Results from Blackpool Dance Festival 2011 - Amateur Latin 2011. május 30.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Blackpool Dance Festival 2011
Anglia - Blackpool 2011. május 26.

Amateur Latin 2011. május 30.

Döntő

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Szlovénia
2  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
3  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánia
5  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Olaszország
6  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [21] Morten Löwe & Roselina Doneva Dánia
8  [19] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lettország
9  [16] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Oroszország
9  [16] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Németország
11  [15] Dorin Frecautanu & Malene Ostergaard Dánia
12  [5] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Ausztrália

Elődöntő

13  [17] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
13  [17] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
15  [16] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Lengyelország
16  [12] Anton Nesterko & Kateryna Krut Ukrajna
17  [11] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Szlovénia
18  [10] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Lengyelország
18  [10] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukrajna
20  [9] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Svédország
21  [7] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajna
21  [7] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lettország
23  [5] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Szlovénia
23  [5] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánia
23  [5] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglia
26  [3] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dánia

Round 5 (legjobb 49)

27  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajna
28  [18] Manuel Favilla & Victoria Burke Anglia
29  [17] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
30  [16] Filipp Brykov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Észtország
31  [15] Nikita Bazev & Marta Arndt Németország
32  [14] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Olaszország
32  [14] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Svájc
32  [14] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
32  [14] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Oroszország
32  [14] Alex Zampierollo & Elza Pole Lettország
37  [13] Alexander Rebrov & Yuliya Steshenko Ukrajna
38  [12] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norvégia
38  [12] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajna
40  [11] Manuel Frighetto & Karin Rooba Észtország
40  [11] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánia
40  [11] Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Oroszország
43  [10] Vladimir Litvinov & Yuliya Nikitenko Oroszország
44  [9] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Lengyelország
44  [9] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
46  [7] Gleb Chernyavsky & Kateryna Kamnieva (aka Perevoznyk) Ukrajna
46  [7] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Írország
46  [7] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Kína
49  [2] Marek Dedik & Paulina Biernat Cseh Köztársaság

4. forduló (legjobb 103)

50  [20] Evgen Golichenko & Darya Byelikova Ukrajna
50  [20] Ruben Rodriguez & Masha Turlupova Spanyolország
50  [20] Jakub Rybicki & Alina Nowak Lengyelország
53  [19] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Oroszország
53  [19] Luca Urso & Alessandra Tripoli Olaszország
55  [18] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Hollandia
55  [18] Alex Infusino & Boglarka Czina Magyarország
57  [17] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajna
57  [17] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
57  [17] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Olaszország
57  [17] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Svédország
61  [16] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Oroszország
61  [16] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Szlovénia
63  [15] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Oroszország
63  [15] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
63  [15] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Hollandia
63  [15] Jenya Suvorov & Tina Bazokina Lettország
63  [15] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Oroszország
68  [14] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajna
68  [14] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Olaszország
68  [14] Tal Livshitz & Vlada Karaulov (aka Semenova) USA
68  [14] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Lengyelország
68  [14] Craig Monley & Sriani Argaet Ausztrália
68  [14] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Oroszország
74  [13] Shi Lei & Zhang Yu Bai Kína
75  [12] Jacek Janda & Agnieszka Pomorska Lengyelország
75  [12] Hou Yao & Zhuang Ting Kína
77  [10] Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Cseh Köztársaság
77  [10] Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Ausztria
77  [10] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
77  [10] Domenik Herrmann & Anna Walz Németország
77  [10] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Lengyelország
77  [10] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Lengyelország
77  [10] Ilia Russo & Marina Sergeeva Németország
77  [10] Andrea Silvestri & Martina Váradi Magyarország
85  [9] Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Románia
85  [9] Nikita Malakhov & Nadezda Vlasova USA
85  [9] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japán
88  [8] Arthur Adamski & Ariel Oziewicz Kanada
88  [8] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Szlovák Köztársaság
88  [8] Fedor Artemyev & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Oroszország
88  [8] Evgen Grytsak & Tetyana Sushynska Ukrajna
88  [8] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Kína
93  [7] James Cutler & Courtney Taylor Anglia
93  [7] Andreas Ioannou & Martha Birli Görögország
93  [7] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Lengyelország
96  [6] Jeremy Basile & Megan Wragg Ausztrália
96  [6] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Oroszország
96  [6] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Olaszország
99  [5] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Oroszország
99  [5] Alberto Faccio & Giada Lini Olaszország
101  [2] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts USA
102  [1] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Hollandia
103  W Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA

