Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior II 10-dance 2015. augusztus 11.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

2015 German Open Championships
Németország - Stuttgart 2015. augusztus 11.

GOC Junior II 10-dance 2015. augusztus 11.

Döntő

1  Glenn Richard Boyce & Kayleigh Andrews Anglia
2  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litvánia
3  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Oroszország
4  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Oroszország
5  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Litvánia
6  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Románia
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Dánia
8  Laviniu Ionut Gradea & Alexandra Cristina Bujor Románia
9  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Oroszország
10  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Románia
11  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Oroszország
12  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Oroszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  Gedvinas Meskauskas & Beatrice Malinauskaite Litvánia
14  Georgiy Shvets & Diana Sattarova Oroszország
15  Vakaris Apvinis & Ugne Bliujute Lettország
16  Sergey Bykovskiy & Margarita Yurlova Oroszország
17  Vladislav Stepanov & Viktoriya Pak Oroszország
18  Andrey Prikhodko & Nora Corpas Diaz Spanyolország
19  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Franciaország
19  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Moldova
19  Nikolay Reshetnikov & Polina Astakhova Oroszország
22  Kirill Morgachev & Polina Baryshnikova Oroszország
23  Nikita Kolotukhin & Elizaveta Dobryakova Oroszország
23  Daniil Savin & Anna Samusenko Oroszország

2. forduló (legjobb 49)

25  Egor Filev & Anastasiya Belyakova Oroszország
26  Xun Yu Long & He Xin Yang Kína
27  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Németország
28  Kert Kullamma & Caroly Jänes Észtország
29  Yang Haoing & Sha Hanyu Kína
30  Georgi Enchev & Desislava Trifonova Bulgária
30  Liu Xiao & Li Can Kína
32  Igor Mikhaylovskiy & Ekaterina Logacheva Oroszország
32  Vsevolod Shagaev & Veronika Yudina Oroszország
34  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Oroszország
35  Constantin Elvin & Carina Monica Adochitei Románia
36  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Azerbajdzsán
36  Rasmus Lang & Martina Heimo Észtország
38  Yakov Shakhov & Milana Kuznetsova Kazahsztán
39  Kamil Bochenek & Gabriela Werblinska Lengyelország
39  Dima Kusnir & Victoria Pinzari Moldova
39  Nikolay Sukhanov & Anna Lapteva Oroszország
42  Gabrielius Goštautas & Kristina Charitonovaite Litvánia
42  Grigoriy Tereschenko & Alina Melkozerova Oroszország
42  Cristian Vladicescu & Cristina Batrincea Moldova
45  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Fehéroroszország
46  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finnland
47  Dénes Szalai & Petra Balla Magyarország
48  Dominik Jancis & Monika Jurgilewic Litvánia
49  Vladislav Klekotsyuk & Agata Pugacheva Oroszország

1. forduló (legjobb 81)

50  Zhang Yu Peng & Wang Yu Chen Kína
51  Arseniy Shestakov & Mariya Sabanskaya Fehéroroszország
52  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Ukrajna
52  Hu Kai Xi & Cao Xin Yu Kína
54  Mantas Kardokas & Emilija Petrulyte Litvánia
55  Efrem Kuzmichenko & Samira Harez Németország
56  Gábor György Biri & Fruzsina Nagy Magyarország
57  Ilia Rotari & Raluca Dontu Moldova
58  Márk Nagy & Liza Vörös Magyarország
58  Tao Xu & Fan Chen Meng Kína
58  Aleksey Yazevskiy & Elina Viadzenikava Fehéroroszország
61  Mirko Raponi & Greta Fiore Olaszország
62  Daniil Bokov & Ekaterina Novikova Oroszország
63  Yu Hibino & Honami Miki Japán
64  Artemi Fursov & Anastasia Huber Németország
65  Kevin Hegaard & Cathrine Jrhof Singer Dánia
65  Zhao Yingwei & Bian Qiyou Kína
67  Amir Bektemirov & Yana Bogash Kazahsztán
67  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Oroszország
69  Alin Valentin Ivanescu & Diana Kristof Románia
69  Daniel Lepski & Juliane Aschenbrenner Németország
71  Shaozhu Daoxi & Huang Jiaqi Kína
71  Nikita Pak & Mariyam Argymbaj Kazahsztán
71  Gracia Porzio & Stelantha Porzio Franciaország
74  Philipp Hofstetter & Natalie Cremar Svájc
74  Jaakko Kemppainen & Silja Jernvall Finnland
74  Nicolas Uciteli & Anastasia Kozlova Németország
77  Nikita Mamonov & Anna Rubenkova Oroszország
78  Stanislav Antonyak & Yuliya Shved Ukrajna
78  Justin Lauer & Alisia Trunov Németország
80  Carlos Rudolph & Anastasia Rashkovy Németország
80  Zhu Shaodaoguo & Guo Qi Wen Kína
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}