Results from German Open Championships - GOC Junior II Standard 2019. augusztus 14., szerda
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

German Open Championships
Németország - Stuttgart 2019. augusztus 13., kedd

GOC Junior II Standard 2019. augusztus 14., szerda

Döntő

1  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Oroszország
2  Sergej Saushev & Svetlana Achapkina Oroszország
3  Luca Teodor Butnaru & Julia Denisa Bidica Románia
4  Nikita Sychev & Kristina Nesterova Oroszország
5  Edvardas Masaro & Patricija Rinkeviciute Litvánia
6  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Kazahsztán
7  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Lengyelország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Matvey Korostelev & Arina Guryanova Oroszország
9  Olegs Berzins & Anna Berzina Lettország
9  Ivan Gajs & Valeriya Rybina Oroszország
9  Nikita Nikitin & Natali Moraru Oroszország
12  Oleksandr Turchenyak & Olesya Yuvko Ukrajna
13  Sergej Burdin & Stefaniya Shahraj Oroszország

Elődöntő

14  Mikita Buyel & Maria Moiseeva Fehéroroszország
15  Grigorij Bozhevskij & Elizaveta Bendova Oroszország
16  Ilya Parfenov & Sofya Prihodchenko Oroszország
17  Leonid Aleksandrin & Alena Matyuhina Oroszország
17  Hristian Vaglyarov & Viktoria Petrova Bulgária
19  Nikita Guguchkin & Anastasiya Leonteva Oroszország
20  Vladislav Esipenok & Aleksandra Fomenko Oroszország
21  Akos Hartlein & Greta Farkas Magyarország
22  Ernests Aksels Dimants & Marija Pascenko Lettország
23  Lan Yuhsiang & Ariel Weng Tajvan
24  Egor Agaurov & Sofya Vorobeva Oroszország

3. forduló (legjobb 48)

25  Illya Dvornik & Veronika Dvornik Ukrajna
26  Andrey Kan & Kamilla Murzagalieva Oroszország
26  Danil Kuptsov & Mariya Trifonova Oroszország
28  Radomir Filin & Polina Sinyachkina Oroszország
29  Kai-Leo Axt & Madlen Gossen Németország
29  Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukrajna
29  Lev Skrjabin & Mirra Pchelkina Észtország
32  Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Oroszország
32  Mateusz Stawowy & Sara Silva Lengyelország
34  Kipras Burneikis & Barbora Martinkeviciute Litvánia
35  Cristian Alessio Grindei & Oana Avram Románia
35  Vladimir Vitsenko & Ekaterina Kim Kazahsztán
37  Egor Avershin & Veronika Feshchuk Oroszország
37  Georgij Gudovskij & Kamilla Shajmyardyanova Oroszország
37  Vlad Turlas & Madalina Diana Rafa Románia
40  Zhao Chen & Jin Zhong Han Kína
40  Matyas Felcman & Lucie Ruzickova Cseh Köztársaság
42  Julius Išganaitis & Guoste Grikštaite Litvánia
42  Svyatoslav Koval & Vìktoriya Lotish Ukrajna
44  Augustas Mikalauskis & Sofia Ptchelintzev Litvánia
45  Saveli Korosteljov & Kristiin Sagur Észtország
46  Kajetan Tygielski & Julia Kruger Lengyelország
47  Roberts Punka & Karina Karklina Lettország
48  Roman Agarkov & Majya Vavilina Oroszország

2. forduló (legjobb 80)