3. forduló (legjobb 141)

104  [25] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglia
104  [25] Lukas Hojdan & Lenka Navorkova Cseh Köztársaság
104  [25] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulgária
104  [25] Oleksiy Valenko & Olga Takhtamisheva Ukrajna
104  [25] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajna
109  [24] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Oroszország
109  [24] Ewoud Fidom & Karin Lillemaa Hollandia
109  [24] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Anglia
109  [24] Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finnland
109  [24] Paul Voicu & Celine Leorat Románia
114  [23] Fabrizio Cavada & Veronica Diana Olaszország
114  [23] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Lengyelország
114  [23] Jon Eythor Gottskalksson & Denise Margret Yaghi Izland
114  [23] Jia Jun Ma & Qian Xu Kína
114  [23] Luca Sulis & Sara Milia Olaszország
114  [23] Zhang Xiaorui & Ren Yi Kína
120  [22] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko (aka Malyshkina) Ukrajna
120  [22] Cai Jie & Liu Chang Kína
120  [22] Gleb Pylypaka & Karyna Lunyachek Ukrajna
120  [22] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finnland
124  [21] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglia
124  [21] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Lengyelország
124  [21] Ernst Rych & Jana Hofmann Németország
124  [21] Tomaz Ster & Mette Elkjaer Dánia
124  [21] Simon Völbel & Regina Murtasina Németország
129  [20] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Lengyelország
129  [20] Pavel Stepanchuk & Katya Gorokhovsky USA
131  [19] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norvégia
131  [19] Piotr Szelest & Dorota Ciok Lengyelország
133  [18] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Olaszország
134  [17] Piotr Czekaj & Justyna Hajkiewicz Lengyelország
134  [17] Michael Schwarz & Pornpailin Distakul Németország
134  [17] Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Fülöp-szigetek
137  [16] Steven Greenwood & Jessica Dorman Ausztrália
137  [16] Hae Yook Lee & Sun Joo Kim Dél-Korea
139  [15] Tom Parkes & Amy Dowden Anglia
139  [15] Joey Yeh & Doris Sun Tajvan
141  [14] Trey Jackson & Hope Jackson USA

2. forduló (legjobb 218)

