Results from Dutch Open 2006 - Amateur Rising Star Latin 2006. november 10.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Dutch Open 2006
Hollandia - Assen 2006. november 9.

Amateur Rising Star Latin 2006. november 10.

Döntő

1  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Oroszország
2  Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Oroszország
3  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánia
4  Dmitriy Sorokin & Nataliya Burmistrova Oroszország
5  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dánia
6  Evgeni Voronin & Polina Riabtchikova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [21] Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Moldova
8  [20] Morten Löwe & Zia James Dánia
9  [19] Yaroslav Perepecha & Anna Pelipenko Ukrajna
10  [17] Oleg Negrov & Daria Chesnokova Ukrajna
11  [16] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajna
12  [15] Albert Naydenov & Alena Naydenova Oroszország

Elődöntő

13  [25] Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Ukrajna
14  [24] Oleksiy Bisko & Anna Palamarchuk Ukrajna
15  [22] Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukrajna
16  [20] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko Ukrajna
16  [20] Dmytro Shylov & Khrystyna Moshenska Ukrajna
18  [18] Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukrajna
19  [14] Stanislav Engelgardt & Anastasia Biatova Ukrajna
20  [13] Vitaly Sevastianov & Anne Bruun Baden Írország
20  [13] Kyryl Shkuryeyev & Kateryna Strelnikova Ukrajna
22  [12] Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Oroszország
23  [8] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Lengyelország
23  [8] Stefano Vidoni & Giulia Settomini Olaszország
25  [5] Alexander Elizarov & Natalia Ivanova Ukrajna

3. forduló (legjobb 49)

26  [26] Alex Ravdel & Nataliya Rumyantseva Oroszország
27  [25] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Ausztrália
27  [25] Redmond Valk & Alexandra Matteman Hollandia
29  [24] Stefano Moriondo & Sabrina Bertini (aka Manzi) Olaszország
29  [24] Anton Skaskiv & Olena Ischenko Ukrajna
31  [23] Fedor Artemyev & Darya Chernysheva Oroszország
32  [22] Oleksandr Gorodetskyy & Natalya Sergienko Ukrajna
33  [21] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Oroszország
33  [21] Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukrajna
35  [20] Tomas Marek & Martina Markova Cseh Köztársaság
36  [19] Bogdan Khurda & Maryna Nerozhna Ukrajna
37  [18] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Hollandia
37  [18] Nikolai Krasikov & Yulia Shorokhova Oroszország
39  [16] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbajdzsán
40  [15] Emanuele Chetta & Anastasia Ermakova Olaszország
40  [15] Dmytro Paladiy & Kateryna Trishyna Ukrajna
42  [14] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajna
43  [13] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norvégia
44  [12] Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Oroszország
45  [8] Ruben Monfrooy & Natalia Tolkacheva (aka Varenik) Hollandia
46  [7] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Lengyelország
46  [7] Istvan Varga & Gabriela Pilic Horvátország
46  [7] Eduard Zhigurt & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Oroszország
49  [3] Ruud Moers & Amber List Hollandia

2. forduló (legjobb 100)

50  [24] Maksym Brenda & Anna Shkuropatova Ukrajna
50  [24] Nunzio Ciaramella & Stacey Parrott Olaszország
50  [24] Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Dánia
50  [24] Nikolaj Lund & Irina Shergina Dánia
50  [24] Valeriy Shokhin & Vera Litvinova Ukrajna
50  [24] Sergiy Tyutkalo & Yana Rusenyuk Ukrajna
50  [24] Oleksiy Valenko & Polina Kobzieva Ukrajna
57  [23] Andrei Mirinda & Sofiya Porokhova Ukrajna
58  [22] Oleg Kireev & Maria Poklady Ukrajna
59  [21] Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukrajna
59  [21] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Hollandia
61  [20] Matteo Dominici & Sara Carpentieri Olaszország
61  [20] Evgeni Kriuchkin & Yulia Stepanova Oroszország
63  [19] Nazar Alekseev & Natalya Ryabtseva Ukrajna
63  [19] Rob Meter & Jindra Van De Sanden Hollandia
63  [19] Filip Wala & Nastazja Szypulska Lengyelország
66  [18] Mykhaylo Bilopukhov & Olena Shvets-Nikishkin Ukrajna
66  [18] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Hollandia
66  [18] Mikhail Goncharuk & Ekaterina Maximova Oroszország
66  [18] Mykhaylo Smagin & Irina Karamarenko Ukrajna
70  [17] Vitaliy Betin & Vira Nikiforova (aka Malko) Ukrajna
70  [17] Artem Pohribnyy & Iuliana Dzhulai Ukrajna
72  [16] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukrajna
72  [16] Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Lengyelország
74  [15] Lenel Artist & Claudia Van Helm Hollandia
74  [15] Marcin Kalitowski & Katarzyna Dmochowska Lengyelország
74  [15] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajna
74  [15] Paul Van De Riet & Simone Schäfer Hollandia
74  [15] Jakub Zeglen & Paulina Biernat Lengyelország
79  [14] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Olaszország
79  [14] Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukrajna
81  [13] Gabriele Beltramo & Michela Oliva Olaszország
82  [12] Mykyta Lukianets & Iryna Poberezhets Ukrajna
82  [12] Krzysztof Ozog & Monika Heinze Lengyelország
82  [12] Michael Puglisi & Sara Messina Olaszország
82  [12] Marcin Zaprawa & Aleksandra Fabianska Lengyelország
86  [10] Andrey Lobankov & Liana Koralov Izrael
86  [10] Ivan Paulovich & Katerina Nitsios Hollandia
88  [9] Evgen Goncharuk & Elina Khaustova Ukrajna
88  [9] Ramon Renting & Cherita Schols Hollandia
88  [9] Reggy Van Gils & Dylana Donker Hollandia
91  [8] Oleksiy Kravchuk & Karyna Lunyachek Ukrajna
91  [8] Erik Soeterboek & Kim Koumans Hollandia
93  [7] Mykhailo Azarov & Daria Ivanchuk Ukrajna
93  [7] Bogdan Mysliwiec & Dominika Pancerz Lengyelország
93  [7] Pablo Sanchez Garcia & Nika Saneva Hollandia
93  [7] Dmitriy Semyenuk & Ganna Krapivnitska Ukrajna
93  [7] Martijn Wesseling & Denise Qualm Hollandia
98  [6] Timofey Bakalor & Olga Maksymenko Ukrajna
99  [3] Roman Boruhov & Alexandra Kompaneez Izrael
99  [3] Krzysztof Grzelak & Ewa Sadokierska Lengyelország

