Results from Austrian Open Championships 2006 - Youth Standard 2006. november 19.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Austrian Open Championships 2006
Ausztria - Vienna 2006. november 17.

Youth Standard 2006. november 19.

Döntő

1  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Oroszország
2  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litvánia
3  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Lettország
4  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukrajna
5  Pavel Osin & Anastasiya Putilovskaya Oroszország
6  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Oroszország
7  Markus Hackl & Stefanie Krausz Ausztria
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Alari Liiv & Keit Speigel Észtország
9  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Észtország
10  Dmitriy Berdinskiy & Yana Neustroeva Oroszország
11  David Odstrcil & Beata Koblizkova Cseh Köztársaság
12  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgária
13  Eimantas Kalinauskas & Veronika Golodneva Litvánia
13  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litvánia

Elődöntő

15  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Németország
15  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Fehéroroszország
18  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Cseh Köztársaság
18  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajna
18  Alen Pavlec & Tara Bohak Szlovénia
21  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Lettország
22  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukrajna
23  Nikita Kolomeets & Michaela Haladova Cseh Köztársaság
24  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Lettország

2. forduló (legjobb 47)

25  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Szlovénia
26  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Oroszország
26  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Lettország
28  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Németország
29  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Észtország
30  Sergiy Bezprozvannyy & Anastasiya Yargulova Ukrajna
31  Motiejus Bagdonas & Kristina Bagrova Litvánia
31  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litvánia
33  Zheko Zhekov & Vesela Slavova Bulgária
34  Radim Brach & Hana Pikalova Cseh Köztársaság
34  Yevgen Bronnikov & Tetyana Rozhkova Ukrajna
34  Matej Mesojedec & Spela Vegelj Szlovénia
37  Miroslav Hyza & Lucie Benyskova Cseh Köztársaság
38  Yuriy Afonin & Anna Kozlova Oroszország
39  Marek Kolar & Veronika Mala Cseh Köztársaság
39  Juris Licis & Irina Lecebrina Lettország
39  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Oroszország
39  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Oroszország
43  Mateusz Modzelewski & Katarzyna Szymanska Lengyelország
44  Anatoliy Makashev & Yana Rudenko Ukrajna
45  Miha Stefl & Ursa Tomazic Szlovénia
45  Mikus Ulbins & Ieva Strautniece Lettország
47  Simon Suchal & Adriena Petrova Szlovák Köztársaság
48  Marek Haris & Simona Cechova Cseh Köztársaság

1. forduló (legjobb 58)

49  Georgiy Cholan & Viktoriya Marinyak Ukrajna
49  Anatoliy Kulay & Alina Kornyenko Ukrajna
51  Dmitriy Prokhorov & Anna Krylova Oroszország
52  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukrajna
53  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Szlovák Köztársaság
54  Yuriy Simachev & Karina Galustyan Oroszország
55  Michal Strnad & Veronika Smikova Cseh Köztársaság
56  Alexander Wonisch & Anja Höfler Ausztria
57  Rene Rak & Zarina Simkovicova Szlovák Köztársaság
58  Volodymyr Melnychyn & Khrystyna Sokhanych Ukrajna
59  Maurizio Schirato & Katharina Würrer Ausztria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}