49  Nicolas Eichhorn & Katharina Jewdokimenko Németország
49  Daniel Ficola & Giulia Migliorini Olaszország
49  Jingzhe Qiu & Chenzhu Wang Kína
52  Bogdan Ioan Pop & Mara Lechintan Románia
53  Vilém Kuntoš & Vendula Kabrtova Cseh Köztársaság
54  Mikita Chumak & Mariya Samchinska Ukrajna
54  Itay Fleshler & Neta Aivazov Izrael
56  Almaz Sarvarov & Adelina Safina Oroszország
57  Adam Polášek & Dominika Nadova Cseh Köztársaság
57  Maksim Savtcuk & Sabine Liisa Parn Észtország
59  Ying Wangyu & Zhang Siqi Kína
60  Joao Sant'Anna & Beatriz A Gonçalves Portugália
61  Guilherme Rodrigues & Marta Coelho Portugália
62  Andrej Golovachev & Elizaveta Vodyanikova Oroszország
62  Alexandr Griceanii & Mihaela Mihailas Moldova
62  Adria Flix Lopez & Aina Ponte Codina Spanyolország
65  Valentin Novikov & Vìktoriya Yatsenko Ukrajna
66  Yaroslav Mitin & Darya Zajtseva Oroszország
66  Du Shangran & Wang Xiangyi Kína
68  Marek Kopacek & Zuzana Hrubá Cseh Köztársaság
69  Viktor Helmich & Daniela Serakova Cseh Köztársaság
69  Markus Andreas Otsmaa & Deisi-Ly Mägi Észtország
71  Stepan Rotar & Yulìya Ternovenko Ukrajna
71  Ivan Smirnov & Angelina Jeved Cyprus
73  Alfonso Bernardo & Angela Granato Olaszország
73  Maksim Eremin & Vera Sherstobitova Oroszország
73  Adam Slepicka & Jana Klápová Cseh Köztársaság
73  Utku Ovunc Unlu & Ada Usluel Törökország
77  Ilya Chertovskih & Alina Tyuryuhanova Oroszország
78  Daniel Florian & Linda Kasalová Cseh Köztársaság
79  Danil Tkachenko & Margarita Lukyanova Oroszország
79  Dennis Varkentin & Annika-Emelie Hirschmann Németország

1. forduló (legjobb 114)

81  Yusong Li & Jiaxun Gao Kína
82  Mikhail Pikulin & April Danija Hoffmeister Svájc
83  Luochen Zhou & Jingjing Huang Kína
84  Filippo Cignoni & Evita Vasiliauskaite Olaszország
84  Konstantin Literski & Nicole Sokolow Németország
86  Chen Bowen & Wang Xinyi Kína
86  Simao Frias & Matilde Silva Portugália
86  Maksim Ponomarev & Polina Zemlyanaya Oroszország
86  Yonatan Prikhodko & Adi Mena Izrael
86  Francisco Ramos & Leonor Gonçalves Portugália
86  Shen Yongkun & Ge Qing Kína
86  Mihhail Zaytsev & Sofia Samorukova Észtország
93  Vladislav Vyahirev & Mariya Skalozubova Oroszország
93  Kang Xinyu & Wang Wuyue Kína
95  Zizheng Fu & Yuchun Yang Kína
96  Yuxin Bo & Hanyi Hao Kína
97  Christian Rau & Caroline Böck Németország
98  Shengyu Jin & Jingyu Bai Kína
99  Rodrigo Oliveira & Luna Pinto Portugália
100  Denis Munteau & Nisha Stout Írország
101  Timofei Hoffmann & Johanna Frei Németország
102  Yibo Zhao & Jiaqi Li Kína
103  Man Hou Choi & Si Pui Cheang Macau
104  Denis Dewald & Daria Amely Filter Németország
105  Zihan Wang & Chujun Zhou Kína
106  Huang Lei & Chang Shiyu Kína
106  Zhang Maosen & Tai Duoya Kína
108  Zhuhao Liang & Xingyou Xia Kína
109  Siqi Chen & Duan Ketong Kína
109  Martin Chytil & Katerina Ptácková Cseh Köztársaság
109  Yanfangsuo Dao & Mengyao Yang Kína
109  Haiyang Feng & Wang Xinyu Kína
109  Xuanming Shang & Jindou Shi Kína
109  Kaibo Yang & Gaoting Li Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}