Kína
42  [20] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Írország
43  [17] Sven Ninnemann & Nina Chinju Uszkureit Svájc
44  [14] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukrajna
45  [7] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japán

2. forduló (legjobb 81)

46  [16] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Oroszország
46  [16] Wen Li & Huan Huang Kína
46  [16] Xiao Liu & Wei Wei Kína
49  [14] Aleksandr Altukhov & Natalia Barantseva USA
49  [14] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finnland
49  [14] Rafael Pierce & Betty Attia Kanada
52  [13] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japán
52  [13] Masaki Seko & Chiaki Seko Japán
52  [13] Andrey Strinadko & Tatiana Banko USA
52  [13] Zhang Xiaorui & Ren Yi Kína
56  [12] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Oroszország
57  [10] Domenik Herrmann & Anna Walz Németország
57  [10] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japán
59  [9] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukrajna
59  [9] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Oroszország
59  [9] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Lengyelország
62  [8] Ilya Maletin & Julia Zavadska Kanada
63  [7] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Oroszország
63  [7] Michele Prioletti & Julia Polai Ausztria
65  [6] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Lengyelország
65  [6] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japán
67  [5] Alexander Elizarov & Natalia Ivanova Ukrajna
67  [5] Róbert Markó & Mara Gattanella Magyarország
67  [5] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japán
67  [5] Alessio Tattoli & Valentina Samarelli Olaszország
71  [4] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Olaszország
71  [4] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Oroszország
73  [3] Jan Paulovich & Svetlana Roosiparg USA
73  [3] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Oroszország
73  [3] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajna
73  [3] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japán
77  [2] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Ausztria
78  [1] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japán
79  Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finnland
79  Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglia
79  Bruno Tomas & Joanna Santos Portugália

1. forduló (legjobb 117)

82  [19] Keiichi Arai & Naoko Harada Japán
82  [19] Chen Hao & Wu Yang Kína
82  [19] Ryan Lewis & Tessa Marie Murphy USA
85  [18] Jake Davies & Olena Kalinina Anglia
85  [18] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Kína
85  [18] Vladislav Talybin & Evgeniya Poskrebysheva Németország
88  [17] David Barnes & Loren James Anglia
88  [17] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukrajna
88  [17] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Dél-Korea
91  [16] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japán
92  [15] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japán
92  [15] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Tajvan
94  [14] Wolfgang Raab & Roswitha Wieland Ausztria
94  [14] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Oroszország
96  [13] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Olaszország
96  [13] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulgária
96  [13] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Lengyelország
99  [12] Nicolas Garcia & Adriana Torrabadella Spanyolország
99  [12] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japán
101  [10] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Anglia
102  [9] Aleksandr Kazatinskiy & Elena Sosedko Ukrajna
103  [8] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Ausztria
103  [8] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japán
105  [7] Koumei Ono & Emiri Ono Japán
105  [7] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japán
107  [6] Vyacheslav Mostsevoy & Agnieszka Pomorska Lengyelország
108  [5] Denis Baleev & Julia Rakhimova Oroszország
108  [5] Dong-wook Lee & Jeong Hee Song Dél-Korea
108  [5] Ryno van den Berg & Beatrix Royda Dél-Afrika
111  [4] Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Anglia
112  [3] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Ausztria
112  [3] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Lengyelország
114  [1] Ainaras Buozys & Danyelle Clarke Anglia
115  Danny Bell & Mimi Kevan Anglia
115  Andre Cloete & Beata Cloete Dél-Afrika
115  Igor Strukov & Amanda Jacob Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}