Results from Crocus Expo Festival - Russian RTS Junior II Latin 2019. március 17.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Crocus Expo Festival
Oroszország - Moscow 2019. március 16.

Russian RTS Junior II Latin 2019. március 17.

Döntő

1  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Oroszország
2  Sharif Mirhanov & Anna Dolgopolova Oroszország
3  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Oroszország
4  Nikita Klimov & Valeria Grafova Oroszország
5  Georgij Minin & Varvara Pundelik Oroszország
6  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Oroszország
7  Maxim Yashylin & Alina Karateeva Oroszország
9  Svyatoslav Dikanev & Marina Morris Anglia
10  Aleksandr Bitkov & Alika Porokhnyavaya Oroszország
10  Maxim Leytland & Sofya Koloskova Oroszország
12  Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Oroszország

Elődöntő

13  Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Oroszország
14  Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Oroszország
15  Aleksandr Kotov & Yaroslava Lukyanova Oroszország
16  Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Oroszország
16  Filipp Torskij & Taisiya Agaeva Oroszország
18  Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Oroszország
18  Ivan Zhukov & Maria Ivanova Oroszország
20  Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Oroszország
21  Denis Kulakovskii & Arina Ignatova Oroszország
22  Mikhail Malinin & Elizaveta Kolganova Oroszország

3. forduló (legjobb 48)

23  Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Oroszország
24  Egor Borisov & Yulia Sorokina Oroszország
24  Aleksandr Malyants & Darya Valova Oroszország
26  Matvej Mogilev & Angelina Tilkunova Oroszország
27  Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Oroszország
27  Sergey Salashchenko & Mariya Kiseleva Oroszország
29  Daniil Chernousov & Alisa Strelkova Ukrajna
30  Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Oroszország
31  Georgiy Puzenko & Alisa Tihomirova Oroszország
31  Alexander Surkov & Alina Yarkova Oroszország
33  Leonid Pronskij & Darya Meskeva Oroszország
34  Timofej Palmihin & Elizaveta Sherbakova Oroszország
35  Georgiy Alekseev & Vera Bitsyura Oroszország
35  Gleb Semenkov & Elizaveta Veselova Oroszország
35  Aleksandr Sitchikhin & Yuliya Ustyakina Oroszország
35  Ivan Yakovlev & Daria Verstakova Oroszország
39  Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Oroszország
40  Lev Valisevich & Sofiya Dolbina Oroszország
41  Mikhail Maslov & Milena Pikulina Oroszország
42  Nikita Klochkov & Polina Ignatenko Oroszország
43  Oleg Babakin & Lyubov Zhukova Oroszország
44  Denis Barbul & Viktoriya Rychkova Oroszország
45  Andrej Grigorev & Mariya Roshal Oroszország
46  Evgenij Rakitin & Anastasia Khabarova Oroszország
47  Aleksandr Archakov & Sofia Menshchikova Oroszország
47  Timofey Hodyrev & Diana Shishkina Oroszország

2. forduló (legjobb 96)

49  Nikita Abramov & Arina Ivanova Oroszország
49  Artem Filkov & Alisa Bondareva Ukrajna
51  Arseniy Kolesov & Idel Yusipova Oroszország
52  Yaroslav Metlenko & Kristina Koroleva Oroszország
52  Maxim Toloknov & Adelina Gumberidze Oroszország
54  Mikhail Ermolovich & Anastasiya Polyakova Oroszország
54  Fedor Korenyugin & Anna Baranova Oroszország
56  Daniil Kopkov & Olga Maklashova Oroszország
57  Dmitrij Britan & Aleksandra Ezhova Oroszország
58  Stepan Minaev & Valeriya Baranova Oroszország
59  Andrey Okun & Margarita Kozhushner Oroszország
60  Sergey Knyazkov & Karina Kostina Oroszország
61  Dmitriy Sushko & Elizaveta Malova Ukrajna
62  Daniil Filatov & Sofia Plotnikova Oroszország
62  Ilya Uvarov & Mariya Rednikina Oroszország
64  Roman Balalaev & Zlata Kazarina Oroszország
65  Fedor Kabanets & Anastasia Khudorozhkova Oroszország
65  Denis Petrenko & Anastasiya Nikitina Ukrajna
65  Ivan Trofimov & Daria Guseva Oroszország
68  Alexander Frolov & Polina Dubrovskaya Oroszország
68  Nikita Makarov & Anna Kokurina Oroszország
68  Artem Sazonov & Maria Bahtinova Oroszország
71  Ivan Antipov & Sofiya Belolipskaya Oroszország
71  Andrey Ryzhov & Ekaterina Tsebrenko Oroszország
71  Boris Vakulenko & Anastasiya Kharkova Oroszország
74  Jaroslav Kotelnikov & Yana Fedoskova Oroszország
75  Kirill Russkih & Arina Tokar Oroszország
76  Gleb Barabanov & Kseniya Kolesnikova Oroszország
76  Daniil Saluschev & Elizaveta Afonina Oroszország
78  Yakov Gorshkov & Maria Davletchina Oroszország
78  Mikhail Zimen & Katerina Rybka Ukrajna
80  Artur Arutyunyan & Alina Belonogova Oroszország
80  Vasiliy Kopalkin & Varvara Tsemkalo Oroszország
82  Nikita Korolyov & Viktoria Myznikova Oroszország
82  Timofey Lobutov & Diana Kurbanova Oroszország
84  Stanislav Zharov & Sofia Sorokina Oroszország
85  Dmytro Volkov & Daria Romanova Oroszország
86  Daniil Tomilin & Polina Bagutskaya Oroszország
87  Nikita Bajrakovskij & Olga Bugajova Ukrajna
88  Dmitriy Elchaninov & Elizaveta Emelyanova Oroszország
89  Maksim Nikitin & Daria Safronova Oroszország
89  Vadim Ostapchuk & Stanislava Polozova Oroszország
91  Georgiy Semenov & Varvara Maltseva Oroszország
92  Sergej Rozhkov & Anastasiya Ryabova Oroszország
93  Danila Shutov & Ekaterina Kotyaeva Oroszország
94  Dmitriy Gorbylev & Ksenia Shashenkova Oroszország
94  Danil Prostiruk & Galina Streletskaya Oroszország
96  Ilya Samburov & Maria Kolmakova Oroszország

1. forduló (legjobb 104)

97  Roman Babenko & Viktoria Saitbatalova Ukrajna
98  Egor Zhidkov & Darya Galygina Oroszország
99  Ivan Flotskij & Anna Voronko Oroszország
100  Sergey Gilmutdinov & Milena Soldatova Oroszország
101  Gevorg Surbnshanyan & Ofelia Surbnishanyan Oroszország
102  Mihail Markellov & Svetlana Gavrilova Oroszország
103  Ilya Fridrikov & Daria Titkova Oroszország
104  Ivan Zelenko & Ekaterina Klimkova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}