1. forduló (legjobb 159)

101  [25] Oleksandr Kononovych & Olga Bondarenko Ukrajna
102  [24] Andy Phillips & Ksenia Zsikhotska Anglia
103  [23] Dmitriy Chernysh & Valeriya Ivanova Oroszország
103  [23] Oleg Sydorenko & Olga Fastovets Ukrajna
105  [22] Oleksandr Gorovetskiy & Olena Kalinina Ukrajna
105  [22] Roy Hornstra & Maxime Bakker Hollandia
105  [22] Vladislav Mikheev & Violetta Ponomarenko Ukrajna
108  [21] Dmytro Pogybil & Victoria Kuznetsova Ukrajna
108  [21] Jeffrey Van Meerkerk & Chantal Melet Hollandia
110  [20] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Hollandia
110  [20] Maksym Prosyanyuk & Margaryta Khrystyuk Ukrajna
110  [20] Andre Busger Vollenbroek & Astrid Paes Hollandia
113  [19] Alex Minaev & Elena Sereda (aka Minaeva) Oroszország
113  [19] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dánia
113  [19] Peter Rombouts & Isolde Vandaele Hollandia
116  [18] Illya Paschenko & Olga Feschenko Ukrajna
116  [18] Boris Pekerman & Rona Nemirovski Izrael
116  [18] Vladimir Semenov & Anna Udarcova Ukrajna
119  [17] Seriy Lipovetskiy & Anna Myrona Ukrajna
119  [17] Oleg Pustorovoy & Kateryna Libkind Ukrajna
121  [15] Patryk Kapsa & Patrycja Nowaczyk Lengyelország
121  [15] Pawel Sieradzki & Agnieszka Sopolinska Lengyelország
121  [15] Lukasz Szczerbinski & Paulina Tomkow Lengyelország
124  [14] Loris Di Marco & Maria Laura Sabatino Olaszország
124  [14] Wouter Heyen & Virginia Coffa Hollandia
126  [13] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Oroszország
126  [13] Oleksandr Medvedenko & Sofiya Novikova Ukrajna
126  [13] Kiril Sivolapov & Anastasia Sivolapov Izrael
129  [12] Dmytro Povkh & Valeriya Telesheva Ukrajna
130  [11] Alexannder Brussee & Lisa Jane Diepeveen Hollandia
130  [11] Wesly Muys & Kimberly Muys Hollandia
132  [10] Dmytro Golovnya & Valeria Kalenyk Ukrajna
133  [9] Kristian Konner & Sabrine Thagesen Dánia
133  [9] Ilia Miasnick & Annabelle Perez Izrael
135  [8] Jon Eythor Gottskalksson & Helga Gudjonsdottir Izland
135  [8] Aleksandr Pukhov & Blandine Jacquot Franciaország
135  [8] Oleksandr Roschev & Olena Blotkevych Moldova
138  [7] Ardie Faber & Marlieke Jorgsma Hollandia
138  [7] Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Hollandia
138  [7] Torben Hoffmann & Majken Riishede Dánia
138  [7] Serge Ramos & Diyrina Diallo Franciaország
138  [7] Don Van Den Voort & Melissa Van Den Voort Hollandia
143  [6] Brice Guibert & Estelle Rollin Franciaország
143  [6] Omar Schmids & Marleen Suurmeijer Hollandia
145  [4] Richard Geelen & Susan Verbeet Hollandia
145  [4] Joost Offermans & Deborah Warmer Hollandia
147  [3] Maarten Brankaert & Samantha Brankaert (aka Wooninck) Hollandia
147  [3] Tim Schouwenburg & Nancy Tuijthof Hollandia
147  [3] Vincent Schut & Dana De Gier Hollandia
147  [3] Maxim Senin & Natalija Sokolova Oroszország
151  [2] Alex Santkovsky & Anastasia Kompanietz Izrael
152  [1] Christian Brankaert & Nathalie Versluis Hollandia
152  [1] Dmytro Filatov & Kateryna Litovka Ukrajna
152  [1] Michael Hameetman & Claudia Andeweg Hollandia
152  [1] Rick Kuilenburg & Laurey Brentjens Hollandia
152  [1] Tom Sutter & Eva Schouwenburg Hollandia
152  [1] Diederick Walraven & Helen Van Beek-borneman Hollandia
158  Andrey Ermolenko & Anastasia Podobedova Oroszország
158  Jonathan Komang-Sonderbaek & Henriette Elsberg Dánia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}