Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Under 21 Ballroom 2012. május 29.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Blackpool Dance Festival 2012
Anglia - Blackpool 2012. május 24.

Under 21 Ballroom 2012. május 29.

Döntő

1  Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
2  Edmund Ault & Leanne Han (aka Areum Han) Anglia
3  Liu Ya & Liu Jia Xin Kína
4  Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Olaszország
5  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Lengyelország
6  Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [20] David Moretti & Francesca Sfascia Olaszország
8  [19] Cheng Yi Ming & Liu Jiao Kína
9  [16] Luca Balestra & Krizia Balestra Olaszország
10  [15] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Olaszország
11  [14] Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Lettország
12  [9] Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Lengyelország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  [21] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Kína
13  [21] Pawel Urbanski & Sandra Michalczyk Lengyelország
15  [19] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Németország
15  [19] Xin Lei Wang & Zhang Xing Lu Kína
17  [18] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Lengyelország
17  [18] Peng Fei Liu & Di Zhao Kína
19  [16] Michal Le & Izabela Skierska Lengyelország
20  [14] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Lengyelország
21  [13] Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Oroszország
22  [12] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA
23  [10] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Anglia
23  [10] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia

3. forduló (legjobb 51)

25  [21] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukrajna
26  [20] Vladislav Lutskyi & Anna Shevchenko Ukrajna
26  [20] Jiang Ji Ying & Yuye Zhao Kína
28  [19] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Oroszország
28  [19] Qiu Yuming & Xu Wan Kína
28  [19] Yingfeng Zeng & Mengni Su Kína
31  [18] Ilya Sukhonosov & Yana Demina Oroszország
31  [18] Liu Yi & Zhou Xiaotong Kína
31  [18] Zhan Hua Zhang & Zhang Ruonan Kína
34  [17] Marek Bures & Ekaterina Kalish Cseh Köztársaság
34  [17] Roman Sukhomlyn & Irina Rabinovich Ukrajna
34  [17] Congxian Xie & Zeng Yi Hui Kína
37  [16] Zheng Yu Guo & Meng Xue Peng Kína
37  [16] Marts Punins & Dana Jakobsone Lettország
37  [16] Ruo Ji Yao & Yuting Wang Kína
40  [15] Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Lengyelország
40  [15] Nicolai Bouet & Helle Kogsboll Dánia
40  [15] Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Cseh Köztársaság
43  [14] Evgeniy Barskiy & Valeriya Oleksyuk Oroszország
43  [14] Chen Chen & Jiawei Li Kína
43  [14] Aleksandr Ignatov & Olga Tarasova Oroszország
46  [12] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Oroszország
47  [11] Yuchen Du & Fan Gao Kína
47  [11] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánia
49  [9] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglia
50  [7] Xi Zhe Chen & Li Huan Kína
50  [7] Maciej Zieba & Magda Strzesnicka Lengyelország

2. forduló (legjobb 85)

52  [23] Roope Antila & Liisa Setala Finnland
52  [23] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litvánia
52  [23] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánia
52  [23] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Kína
56  [22] Linghao Kang & Anran Xing Kína
56  [22] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Izland
56  [22] Vladimir Pavlov & Aleksandra Yaremenko Oroszország
59  [21] Iaroslav Bieliei & Virginie Primeau Kanada
59  [21] Nikita Klyuchko & Karina Bordunova Ukrajna
59  [21] Li Jin Ming & Liao Ai Ying Kína
59  [21] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Lengyelország
59  [21] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukrajna
64  [20] Matthew Dean & Sophie Webb Anglia
64  [20] Hjalmar Göransson & Sara Frisack Svédország
64  [20] Wojciech Ples & Julia Czeczek Lengyelország
64  [20] Jordan Quintana & Laura Fox Anglia
68  [18] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukrajna
68  [18] Dmitriy Vorobiev & Kseniya Sovenko USA
68  [18] Qu Wen & Jingwen Zhang Kína
68  [18] Guo Ying & Huang Dong Kína
72  [17] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Írország
72  [17] Petter Engan & Kine Mardal Norvégia
72  [17] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norvégia
72  [17] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánia
72  [17] Chen Shuai & Xiaorui Yang Kína
72  [17] Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Finnland
72  [17] Elliott Whittaker & Charlotte Carruthers Anglia
79  [16] Adam Bynert & Emily Bynert Anglia
79  [16] Kun Wang & Jiajun Ye Kína
81  [15] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Oroszország
82  [14] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Oroszország
83  [12] Marcin Wiatrowicz & Izabela Adamiec Lengyelország
83  [12] Bartosz Wielogorski & Aleksandra Wojcik Lengyelország
85  [9] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia

1. forduló (legjobb 120)

86  [22] Yun Feng Di & Yi Sun Kína
86  [22] Nazariy Kosyuk & Yuliya Polygach Ukrajna
88  [21] Chen Xi Wu & Tang Yuyang Kína
89  [20] Yang Jin Bin & Jing Zhi Ni Kína
89  [20] Jack Johnson & Joanne De Jager Ausztrália
89  [20] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Oroszország
89  [20] Ugnius Vaidila & Daria Savanova Kanada
89  [20] Xing Wu & Xiao Min Ma Kína
94  [19] Grigoriy Golodnov & Evgenyya Vodolazkaya Ukrajna
95  [18] Xiang Lingyun & Sshi Binbin Kína
95  [18] Kum Zeng & Zl Jun Liu Kína
97  [17] Stefano Caridi & Chiara Sinigaglia Olaszország
97  [17] Sang Beom Jeon & Hee Jin Kim Dél-Korea
97  [17] Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Lengyelország
100  [16] Nurlan Gallyamov & Mila Sheina Kanada
100  [16] Denis Kobzak & Anastasiya Tulupova Oroszország
100  [16] Liangjin Zhu & Meng Ran Li Kína
103  [15] Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Fülöp-szigetek
103  [15] Hao Gu & Xin Yu Li Kína
103  [15] Andri Fannar Petursson & Anita Loa Hauksdottir Izland
103  [15] Christian Skibsrud & Helene Spilling Norvégia
107  [14] Darren Morrissey & Christina Morrissey Ausztrália
107  [14] Cui Shibin & Jing Liu Kína
109  [12] Brian Dibnah & Sarah Nolan Új-Zéland
109  [12] Karl Hallberg & Matilda Johansson Svédország
109  [12] Kristofer Haukur Hauksson & Herborg Ludviksdottir Izland
112  [11] Jin Long Song & Zl Yu Li Kína
113  [10] Tobias Fladby & Rikke Lund Norvégia
113  [10] Johnston Lim & Nicole Tan Malajzia
115  [8] Josef Sedlmair & Tabea Louisa Thaler Németország
116  [7] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Dél-Korea
117  [4] Sandu Cemis & Mihaela Scolnil Portugália
118  [3] Hyun Bum Choi & Hye-in Kim Dél-Korea
119  [2] Tae-Woo Yeom & Jung-Min Woo Dél-Korea
120  Seoug-Huk Choi & Ji Yeon Kim Dél-Korea
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}