Results from 2015 German Open Championships - WDSF Grand Slam Standard 2015. augusztus 14.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

2015 German Open Championships
Németország - Stuttgart 2015. augusztus 11.

WDSF Grand Slam Standard 2015. augusztus 14.

Döntő

1  Simone Segatori & Annette Sudol Németország
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Oroszország
3  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litvánia
4  Nikolai Darin & Natalya Seredina Moldova
5  Francesco Galuppo & Debora Pacini Olaszország
6  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litvánia
8  Anton Skuratov & Alona Uehlin Németország
9  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Oroszország
10  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Oroszország
11  Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral Lengyelország
12  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Oroszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  Daniil Ulanov & Kateryna Isakovych Cyprus
14  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dánia
15  Madis Abel & Aleksandra Galkina Észtország
16  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Románia
17  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dánia
18  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Ausztria
19  Evgeniy Nikitin & Patrisia Belousova Oroszország
20  Patrick Rucinski & Tatyana Veselkina Kanada
21  Edgars Linis & Eliza Ancane Lettország
22  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Olaszország
23  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Németország
24  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Olaszország
25  Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Oroszország
26  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Németország

Round 5 (legjobb 49)

27  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajna
27  Dariusz Mycka & Madara Freiberga Lengyelország
27  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Oroszország
30  Tomas Fainsil & Violetta Posmetnaya Litvánia
31  Qiu Yuming & Liying Wei Kína
32  David Odstrcil & Tara Bohak Cseh Köztársaság
33  Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Oroszország
34  Matteo del Gaone & Kristiina Reinfeldt Észtország
35  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litvánia
35  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Németország
37  Anton Belyayev & Antoaneta Popova Kanada
37  Igor Kruglov & Olga Scherbina Oroszország
37  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Lengyelország
37  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Szlovák Köztársaság
41  Artem Terekhov & Anna Aseeva Oroszország
42  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finnland
43  Oreste Alitto & Valeria Belozerova Oroszország
43  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Lengyelország
45  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Oroszország
45  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Fehéroroszország
47  Sean Smullen & Aimie Leak Írország
48  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Oroszország
49  Alexis Bergeon & Johanna Rivier Franciaország

4. forduló (legjobb 98)

50  Vilius Jakas & Gabriele Siriunaite Litvánia
51  Michal Zacharewicz & Katarzyna Czyzyk Lengyelország
52  Matteo Cicchitti & Simona Brecikova Szlovák Köztársaság
52  Norbert Sikora & Karolina Bienkowska Lengyelország
54  Winson Tam & Anastasia Novikova Kanada
55  Alessandro Bosco & Laura Nolan Írország
55  Raul Faliboga & Loredana Butea Románia
55  Bartlomiej Szkutnik & Agata Brychcy Lengyelország
58  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litvánia
58  Evgeniy Mushtukov & Aandreea Carmen Sardarescu Románia
58  Piotr Paszewski & Monika Kaczmar Lengyelország
58  Valeriy Pavlov & Kristina Garifullina Oroszország
58  Aleksey Usanov & Polina Merkelova Oroszország
58  Jiang Ji Ying & Yuye Zhao Kína
64  Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Oroszország
65  Aleksandr Ovchinnikov & Ewa Dudek Lengyelország
66  Vladlen Kravchenko & Marina Laptieva Kazahsztán
66  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Oroszország
66  Yuan Shao Yang & Chong Xuan Qi Kína
69  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Japán
70  Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánia
71  Yaroslav Semenenko & Ewa Sitarz Lengyelország
72  Roberto Carano & Arianna Gobbi Olaszország
72  Gianluca Di Melfi & Kristine Madsen Dánia
74  Aleksey Chebotar & Ekaterina Khoreva Oroszország
75  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Németország
75  Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Lengyelország
77  Gabrielius Vaikasas & Agne Valiukeviciute Litvánia
78  Marts Punins & Dana Jakobsone Lettország
78  Ivan Varfolomeev & Kristina Shinkaryuk Oroszország
80  Erik Kem & Lisa Rykovski Németország
80  Jonas Pettersen & Helene Spilling Norvégia
82  Sergio D'avino & Romina Molinari Olaszország
82  Yuriy Lioli & Valeriya Remina Oroszország
82  Maksim Pugachev & Kira Oksas Oroszország
82  Marek Szulgo & Renata Schodnik Lengyelország
82  Zhan Hua Zhang & Zhang Ruonan Kína
87  Pavel Lagurev & Alina Voyna Oroszország
87  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukrajna
89  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Olaszország
89  Krists Ciapas & Jelizaveta Jermilova Lettország
89  Aleksey Lebedev & Ekaterina Gorodetskaya Oroszország
89  Liu Yi & Zhou Xiaotong Kína
93  Boris Basin & Elizaveta Schekina Oroszország
93  Giulio Petrilli & Ida Marszalek Lengyelország
95  Lukas Spisak & Eva Tibenska Szlovák Köztársaság
96  Aleksey Polovnikov & Mariya Potemkina Oroszország
97  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Cseh Köztársaság
97  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Oroszország

