Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior II Latin 2015. augusztus 12.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

2015 German Open Championships
Németország - Stuttgart 2015. augusztus 11.

GOC Junior II Latin 2015. augusztus 12.

Döntő

1  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Oroszország
2  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Oroszország
3  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Anglia
4  Claudiu Ana & Michelle Nazarenus Németország
5  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Oroszország
6  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Németország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Franciaország
8  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Dánia
9  Leonards Petkevics & Polina Cepilova Lettország
10  Steven Korn & Katrin Domme Németország
10  Andrey Prikhodko & Nora Corpas Diaz Spanyolország
10  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Oroszország
13  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litvánia
14  Giovanni Cena & Erica Di Maria Olaszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

15  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Oroszország
15  Vladislav Stepanov & Viktoriya Pak Oroszország
17  Vlad Ene & Ioana Antonia Iosub Románia
17  Georgiy Shvets & Diana Sattarova Oroszország
19  Angel Sebastian Carmona Manas & Carla Beneyto Spanyolország
20  Nikita Kolotukhin & Elizaveta Dobryakova Oroszország
20  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Németország
22  Sergey Bykovskiy & Margarita Yurlova Oroszország
22  Egor Filev & Anastasiya Belyakova Oroszország
22  Axel Sampino & Anna Zgonnikova Franciaország
25  Vakaris Apvinis & Ugne Bliujute Lettország
25  Georgi Enchev & Desislava Trifonova Bulgária

3. forduló (legjobb 51)

27  Matyas Adamec & Natalie Otahalova Cseh Köztársaság
27  Raffaele Caporusso & Anna Merolla Olaszország
27  Nikolay Kogut & Alisa Kirillova Oroszország
27  Igor Mikhaylovskiy & Ekaterina Logacheva Oroszország
27  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldova
27  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Oroszország
33  Thomas Altergot & Anissia Enes Németország
34  Gedvinas Meskauskas & Beatrice Malinauskaite Litvánia
35  Shon Burshtein & Christina Gidikas Németország
35  Andrei Cicoare & Alina Blehm Németország
35  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Oroszország
35  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Románia
35  Erik Wittenbeck & Michelle Gette Németország
35  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Németország
41  Daniel Lenz & Vanesa Viktorija Gerke Németország
42  Davide Cotroneo & Martina Maneschi Olaszország
42  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Románia
42  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Azerbajdzsán
45  Niccolo Cicchetti & Noemi De Fortuna Olaszország
45  Zhang Yu Peng & Wang Yu Chen Kína
47  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Oroszország
48  Grigoriy Tereschenko & Alina Melkozerova Oroszország
49  Nikita Gross & Jennifer Bertram Németország
49  Daniele Moschetta & Jessica Cipriani Olaszország
51  Nicolae Matei Negruser & Mara Toma Románia

2. forduló (legjobb 98)

