Results from 2015 German Open Championships - WDSF Open Youth Standard 2015. augusztus 12.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

2015 German Open Championships
Németország - Stuttgart 2015. augusztus 11.

WDSF Open Youth Standard 2015. augusztus 12.

Döntő

1  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Lengyelország
2  Raul Faliboga & Loredana Butea Románia
3  Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Oroszország
4  Einoras Degutis & Areta Seskaite Litvánia
5  Andrea Roccatti & Flaminia Iannone Olaszország
6  Paul Ionut Rednic & Roxana Lucaciu Románia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Denis Gudovskiy & Megija Dana Morite Lettország
8  Igor Gogichaev & Anna Anufrieva Oroszország
8  Daniil Rostvinschii & Alexandrina Bicov Moldova
10  Werner Robert Laaneots & Silvia Susanne Barjabin Észtország
11  Alexandru Munteanu & Anne Gabriela Bezusenco Románia
11  Maksim Pugachev & Kira Oksas Oroszország
13  Yahor Boldysh & Polina Mineeva Oroszország

Elődöntő

14  Sorin Andrei Neagu & Réka Elek Magyarország
15  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Románia
15  Egor Starchenko & Darya Rodina Oroszország
17  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Oroszország
18  Aleksandr Kuriganov & Maria-louise Hougesen Dánia
19  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litvánia
20  Svyatoslav Anchukov & Diana Markova Oroszország
20  Vladislavs Pecens & Aliaksandra Bahushevich Lettország
22  Jan Janzen & Viktoriya Litvinov Németország
22  Nedas Mejeras & Benita Kvietkauskaite Litvánia
22  Karol Michal Tomecki & Austeja Bliujute Litvánia
25  Robin Aleksander Veskus & Anita Sychugova Észtország
26  Victor Bychkov & Alina Atamanchuk Franciaország
27  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Litvánia

3. forduló (legjobb 49)

28  Marius Ilciukas & Veronika Samuolyte Litvánia
29  Eugen Petrisor Miu & Sandra Overballe Pedersen Dánia
29  Run Ze Shang & Jia Rui Zhang Kína
29  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Oroszország
32  Dmitriy Erofeev & Ekaterina Vyalshina Moldova
33  Yaroslav Brovarskyy & Elizaveta Umrikhina Ukrajna
34  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Oroszország
35  Marco Bodini & Anna Castelletti Olaszország
35  Vincenzo Chianese & Francesca Palmieri Olaszország
35  Andris Klievens & Anna Priedina Lettország
35  Ivan Kuninets & Elina Sogoyan Oroszország
35  Lauris Paegle & Jelizaveta Rukosujeva Lettország
40  Alessio Formisano & Gioia Giovanatti Olaszország
40  Volodymyr Nyelyenson & Naja Dolenc Szlovénia
42  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Oroszország
43  Robert Andersen & Klaudia Paduch Lengyelország
43  Dominik Stöckl & Katharina Belz Németország
45  Emanuele Massacci & Giulia Incaini Olaszország
46  Artem Kolesnikov & Maria Sedin Németország
47  Martin Rakita & Valeria Ovtserenko Észtország
48  Anton Miryasov & Margarita Gordeeva Oroszország
49  Razvan Vlad Ilea & Bianca Pavel Románia

2. forduló (legjobb 95)

50  Kirill Panfilov & Elizaveta Prudnikova Oroszország
51  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Oroszország
52  Daniel Kharun & Ekaterina Konashenko Oroszország
52  Fedor Voronov & Elizaveta Savenko Oroszország
54  Maksim Yakimov & Ekaterina Onyanova Oroszország
55  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japán
55  Arseni Pavlov & Nicole Balski Németország
55  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukrajna
58  Staale Bethuelsen & Ida Ingebrigtsen Norvégia
58  Jakub Bil & Roksana Bojanowska Lengyelország
58  Luciano Donato & Adele Diodati Olaszország
58  Matas Klupsas & Livija Adomaityte Litvánia
58  Vladislav Palagnyuk & Valeriya Menyaylo Oroszország
58  Darius Razvan Seracin & Nicole Denise Racovitan Románia
58  German Zernov & Anna Sergeenko Oroszország
65  Kacper Czajka & Oliwia Drozdz Lengyelország
65  Tomas Janonis & Elvita Mikšaite Litvánia
65  Arturs Rudzitis & Estere Stirane Lettország
68  Jure Bergant & Ana Mesec Szlovénia
68  Mikael Tatarkin & Nicole Wirt Németország
70  Jakub Zielezinski & Klaudia Goczal Lengyelország
71  Ato Watanabe & Mai Ishigaki Japán
72  Yang Haoing & Sha Hanyu Kína
72  Ziang Xie & Miaoer Xu Kína
74  Joshua Khadjeh-Nouri & Jadzia Khadjeh-Nouri Németország
75  Ilya Antipov & Didar Atmadzha Kazahsztán
75  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Kazahsztán
75  Juraj Bjelac & Renata Fayzerakhmanova Horvátország
78  Alexander Pavlov & Mie Udesen Dánia
78  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Oroszország
78  Matej Svoboda & Anna Stareckova Cseh Köztársaság
78  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Moldova
82  Ole Thomas Hansen & Julie Gudim Bjerkås Norvégia
82  Philip Panek & Melissa Schenk Németország
84  Alessandro Bidinat & Anna Carbone Olaszország
84  Denis Matei & Iana Iovanas Románia
86  Henrik Buchholz & Kristina Limonova Németország
86  Justin Lin & Sasha Dubinsky USA
86  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Moldova
86  German Natsvlishvili & Nelli Ramazanova Oroszország
90  Mark Dorfmann & Eva-Maria Kesner Észtország
90  Denis Korchagin & Anastasiya Gerasimenko Oroszország
90  Akim Pekunov & Darya Savina Ukrajna
93  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Fehéroroszország
93  Egor Romanyuk & Kseniya Moroz Oroszország
95  Kairo Kõrgend & Liis Rehemaa Észtország

