Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior I Latin 2015. augusztus 13.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

2015 German Open Championships
Németország - Stuttgart 2015. augusztus 11.

GOC Junior I Latin 2015. augusztus 13.

Döntő

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Oroszország
2  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Németország
3  Axel Sampino & Anna Zgonnikova Franciaország
4  Vladimir Mitrofanov & Elizaveta Nedobej Fehéroroszország
5  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Oroszország
6  Ivan Reshetnikov & Diana Maslovskaya Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldova
7  Orlando Valentin Grigoras & Roberta Melisa Ababei Románia
7  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Románia
10  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Észtország
11  Timofey Dushutin & Yuliya Pustovalova Oroszország
12  Mirko Tamantini & Giada Sinceri Olaszország
13  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Kazahsztán

Elődöntő

14  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Ukrajna
15  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Románia
16  Leho Holm & Marleen Lutter Észtország
16  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Lettország
18  Mikhail Avdeev & Margarita Malinskaya Oroszország
18  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Németország
20  Aleksey Burdakin & Darya Sviridenko Oroszország
20  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Németország
20  Nunzio Stancabiano & Teresa Castelli Olaszország
23  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Oroszország
24  Lev Malgin & Anna Onyanova Oroszország
25  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Oroszország
26  Nikita Shipitsin & Anna Zakharova Oroszország

3. forduló (legjobb 48)

27  Tudor Andrei Ionescu & Alyssa Andreea Pistol Románia
27  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Románia
27  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Németország
30  Petr Koval & Arina Kolosova Oroszország
30  Denis Matronitskiy & Darya Petunina Oroszország
30  Eskendir Samsaliev & Mariya Miroshnichenko Kazahsztán
33  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Moldova
33  Valeriy Zharkov & Aleksandra Smirnova Oroszország
35  Haolin Bai & Jia Hu Kína
35  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Románia
35  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Oroszország
35  Artjoms Spradzins & Karina Karklina Lettország
35  Artemiy Tebaykin & Mariya Barykina Oroszország
40  Egor Nikolaev & Arina Bortnikova Oroszország
41  Grigoriy Kiselev & Mariya Amosova Oroszország
41  Simion Marii & Irina Sereda Moldova
43  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Oroszország
43  Vladislav Tsikhanovskiy & Kristina Shugurova Ukrajna
43  Artem Zaychenko & Anastasiya Gvozdeva Oroszország
46  Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Észtország
47  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Moldova
48  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Litvánia

2. forduló (legjobb 82)

49  Kirill Efremenko & Tatyana Oleshko Oroszország
49  Amir Khaggi & Elizaveta Puzyreva Oroszország
49  Batyrkhan Rakhmetullin & Alina Zhakenova Kazahsztán
49  Nazariy Shershun & Olesya Bakaj Ukrajna
49  Augustinas Trinkus & Neringa Paskeviciute Litvánia
49  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Oroszország
55  Aleksey Vasyutin & Alena Tyurina Oroszország
56  Kazuhiro Ishigaki & Anri Nakamura Japán
56  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Oroszország
58  Razvan George Batranu & Maria Iovanas Románia
59  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Oroszország
60  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Lengyelország
61  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Ukrajna
61  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Lengyelország
63  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Észtország
63  Dmitriy Rybin & Anastasiya Sazonova Oroszország
65  Kuanysh Murzabekov & Alua Sayatova Kazahsztán
65  Anton Shagaev & Elizaveta Popova Oroszország
67  Mirko Maina & Aurora Barilla Olaszország
68  Umid Gadzhiev & Darya Lukasheva Kazahsztán
68  Laurin Mächtig & Alissia Schenk Németország
70  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Németország
70  Mykyta Shantov & Amina Ismailova Ukrajna
70  Gustav Skovbon & Clara Adrian Dánia
73  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Oroszország
74  Pavel Dubasov & Polina Popova Oroszország
74  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Litvánia
74  Daniel Neustadt & Michelle Urich Németország
77  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japán
77  Benas Latanauskas & Ksenia Samusevic Litvánia
77  Nikita Solovev & Darya Sivenkova Oroszország
80  Marco Brugnolaro & Nicole Giacopuzzi Olaszország
81  Bogdan Cociurca & Victoria Stratulat Moldova
81  Artem Esayan & Tatyana Tyumentseva Oroszország

1. forduló (legjobb 100)

83  Andreas Bergen & Katharina Scharova Németország
83  Edoardo Mangoni & Benedetta Iaconi Olaszország
85  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldova
85  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukrajna
87  Marc Mateos Aparicio Canton & Cristina Lopez Andreu Spanyolország
88  Amerlan Serikanuli & Almira Tazhibaeva Kazahsztán
89  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Észtország
90  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Oroszország
90  Li Yao Ji & Lan Shu Yang Kína
90  Roberts Punka & Daria Malysheva Lettország
93  Rytis Dzemyda & Samanta Skromovaite Litvánia
93  Georg Funk & Anastasia Bauer Németország
95  Thomas Leongart & Julia Matheis Németország
96  Igor Batov & Anastasiya Motorina Oroszország
96  Mark Vol & Emily Pankratz Németország
98  William Berger & Fabien Lax Németország
99  Joao Soares Costa & Marta Ribeiro Portugália
100  John Anschitz & Juliana Kunz Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}