3. forduló (legjobb 134)

99  Alexandru Birca & Laura Makinen Moldova
99  Aleksandr Shinelev & Yuliya Chubrakova Oroszország
101  Yahor Boldysh & Polina Mineeva Oroszország
101  Vladimir Martintsov & Maria Gladkikh Kanada
101  Trifon Parushev & Chiara Giretti Bulgária
104  Zhao Peng & Wang Qi Kína
104  Paul Ionut Rednic & Roxana Lucaciu Románia
104  Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Oroszország
104  Dominik Stöckl & Katharina Belz Németország
108  Stanislav Badanov & Marina Borzenkova Oroszország
108  Jorgen Buse & Tenna Bloch Petersen Dánia
108  Kewin Espenszyt & Aleksandra Piotrowska Lengyelország
108  Alessandro Serra & Laura Barra Olaszország
108  Cao Yuan & Wang Ximeng Kína
113  Mo Ran & Zhou Jie Kína
113  Errol Williamson & Ami Williamson Dánia
115  Michal Drha & Klara Drhova (aka Zamecnikova) Cseh Köztársaság
115  Jean Gueudry & Ilmira Yarullina Franciaország
115  Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Dánia
115  Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukrajna
115  Alon Mugerman & Tal Kogan Izrael
115  Viktor Szabó & Vanja Vujic Horvátország
121  Andrey Kitsun & Natalia Korsak Fehéroroszország
122  Michael Bruni & Chiara Cassai Olaszország
122  Grigorij Gelfond & Isabel Tinnis Németország
122  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Németország
122  Sergey Ternovskikh & Valeriya Afanaseva Oroszország
126  Jiri Vala & Aneta Krejei Cseh Köztársaság
127  David Martinez Hernandez & Anastasija Jagelovica Spanyolország
128  Nicolo Barbizi & Julie Gravesen Dánia
128  Lu Li & Guo Qing Kína
130  Stephan Klein & Giulia Carlotta Frison Németország
131  Dariusz Stopka & Karolina Rek Lengyelország
132  Dusan Grula & Giada Cragnolini Szlovák Köztársaság
133  Egor Romanyuk & Kseniya Moroz Oroszország
134  Marco Bodini & Anna Castelletti Olaszország

2. forduló (legjobb 182)

135  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Hollandia
135  Mark Stalder & Yulia Dreier Svájc
137  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Románia
137  Daniel Radu & Anne Weber Németország
137  Ran Tan & Rong Tan Kína
140  Ilya Mazurov & Vasilina Belomestnova Oroszország
141  German Enriquez & Danella Publico Fülöp-szigetek
141  Denis Makarov & Kseniya Prokusheva Oroszország
141  Oleksander Mazur & Ekaterina Utkina Ukrajna
141  Anton Miryasov & Margarita Gordeeva Oroszország
141  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Cseh Köztársaság
141  Ruo Ji Yao & Yuting Wang Kína
147  Vit Domorad & Simona Tejcova Cseh Köztársaság
147  Alexander Stendel & Louisa Dudek-Hernandez Németország
147  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Oroszország
150  Wojciech Furman & Natalia Skwarek Lengyelország
150  Moritz Krauter & Madeline Weingärtner Németország
150  Kai Sum Liu & Wan Hin Liu Hong Kong
150  Michael Roedelbronn & Mariya Proskurnina Németország
154  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Cseh Köztársaság
154  Stanislav Slomchinskiy & Kristina Polunina Oroszország
154  Liu Yingjie & Li Xiaofeng Kína
157  Liu Jiaxi & Han Feier Kína
157  Kirils Rasimjonoks & Varvara Zhigulskaya Lettország
159  Zhang Jiajie & Wu Mengni Kína
159  Su Shuai & Jiang Wumei Kína
159  Artiom Yarovoy & Marina Mamontova Oroszország
162  Klemens Hofer & Barbara Westermayer Ausztria
162  Minato Kojima & Megumi Morita Japán
162  Chen Xi Wu & Lu Jingting Kína
162  Zhang Zhibo & Li Jiayue Kína
166  Sergey Dementyev & Viktoriya Kolbenkova USA
166  Wu Kai & Feng Manni Kína
166  Jia Jun Li & Yi Wu Kína
166  Evgeniy Pavlos & Polina Loran Oroszország
170  Vladislav Borisov & Evgeniya Ermakova Németország
171  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Ausztrália
171  Vladimir Fedorov & Darya Kozlova Oroszország
173  Andrei Cujba & Raluca Ionita Románia
174  Cheng Wan Jen & Zhang Liwen Tajvan
175  Sun Chufeng & Li Jia Shun Kína
176  Linus Holm Foged & Alina Missfeldt Németország
176  Wesley van Riel & Wies Van Haren Hollandia
178  Benjamin Böhm & Vanessa Thuille Brazil
179  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Ausztria
180  Alexei Melentii & Raluca Avram Románia
180  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Oroszország
182  Dmitry Korolev & Ekaterina Tsarik Oroszország