142  [20] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Olaszország
142  [20] Wang Ren Zheng & Yu Lin Song Kína
142  [20] Sergiy Tyutkalo & Anna Strokach Ukrajna
145  [19] Jang Hee Jo & Jeong Hee Song Dél-Korea
145  [19] Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgium
145  [19] Mirko Viale & Alice Chiocchi Olaszország
148  [18] Oleksii Ivasenko & Olena Blotkevych Ukrajna
148  [18] Tae-hoon No & Min Ji Choi Dél-Korea
148  [18] Michal Slugocki & Anna Sosinska Lengyelország
148  [18] Misha Smagin & Melissa Blanco USA
152  [17] Hendrik Benninger & Eva Svobodova Svájc
152  [17] Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Olaszország
152  [17] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánia
152  [17] Baniel Lior Shinder & Maria Ashchepkova Németország
152  [17] Alexander Walger & Julia Syceva Luxemburg
157  [16] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukrajna
157  [16] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Ausztria
157  [16] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Franciaország
157  [16] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugália
157  [16] Jiri Zejda & Katerina Jancova Cseh Köztársaság
162  [15] Jesus Blazquez & Sara Salvador Spanyolország
162  [15] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
162  [15] Ivan Lubenko & Helen Pearce Anglia
162  [15] Marco Tseng & Cherry Ho Tajvan
166  [14] Dmitri Gunyaev & Ekaterina Formaleva Oroszország
166  [14] Jae Hyun Lee & Se Hee Jang Dél-Korea
168  [13] Piotr Lasota & Monika Kubiak Lengyelország
168  [13] Yaroslav Radzikhovskyi & Ekaterina Mescheryakova Ukrajna
170  [12] Pedro Canilhas & Daniela Vicente Portugália
170  [12] Wojciech Potaszkin & Karen Byrne Anglia
172  [11] Carlos F Almeida & Soraia Pereira Portugália
172  [11] Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Oroszország
172  [11] Alfred Choo & Cecilia Yong Malajzia
172  [11] Jiri Gatnar & Marta Sygiet Cseh Köztársaság
172  [11] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Oroszország
172  [11] Pyung-hwa Lee & Kyu-Nah Lim Dél-Korea
172  [11] Mitko Petkov Marinov & Venelina Simeonova Ivanova Bulgária
172  [11] Henri Tanner & Janina Areva Finnland
172  [11] Michal Vajcik & Carmen Huber Svájc
181  [10] Alano Gouveia & Sarah Vizel Franciaország
181  [10] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Magyarország
181  [10] Piotr Mierzejewski & Patrycja Gozdziewska Lengyelország
181  [10] Neville Parry & Siobhan Power Ausztrália
181  [10] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglia
186  [9] Joshua Davies & Nicole Papaioannou Anglia
186  [9] Johannes Korward & Katharina Saal Németország
186  [9] Salvatore Leonardi & Angela Carapezza Olaszország
186  [9] Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugália
186  [9] Viktor Polasek & Dita Drabkova Cseh Köztársaság
186  [9] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglia
186  [9] Robby Tanser & Anita Tandy Indonézia
193  [8] Giorgi Choliashvili & Maria Kamenidi Görögország
193  [8] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Törökország
193  [8] Josef Kukan & Marketa Plesna Cseh Köztársaság
193  [8] Alex Marsh & Nicola Gray Anglia
193  [8] Ben Milan-Vega & Anna Matthews Anglia
193  [8] Helder Santo & Patricia Henriques Portugália
193  [8] Nikos Vlasis & Varvara Spanou Görögország
200  [7] Jae Man Kim & Jung Da-hee Dél-Korea
200  [7] Hugo Silva & Marcia Santos Portugália
202  [6] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajvan
203  [5] Andre Boss & Ersilia Rotondaro Svájc
203  [5] Stefano Di Brino & Eliza Dan Svájc
203  [5] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
203  [5] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Oroszország
203  [5] Fabio Trindade & Micaela Rato Portugália
208  [4] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Görögország
208  [4] Steve Forrest & Caroline Trudeau Kanada
208  [4] Jerry Lai & Joan Hao Tajvan
208  [4] Liam Mclaren & Lenae Mclaren Ausztrália
208  [4] Ruben Pinheiro & Susana Carina Barroca Portugália
208  [4] Simon Richardson & Mimi Richardson (aka Kevan) Anglia
214  [3] Han Ly & Crystal Li Kanada
215  [2] Scott Bradley & Sarah Adams Anglia
215  [2] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
217  [1] Ricardo Duarte & Ines Mendes Portugália
218  Oleksiy Bisko & Ekaterina Krysanova Ukrajna

1. forduló (legjobb 249)

219  [25] Masayoshi Daimon & Nana Katou Japán
219  [25] Jurgen Kopelke & Anja Puhlmann Németország
219  [25] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugália
219  [25] Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Oroszország
219  [25] Laurie Young & Larisa Afanasieva Anglia
224  [24] Cuelin Arnolds & Carlien Scholtz Dél-Afrika
224  [24] Simao Costa & Catarina Marques Portugália
224  [24] Wojciech Gornikiewicz & Anna Pogoda Lengyelország
224  [24] Alex Lu & Joanne Kao Tajvan
228  [23] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Lengyelország
228  [23] Teemu Hirvimäki & Jonna Taskinen Finnland
228  [23] Dmitry Komarov & Anna Stepanova Oroszország
228  [23] Tamas Mayer & Emily Green Anglia
228  [23] Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Olaszország
228  [23] Maksim Sychev & Irina Uvarova Oroszország
228  [23] Andras Zsak & Dafni Metaxa Anglia
235  [22] Martinus Schoeman & Amber Chowles Dél-Afrika
236  [21] Raul Carvalho & Beatriz Carvalhal Portugália
237  [20] Sören Brockmann & Andreea Chirila Németország
237  [20] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
239  [19] Thomas Crook & Joanna Lytham Anglia
239  [19] Ben Klempner & Cherry Xu Kanada
239  [19] Nikola Radak & Katarina Todorovic Szerbia
239  [19] David Tan & Mehregan Ameri Anglia
243  [17] Danilo Helsdingen & Suzanne Helsdingen Hollandia
244  [14] Vasily Orlov & Tatiana Likhacheva Oroszország
245  [12] Nelson Araujo & Tania Araujo Portugália
245  [12] Evgeniy Parfeniuk & Alyona Gromiko Ukrajna
247  [9] Nuno Baptista & Alicia Coelho Portugália
248  [1] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Hong Kong
249  Davor Marcetic & Branka Bartol Horvátország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}