Results from Chisinau Open 2015 - WDSF Youth World Championship Latin 2015. október 10.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Chisinau Open 2015
Moldova - Chisinau 2015. október 10.

WDSF Youth World Championship Latin 2015. október 10.

Döntő

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Oroszország
2  Vyacheslav Samokhin & Polina Teleshova Oroszország
3  Jan Janzen & Viktoriya Litvinov Németország
4  Denis Gudovskiy & Megija Dana Morite Lettország
5  Yaroslav Brovarskyy & Elizaveta Umrikhina Ukrajna
6  Leonardo Lini & Mia Gabusi Olaszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Lengyelország
8  Fabian Ardeiu & Andreea Raluca Manea Románia
9  Volodymyr Nyelyenson & Naja Dolenc Szlovénia
10  Nikolay Kolev & Lora Dankova Bulgária
11  Raffaello Brancato & Amandine Van Biesbroeck Franciaország
12  Maksym Kravchenko & Stephanie Dany Zimmeck Lettország

Elődöntő

13  Stefan Malin Sofroni & Anastasia Stan Moldova
14  Vlad Donosa & Otilia Gologan Románia
15  Eric Izakson & Michele Magera Izrael
16  Alexandru Valentin Dumitru & Ekaterini Kratira Görögország
17  Taha Batu Cosar & Aleksandra Shanko Törökország
18  Samuel Lopez Pla & Mar Albelda Spanyolország
19  Jure Bergant & Ana Mesec Szlovénia
20  Marin Bragis & Valeriya Topalo Moldova
21  Mikael Tatarkin & Nicole Wirt Németország
22  Nunzio Felice & Mari Yiangou Cyprus
23  Tin Sanjkovic & Milana Chekanova Horvátország
24  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Kazahsztán

2. forduló (legjobb 48)

25  Alexander Kalist & Karolina Kourilova Cseh Köztársaság
25  Mishael Omri & Liel Moreinis Izrael
25  Martin Rakita & Valeria Ovtserenko Észtország
28  Nicola Di Cosola & Veronica Sapienza Olaszország
29  Mike Monokandilos & Sophia Brodsky USA
30  Einoras Degutis & Areta Seskaite Litvánia
31  Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japán
31  Aleksandr Kuriganov & Maria-louise Hougesen Dánia
33  Mateusz Dorot & Karolina Antczak Lengyelország
33  Ljuboslav Stoev & Miroslava Doicheva Bulgária
33  Robin Aleksander Veskus & Anita Sychugova Észtország
36  Bálint Temesvári & Paula Hude Horvátország
37  Kirill Panfilov & Elizaveta Prudnikova Oroszország
38  Mate Csorba & Sabrina Haddad Magyarország
39  Vojtech Mohyla & Adela Sticova Cseh Köztársaság
40  Márk Balázs & Ramóna Keresztszegi Magyarország
40  Eugen Petrisor Miu & Sandra Overballe Pedersen Dánia
40  Brendan Morin & Eulalie Martinez Franciaország
43  Vladyslav Batareynyy & Viktoriya Kozak Ukrajna
43  Sergey Zheltov & Polina Shvab Oroszország
45  Filip Buránsky & Katarina Stefkova Szlovák Köztársaság
45  David Andreas Schoenian & Justina Spaicyte Litvánia
47  Lauri Linnaranta & Ella Hagman Finnland
48  Antti Kapanen & Jenna Ukkonen Finnland

1. forduló (legjobb 68)

49  Yahor Boldysh & Polina Mineeva Oroszország
50  Özgün Dogan & Ece Uzunalioglu Törökország
50  Kinsley Lin & Michelle Yiu USA
52  Marcos Fernandez Fernandez & Ines Miñana Spanyolország
53  Idan Daich & Sanna Averbuch Kanada
54  Daniel Toth & Zuzana Povinska Szlovák Köztársaság
55  Hadjantoni Marios & Nikol Elia Cyprus
56  Ole Thomas Hansen & Julie Gudim Bjerkås Norvégia
57  Hugo Nordström & Clara Cornéer Svédország
58  Aleksey Chebakov & Dayana Kairova Kazahsztán
59  Kaito Chiba & Rinka Chiba Japán
60  Joao Guterres & Mariana Carmo Portugália
61  Tarjei Nostvold Svalastog & Ingrid Norland Olsbakk Norvégia
62  Rui Machado & Catarina Filipa Oliveira Portugália
62  Philip Raabe & Emilie Almstedt Svédország
64  Jonathan Metu & Jenny Dubsky Ausztria
65  Dominik Fus & Sarah Plutzar Ausztria
66  Emil Agayev & Nadzhiba Shukurova Azerbajdzsán
66  Jonatan Kamenetsky & Anastasia Lori Kanada
66  Maksim Soelman & Valerie Razankova Hollandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}