Results from Chisinau Open 2015 - WDSF Junior II World Championship Standard 2015. október 11.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Chisinau Open 2015
Moldova - Chisinau 2015. október 10.

WDSF Junior II World Championship Standard 2015. október 11.

Döntő

1  Dmitriy Chelpanov & Kseniya Voronenkova Oroszország
2  Glenn Richard Boyce & Aleksandra Krivushkova Anglia
3  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Románia
4  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litvánia
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Oroszország
6  Ricards Steinfelds & Laura Bernate Lettország
7  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldova
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Litvánia
9  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Románia
10  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Románia
11  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Dánia
11  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Fehéroroszország

Elődöntő

13  Matej Svoboda & Anna Stareckova Cseh Köztársaság
14  Giacomo Pasquali & Naomi Croce Olaszország
14  Ilya Yudovin & Alisa Harchakova Fehéroroszország
16  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Azerbajdzsán
16  Dénes Szalai & Petra Balla Magyarország
18  Daniil Botskarjov & Uljana Redchits Észtország
18  Erik Linder & Rickie Taylor USA
20  Daniels Simosons & Katrina Strazinska Lettország
21  Angelo Annese & Francesca Casalino Olaszország
22  Roman Yunkind & Anna Kim Kazahsztán
23  Maksim Goryachok & Inna Geval Ukrajna
24  Tomer Zvenitzky & Yana Litvin Izrael

2. forduló (legjobb 48)

25  Yusif Amsatr & Naomi Spektor USA
26  Maciej Kloskowski & Nikola Zietowska Lengyelország
27  Filip Sevcik & Simona Dokušová Szlovák Köztársaság
28  Jakub Brück & Katerina Certekova Cseh Köztársaság
28  Jan Polec & Viana Butko Lengyelország
28  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Németország
31  Georgi Enchev & Desislava Trifonova Bulgária
32  Mathias Nyborg & Malou Dyrekaer Matthiesen Dánia
32  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Oroszország
34  Alejandro Sanchez Rico & Marta Navarro Perez Spanyolország
35  Yu Hibino & Honami Miki Japán
36  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finnland
37  Sava Andric & Katarina Lemajic Szerbia
37  Yuval Koushnir & Yulia Sitnik Izrael
39  Andrei Cicoare & Alina Blehm Németország
39  Dávid Pikora & Eva Modlova Szlovák Köztársaság
41  Yoshinosuke Arai & Risako Takimoto Japán
41  Elias Pitkänen & Kaisa Alitalo Finnland
43  Vetle Kleveland & Norunn Ringvoll Norvégia
43  Uros Lazic & Marusa Pinter Szlovénia
43  Márk Nagy & Liza Vörös Magyarország
46  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Ukrajna
47  Axel Jehrlander & Ines Maria Stefanescu Svédország
47  Anton LoRi & Rumi Dolmaya Kanada

1. forduló (legjobb 63)

49  Lovro Perakovic & Lea Stanic Horvátország
50  Hreitar Orri Arnarson & Katrin-Maria Magnusdottir Izland
50  Francisco Pedrosa & Mariana Alcobaça Portugália
50  Maximilian Stryjski & Ariana Pyszniak USA
53  Domen Romih & Neli Cadej Szlovénia
54  Alexander Arnstad Stoa & Selma Moe Hansen Norvégia
55  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Franciaország
56  Deyan Vlaykov & Emily Vlaykova Bulgária
57  Gabriel Eric Einarsson & Lisa Björk Olafsdottir Izland
58  Nikola Andric & Luna Cavkunovic Szerbia
59  Mert Dinar & Defne Gursel Törökország
59  Paulo Faria & Vania Araujo Portugália
61  Huseyin Baris Diker & Deren Soydemir Törökország
61  Christopher Rafael Mihut & Chelsea Roatis-Iacob Ausztria
63  Florian Baudoux & Salome Provitera Franciaország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}