52  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Ukrajna
52  Kamil Bochenek & Gabriela Werblinska Lengyelország
52  Leho Holm & Marleen Lutter Észtország
52  Nikolay Reshetnikov & Polina Astakhova Oroszország
52  Vsevolod Shagaev & Veronika Yudina Oroszország
52  Yakov Shakhov & Milana Kuznetsova Kazahsztán
52  Arseniy Shestakov & Mariya Sabanskaya Fehéroroszország
59  Kirill Morgachev & Polina Baryshnikova Oroszország
60  Dmitri Borovski & Mari-Liis Seppago Finnland
61  Bertoldas Cepulis & Indre Sverciauskaite Litvánia
61  Firmino Oliveira & Teresa Oliveira Portugália
61  Artjoms Spradzins & Karina Karklina Lettország
64  Dénes Szalai & Petra Balla Magyarország
64  Hu Kai Xi & Cao Xin Yu Kína
66  Laviniu Ionut Gradea & Alexandra Cristina Bujor Románia
66  Erik Heer & Elisabeth Byckov Németország
66  Christian Holweg & Anna-marie Starikova Németország
69  Emirs Ali Salmanovs & Ruta Punka Lettország
70  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Románia
70  Andreas Bergen & Katharina Scharova Németország
70  Miroslav Bonev & Emiliya Dzhelebova Bulgária
73  Yang Haoing & Sha Hanyu Kína
73  Grigoriy Kiselev & Mariya Amosova Oroszország
73  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Oroszország
73  Kert Kullamma & Caroly Jänes Észtország
73  Cristian Vladicescu & Cristina Batrincea Moldova
73  Liu Xiao & Li Can Kína
79  Márk Nagy & Liza Vörös Magyarország
80  Dima Kusnir & Victoria Pinzari Moldova
80  Nuno Oliveira & Maria Afoito Portugália
80  Aleksey Yazevskiy & Elina Viadzenikava Fehéroroszország
83  Daniil Bokov & Ekaterina Novikova Oroszország
83  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Oroszország
85  Vladislav Klekotsyuk & Agata Pugacheva Oroszország
86  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Fehéroroszország
86  Nikolay Sukhanov & Anna Lapteva Oroszország
88  Gábor György Biri & Fruzsina Nagy Magyarország
88  Tao Xu & Fan Chen Meng Kína
90  Denis Bauer & Evelyn Kraus Németország
90  Gabrielius Goštautas & Kristina Charitonovaite Litvánia
90  Rasmus Lang & Martina Heimo Észtország
90  Francesco Spagnolo & Giulia Bernardoni Olaszország
90  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finnland
95  Gustav Skovbon & Clara Adrian Dánia
96  Mantas Kardokas & Emilija Petrulyte Litvánia
97  Raphael Lindner & Kimberly Koparanova Németország
98  Evandro Barreto Duarte & Ines Barreto Ribeiro Portugália

1. forduló (legjobb 142)

99  Xun Yu Long & He Xin Yang Kína
100  Kevin Hegaard & Cathrine Jrhof Singer Dánia
101  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Oroszország
102  Artemi Fursov & Anastasia Huber Németország
102  Justin Lauer & Alisia Trunov Németország
102  Mirko Maina & Aurora Barilla Olaszország
102  Zhao Yingwei & Bian Qiyou Kína
106  Marco Brugnolaro & Nicole Giacopuzzi Olaszország
106  Angelo Micciche & Chiara Micciche Olaszország
108  Amir Bektemirov & Yana Bogash Kazahsztán
108  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldova
108  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Litvánia
111  Mirko Raponi & Greta Fiore Olaszország
111  Matic Vucina & Zana Jereb Szlovénia
113  Max Schuller & Isabel Preis Németország
114  Daniel Lepski & Juliane Aschenbrenner Németország
114  Nikita Pak & Mariyam Argymbaj Kazahsztán
116  Alin Valentin Ivanescu & Diana Kristof Románia
117  Philipp Hofstetter & Natalie Cremar Svájc
118  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japán
118  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Oroszország
120  Elvis Tabler & Alina Berberich Németország
121  Gracia Porzio & Stelantha Porzio Franciaország
121  Sven Rosanski & Anastasia Konor Németország
123  Paul Steindl & Pia Breidung Németország
124  Tim Grabenwoger & Hanna Kumhera Ausztria
124  Dominik Jancis & Monika Jurgilewic Litvánia
126  Yu Hibino & Honami Miki Japán
126  Nikita Mamonov & Anna Rubenkova Oroszország
126  Nicolas Uciteli & Anastasia Kozlova Németország
129  Gianmarco Rotondi & Sara Spinozzi Olaszország
129  Martin Schulz & Witta Majorov Németország
129  Zhu Shaodaoguo & Guo Qi Wen Kína
132  Yuri Biello & Greta Scaravelli Olaszország
132  Shaozhu Daoxi & Huang Jiaqi Kína
134  Sebastian Adrian Nedelcu & Anastasia Lamanova Németország
135  Cedric Wengel & Diana Leongart Németország
136  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Oroszország
136  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Németország
136  Linus Hartmann & Eva Siegmann Németország
136  Erik Schäfer & Christina Peters Németország
140  Jaakko Kemppainen & Silja Jernvall Finnland
140  Carlos Rudolph & Anastasia Rashkovy Németország
140  Jan Georg Stelzig & Berenike Reech Németország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}