1. forduló (legjobb 258)

183  Andrey Belyayev & Mariya Myzdrikova Oroszország
184  Dominik Kirchniawy & Maria Novikova Németország
184  Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Oroszország
184  Philipp Valov & Uliana Valova Oroszország
184  Michael Walter & Christina Walter Ausztria
184  Guo Zhenyu & Li Xuan Kína
189  Andris Klievens & Anna Priedina Lettország
189  Václav Málek & Catharina Dvorak Ausztria
191  Egidio Cirigliano & Carola Terraneo Olaszország
191  Denis Korchagin & Anastasiya Gerasimenko Oroszország
191  Andreas Wenzler & Verena Lieb Németország
194  Stanislav Vares & Karine Lindholm Norvégia
195  Adam Jendrulek & Iva Riederova Cseh Köztársaság
195  Li Lin & Giulia Giacoppo Olaszország
197  Paul Haffki & Ricarda Haffki Németország
198  Philip Panek & Melissa Schenk Németország
198  Patrizio Pirola & Nienke Wichers Hollandia
200  David Büchel & Flavia Landolfi Svájc
200  Alexander Karst & Sarah Karst Németország
200  Justin Lin & Sasha Dubinsky USA
203  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Hong Kong
204  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Németország
204  Jody Schoonus & Kim De Haan Hollandia
206  Luc Broder Albrecht & Luise Maul Németország
206  Henrik Buchholz & Kristina Limonova Németország
206  Vyacheslav Dobrov & Yana Lvova Oroszország
206  Frank Schulnies & Katja Döring Németország
206  Yan Wang & Yang Lv Kína
211  Tan Haowen & Jing Liu Kína
212  Ryuta Ebihara & Yuki Furuhata Japán
212  Erik Heyden & Julia Luckow Németország
214  Fabian Rudolph & Anette Harms Németország
215  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Malajzia
216  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Svájc
216  Phan Hong Viet & Hoang Thu Trang Viet Nam
218  Andreas Rüdiger & Antonia Bein Németország
218  Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Lettország
218  Pierre Troussard & Débora Bourdon Franciaország
218  Tobias Wozniak & Maria Hirnich Németország
222  Matej Madeja & Lenka Sepelová Szlovák Köztársaság
222  Joakim Rosendahl & Stine Overgård Andersen Svédország
224  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugália
224  Alex Hinrich & Janine Liskow (aka Hochheim) Németország
224  Sebastian Spörl & Kristina Rodinova Németország
227  Aleksey Bykov & Darya Dormidontova Oroszország
227  Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Fülöp-szigetek
227  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finnland
230  Aleksandr Ivanov & Mariya Usanina Oroszország
230  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Németország
230  Yannic Lux & Anne Neumann Németország
230  Floris Van Wilgenburg & Tanja Simone Overduin Hollandia
230  Nick Williams & Charmaine Chan Anglia
235  Stefan Cloudt & Eline Cloudt Hollandia
235  Christoph Konetschny & Anna Gerich Németország
237  Robert Micallef & Anna Kalinichenko Olaszország
237  Roeland Schelfhout & Fauve Schelfhout (aka Kessels) Hollandia
239  David Koglin & Stephanie Götz Németország
239  Tobias Soencksen & Angi Solymosi Németország
241  Bastiaan Hovestreydt & Annemarie Udri Németország
241  Markus Melato & Franziska Lowe Németország
241  Hem Spilker & Leonie Borneman Hollandia
244  Juraj Harmos & Veronika Vargovcakova Szlovák Köztársaság
244  Jeroen Keiren & Malou Hermkens Hollandia
244  Christopher Kollar & Sina Bunzendahl (aka Meyer) Németország
244  Pascal Schön & Valeria Svirskaya Németország
244  Tengfei Xu & Eva Meyerova Németország
244  Michael Zellerhoff & Andrea Zechmann Németország
250  George Borisov & Ada Au Hong Kong
250  Nemanja Buovski & Catherine Pisarenko Svájc
250  Benjamin Exner & Valeska Exner (aka Rietschel) Németország
250  Alexander Gillich & Lisa Klopf Németország
250  Robin Lataire & Elien Laukens Belgium
250  Patrick Miller & Julia Pavlik Németország
250  Mikhail Rybalkin & Mariya Timofeeva Oroszország
250  Alexander Voges & Laura Pohlmann Németország
250  Aaron Zammit & Marylene Spiteri Málta
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}