Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior I Standard 2015. augusztus 15.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

2015 German Open Championships
Németország - Stuttgart 2015. augusztus 11.

GOC Junior I Standard 2015. augusztus 15.

Döntő

1  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Oroszország
2  Nikita Shipitsin & Anna Zakharova Oroszország
3  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldova
4  Leho Holm & Marleen Lutter Észtország
5  Ivan Reshetnikov & Diana Maslovskaya Oroszország
6  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Haolin Bai & Jia Hu Kína
7  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Románia
9  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Lengyelország
9  Valeriy Zharkov & Aleksandra Smirnova Oroszország
11  Egor Nikolaev & Arina Bortnikova Oroszország
12  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Észtország
13  Mikhail Avdeev & Margarita Malinskaya Oroszország
14  Ciprian Petre Marita & Oana Bumba Románia

Elődöntő

15  Denis Matronitskiy & Darya Petunina Oroszország
15  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Románia
17  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Románia
18  Timofey Dushutin & Yuliya Pustovalova Oroszország
18  Aleksey Vasyutin & Alena Tyurina Oroszország
20  Tudor Andrei Ionescu & Alyssa Andreea Pistol Románia
20  Petr Koval & Arina Kolosova Oroszország
22  Roberts Andersons & Jekaterina Rasimjonoka Lettország
22  Kirill Efremenko & Tatyana Oleshko Oroszország
24  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Cseh Köztársaság
25  Oliver Los Chovanec & Jana Klenkova Cseh Köztársaság
25  Artem Esayan & Tatyana Tyumentseva Oroszország

2. forduló (legjobb 49)

27  Aleksey Burdakin & Darya Sviridenko Oroszország
27  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Olaszország
27  Vladislav Tsikhanovskiy & Kristina Shugurova Ukrajna
30  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukrajna
30  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Litvánia
30  Artem Zaychenko & Anastasiya Gvozdeva Oroszország
33  Pavel Dubasov & Polina Popova Oroszország
33  Simion Marii & Irina Sereda Moldova
35  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Kazahsztán
35  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Ukrajna
35  Artemiy Tebaykin & Mariya Barykina Oroszország
38  Kazuhiro Ishigaki & Anri Nakamura Japán
39  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Oroszország
39  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Lengyelország
41  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Németország
41  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Oroszország
43  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Oroszország
44  Lev Malgin & Anna Onyanova Oroszország
45  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Lettország
46  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Oroszország
47  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Oroszország
48  Aliaksandr Shvaibovih & Polina Tikhomirova Fehéroroszország
49  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldova

1. forduló (legjobb 85)

50  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japán
50  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Litvánia
50  Oskars Vainovskis & Liva Darzniece Lettország
53  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Moldova
54  Li Yao Ji & Lan Shu Yang Kína
54  Vladimir Mitrofanov & Elizaveta Nedobej Fehéroroszország
54  Kuanysh Murzabekov & Alua Sayatova Kazahsztán
54  Batyrkhan Rakhmetullin & Alina Zhakenova Kazahsztán
54  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Oroszország
59  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Észtország
59  Amir Khaggi & Elizaveta Puzyreva Oroszország
61  Mario Piirsalu & Linda Rebane Észtország
61  Eskendir Samsaliev & Mariya Miroshnichenko Kazahsztán
63  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Észtország
63  Gustav Skovbon & Clara Adrian Dánia
65  Bogdan Cociurca & Victoria Stratulat Moldova
65  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Ukrajna
65  Mykyta Shantov & Amina Ismailova Ukrajna
68  Razvan George Batranu & Maria Iovanas Románia
68  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Németország
68  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Oroszország
71  Max Chomej & Nicole Scharton Németország
72  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Németország
73  Thomas Leongart & Julia Matheis Németország
73  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Moldova
73  Nikita Solovev & Darya Sivenkova Oroszország
76  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Oroszország
76  Laurin Mächtig & Alissia Schenk Németország
78  Rytis Dzemyda & Samanta Skromovaite Litvánia
79  Marc Mateos Aparicio Canton & Cristina Lopez Andreu Spanyolország
79  Amerlan Serikanuli & Almira Tazhibaeva Kazahsztán
81  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Románia
81  Umid Gadzhiev & Darya Lukasheva Kazahsztán
83  Faustas Naruskevicius & Anastasija Pavsukova Lettország
83  Aleksandr Sleptsov & Ekaterina Tihonova Oroszország
85  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}