1. forduló (legjobb 154)

96  Nikita Golovanov & Darya Demchenko Oroszország
96  Zhang Han & Zhuang Qing Qing Kína
98  Samuele Pugliese & Federica Stavale Olaszország
98  Jakub Szydlowski & Dagmara Milek Lengyelország
100  Michal Bures & Adriana Maskova Cseh Köztársaság
100  Arnoldas Karvelis & Ugne Damanskyte Litvánia
100  Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Oroszország
103  Danyil Rybalko & Marthe Ekrem Norvégia
103  Bálint Temesvári & Paula Hude Horvátország
105  Lauri Linnaranta & Ella Hagman Finnland
106  Wenbo Liu & Hui Xue Kína
106  Yan Wang & Yang Lv Kína
108  Artem Goryunov & Mariya Popova Oroszország
109  Michele Covelli & Micaela Celebre Olaszország
109  Florian Fürll & Liz Langheinrich Németország
109  Mike Monokandilos & Sophia Brodsky USA
109  Samuel Lopez Pla & Mar Albelda Spanyolország
109  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Oroszország
109  Michael Ziga & Victoria Sauerwald Németország
115  Darius Dobranis & Mesenschi Diana Hritcu Románia
115  Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japán
115  Ivan Ishanov & Jessica Dieser Németország
115  Francesco Perelli & Bianca Dello Sbarba Olaszország
119  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Románia
119  Mate Csorba & Sabrina Haddad Magyarország
119  Sergey Kostenko & Ulyana Arkhangelskaya Oroszország
122  Daniil Porcesco & Anastasia Grunzu Moldova
122  Alexandru Tufar & Olga Moraru Moldova
124  Kento Ebihara & Luna Takagi Japán
124  Vladislavas Volkovas & Kamile Poskaite Litvánia
126  Robert Melcher & Isabell Marton Németország
127  Eriks Belins & Laila Šleiere Lettország
127  Simone Bott & Gloria Gabardi Olaszország
127  Aleksey Chebakov & Dayana Kairova Kazahsztán
130  Zhong Lin An & Wei Yi Zhou Kína
131  Baurzhan Beken & Raziya Salimova Kazahsztán
131  Simone Boccialoni & Angelica Riccardi Olaszország
131  Marin Bragis & Valeriya Topalo Moldova
134  Roman Miller & Melanie Klein Németország
135  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Malajzia
135  Marco D''Antonio & Miriam D''Antonio Olaszország
135  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Románia
135  Brisko Reichenbach & Anna Merk Németország
135  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Japán
135  Liu Zhi Wen & Li Ni Kína
141  Tillman Handschuh & Lara Weber Németország
141  Vitaly Hetz & Alexandra Yena Németország
141  Ilia Rotari & Raluca Dontu Moldova
141  Patrick Wisser & Adriana Scherer Németország
141  Zi Ye Xu & Nai Yu Zhang Kína
146  Tim Bersheminski & Maria Privalova Németország
147  Leonhard Scheibel & Lilli Baryshnik Németország
148  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Románia
148  Ze Xi Fu & Xue Bai Kína
148  Patryk Gurtowski & Carmen Metzger Németország
148  Jia Wen Li & Han Xu Kína
148  Christoph Staub & Julia Staub Németország
148  Shota Suzuki & Maimu Morita Japán
148  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Románia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}