Results from Autumn Style 2023 - Junior Latin 2023. szeptember 30., szombat
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Autumn Style 2023
Oroszország - Nevinnomys?sk 2023. szeptember 30., szombat

Junior Latin 2023. szeptember 30., szombat

Döntő

1  Yaroslav Alehin & Eva Timofeeva Oroszország
2  Roman Dejko & Sofiya Demyanenko Oroszország
3  Vladimir Krasnoborodko & Polina Vasileva Oroszország
4  Rustam Ibadhodzhaev & Zlata Peshkurova Oroszország
5  Bogdan Dementev & Viktoriya Zubkova Oroszország
6  Egor Vasilev & Miroslava Melikova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Matvej Sudarev & Vasilisa Sudareva Oroszország
8  Daniil Zopunyan & Sofiya Sergienko Oroszország
9  Roman Lobachenko & Vlada Shcherbakova Oroszország
10  Ilya Seleznev & Marina Vvedenskaya Oroszország
11  Andrej Semenov & Ameliya Novikova Oroszország
12  Georgiy Andreev & Sofiya Melkumova Oroszország

Elődöntő

13  Ivan Sinegubov & Melaniya Ustenkova Oroszország
14  Vladimir Lepehin & Margarita Kakurina Oroszország
15  Vadim Vdovin & Violetta Krajnih Oroszország
16  Zahar Butenko & Mariya Varenikova Oroszország
16  Nikita Chuprina & Greta Saksina Oroszország
18  Lev Chebotin & Sofiya Alehina Oroszország
18  Maksim Mitryashkin & Valeriya Kozlovtseva Oroszország
20  Ivan Fedortsov & Zarina Saitova Oroszország
21  Lev Shikunov & Kseniya Kostenko Oroszország
22  Islam Muhamedov & Lejla Sejfotova Oroszország
22  Ilya Odintsov & Milana Bereznitskaya Oroszország
24  Timofej Ryzhkov & Violetta Romanova Oroszország

2. forduló (legjobb 49)

25  Nikita Kiprin & Nikol Kozyreva Oroszország
26  Daniil Bolshakov & Polina Sotnichenko Oroszország
27  Aleksej Malyshko & Arina Bytdaeva Oroszország
28  Ivan Melnikov & Kira Bosenko Oroszország
28  Nikita Sokolov & Elizaveta Kotelnik Oroszország
30  Mihail Makarov & Arina Kishonkova Oroszország
31  Daniil Lesnikov & Anastasiya Kotelnikova Oroszország
32  Aleksandr Pashchenko & Arina Vandysh Oroszország
33  Sergej Orehov & Diana Grigoreva Oroszország
34  Dmitrij Korchagin & Mariya Shulgina Oroszország
35  Georgij Dzhoglidze & Èllariya Isanalieva Oroszország
35  Maksim Norenko & Elizaveta Bojko Oroszország
37  Timofej Blohin & Darya Protasova Oroszország
37  Ivan Nurgeldiev & Polina Vershinina Ukrajna
39  Dmitrij Dorofeev & Anastasiya Porksheyan Oroszország
39  Bogdan Vlasenko & Sofiya Voskobojnikova Oroszország
41  Ivan Marchenko & Taisiya Ivanova Oroszország
41  Mark Otroh & Anna Sviderskaya Oroszország
43  Kirill Sokolov & Anastasiya Antonova Oroszország
44  Mark Golovchanskij & Ekaterina Sibileva Oroszország
45  Nikita Sidorov & Tatyana Chernigova Oroszország
46  Mark Fialov & Veronika Apostolidi Oroszország
46  Aleksandr Klinko & Margarita Saprykina Oroszország
48  Robert Abadzhev & Aleksiya Konstantinidi Oroszország
49  Kirill Saharchuk & Alëna Nazarova Oroszország

1. forduló (legjobb 75)

50  Georgij Remezov & Sofiya Semenkova Oroszország
51  Andrej Grigorenko & Vitalina Arhipova Oroszország
52  Gleb Bogdanov & Arina Taran Oroszország
53  Ivan Komarov & Anna Detkina Oroszország
53  Vladislav Sergeev & Larisa Krivoruchko Oroszország
53  Matvej Vdovenko & Viktoriya Vasilchenko Oroszország
56  Nikolaj Panchenko & Nadezhda Panchenko Oroszország
57  Andrej Dubravkin & Elizaveta Harchenko Oroszország
58  Leonid Gavrilov & Sofya Vashchenko Oroszország
58  Maksim Shelkov & Èllina Gataullina Oroszország
60  Artur Karimov & Snezhana Koksharova Oroszország
60  Oleg Samoshin & Anastasiya Makarova Oroszország
60  Tagir Vahitov & Miroslava Perminova Oroszország
63  Vsevolod Zajtsev & Ekaterina Basova Oroszország
64  Miroslav Mihajlenko & Vasilisa Korshun Oroszország
65  Dmitrij Prelov & Mariya Balashova Oroszország
65  Aleksandr Puhov & Kristina Kostrikina Oroszország
67  Semen Vasilev & Viktoriya Nosova Oroszország
68  Ayuka Davaev & Anastasiya Alëhina Oroszország
68  Gleb Kulakov & Sofiya Dayunova Oroszország
68  Nikita Yanovskij & Mariya Avdeenko Oroszország
71  Rodion Beniaminov & Yanina Dergacheva Oroszország
71  Aleksandr Kurbatov & Viktoriya Gavrilova Oroszország
73  Ilya Bujlenkov & Elizaveta Zhiga Oroszország
73  Vladimir Grachëv & Ulyana Zvyagintseva Oroszország
73  Aleksandr Yatsuk & Kamilla Muhina Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}