Results from 2007 Blackpool Junior Dance Festival - Junior Samba 2007. április 10.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

2007 Blackpool Junior Dance Festival
Anglia - Blackpool 2007. április 9.

Junior Samba 2007. április 10.

Döntő

1  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukrajna
2  Roman Chetvergov & Natasha Boichenko Oroszország
3  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Oroszország
4  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanyolország
5  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukrajna
6  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukrajna
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  [4] Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Fehéroroszország
7  [4] Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Oroszország
7  [4] Joel Lopez & Rosa Carné Spanyolország
10  [3] Francesco Bertini & Noemi Urso Olaszország
11  [2] Roman Zotov & Lidiya Chernova Oroszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

12  [4] Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Oroszország
12  [4] Yuriy Indichenko & Yuliya Steshenko Ukrajna
12  [4] Giorgio Iori & Valentina Galli Olaszország
12  [4] Anton Prokudin & Alena Popova Észtország
12  [4] Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Oroszország
12  [4] Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Németország
18  [3] Andrey Belyaev & Kristina Krukhmaleva Oroszország
18  [3] Stanislav Kestel & Virginia Lesniak Németország
18  [3] Anton Seleznev & Evgeniya Vargo Oroszország
18  [3] Yan Sorokin & Veronika Karimova Oroszország
22  [2] Sigurdur Mar Atlason & Sara Ros Jakobsdottir Izland
23  [1] Ilja Chubanov & Irina Shapovalova Oroszország

4. forduló (legjobb 46)

24  [4] Ronalds Abols & Santa Vitenberga Lettország
24  [4] Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Oroszország
24  [4] Manuel Deaddis & Jessica Sini Olaszország
24  [4] Alex Gunnarsson & Ragna Björk Bernburg Izland
24  [4] Lawrence James & Jasmine Chan Anglia
24  [4] Marc Jimenez Blanch & Alba Feliu Orive Spanyolország
24  [4] Leonid Juashkovsky & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
24  [4] Vadym Oleynyk & Karina Alieva Ukrajna
24  [4] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajna
24  [4] Bogdan Oligov & Elina Bukarenko Ukrajna
24  [4] Oleksandr Tarasenko & Irina Lavrinenko Ukrajna
24  [4] Aleksey Vinogradov & Darya Kasparova Oroszország
24  [4] Stanislav Wakeham & Yuliya Skvortsova Anglia
37  [3] Francesco Brandoli & Alessia Biondi Olaszország
37  [3] Artem Kitaygora & Danata Khasanova Oroszország
37  [3] Matteo Lumetta & Carlotta Liardi Olaszország
37  [3] Nikolai Mikadze & Yuliya Kulmatitskaya Oroszország
41  [2] Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Oroszország
41  [2] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Olaszország
41  [2] Ivan Khlebutin & Mariya Savushkina Oroszország
41  [2] Martin Nikolov & Louise Heise Dánia
41  [2] Mykhaylo Yurchenko & Svitlana Kostenko Ukrajna
46  [1] Nikita Melashenko & Albina Kireeva Oroszország

3. forduló (legjobb 72)

47  [5] Boris Basin & Kseniya Zaputryaeva Oroszország
47  [5] Manuel Dell'anna & Monica Cicerale Olaszország
47  [5] Stanislav Faynerman & Patrycja Golak USA
47  [5] Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukrajna
47  [5] Alessio Galocchio & Sara Alu Olaszország
47  [5] Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukrajna
47  [5] Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Oroszország
47  [5] Aleksey Khramov & Alla Kosolobova Oroszország
47  [5] Vladlen Kravchenko & Anzhela Son Kazahsztán
47  [5] Dmitriy Murdasov & Ekaterina Knyazkova Oroszország
47  [5] Dmytro Obukhov & Svitlana Lisna Ukrajna
47  [5] Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Oroszország
47  [5] Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Oroszország
60  [4] Roman Doroshenko & Kateryna Berezovskaya Ukrajna
60  [4] John Giannini & Stevie Jones Anglia
60  [4] Lorenzo Romano & Eleonora Riccardi Olaszország
60  [4] Andrey Semakin & Yana Demenok Oroszország
64  [3] Edward Golbert & Jessica Lamdon USA
64  [3] Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Cseh Köztársaság
64  [3] Dmitriy Stepantsov & Ekaterina Senkova Oroszország
67  [2] Jason Chao Dai & Elizabeth Satarov USA
67  [2] Igor Ignatev & Anastasiya Bondarenko Oroszország
67  [2] Toms Kolats & Liva Valdheima Lettország
67  [2] Simone Mezzetti & Elisa De Grossi Olaszország
67  [2] Elliot Plate & Zoe Stacey Anglia
67  [2] Nicolai Ree & Mie Lincke Funch Dánia

2. forduló (legjobb 133)

73  [5] Vsevolod Anikin & Tatyana Veselkina Oroszország
73  [5] Dmitriy Beloshitskiy & Larisa Suslova Oroszország
73  [5] Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Oroszország
73  [5] Corrado Carletti & Claudia Damato Olaszország
73  [5] Giuseppe Daddato & Ilaria Vino Olaszország
73  [5] Marco De Angelis & Federica Di Russo Olaszország
73  [5] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norvégia
73  [5] Nikita Golota & Asya Riger Oroszország
73  [5] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Olaszország
73  [5] Vladimir Kasilov & Anghelika Romaniyk Ukrajna
73  [5] Troels Lading & Emma Ginge Dánia
73  [5] Vadim Likhovtsev & Yana Cherepanova Oroszország
73  [5] Gleb Lukyanov & Aleksandra Yuferova Oroszország
73  [5] Yuriy Meshkov & Anastasiya Glukhova Ukrajna
73  [5] Kirill Pavlov & Mariya Kostyunina Oroszország
73  [5] Oleksiy Primakov & Maria Popova Ukrajna
73  [5] Luca Rizzi & Isabella Lamonica Olaszország
73  [5] Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukrajna
73  [5] Declan Taylor & Kirsty Andlovec Ausztrália
73  [5] Nikita Troshkov & Polina Sukhneva Oroszország
73  [5] Dmitriy Vozhakov & Evgeniya Nelyubina Oroszország
94  [4] Martin Jul Jensen & Sofie Funch-Nielsen Dánia
94  [4] Lewis Knaggs & Sophie Jones Anglia
94  [4] Edgars Kravalis & Anna Vikulova Lettország
94  [4] Robin Kristiansen & Mai Mentzoni Norvégia
94  [4] Frederik Lund & Cecilie Sejerbo (aka Willumsen) Dánia
94  [4] Andre Lundal Nilsen & Benedicte Maland Norvégia
94  [4] Nikita Moskalchuk & Victoriya Nadtochey Ukrajna
94  [4] Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finnland
94  [4] Radislav Selin & Anastasiya Shekhovskaya Oroszország
94  [4] Bjarki Stefansson & Karen Gretarsdottir Izland
94  [4] Artem Vilkov & Polina Aglyamova Oroszország
94  [4] Victor Volkov & Alyona Sentyabreva Üzbegisztán
94  [4] Errol Williamson & Katrine Nissen Dánia
107  [3] Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Lettország
107  [3] Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukrajna
107  [3] George Bowyer & Charlotte Sweeney Anglia
107  [3] Alex Dudley & Sian Johnson Anglia
107  [3] Heikki Kaikkonen & Karoliina Makinen Finnland
107  [3] Fedele Leone & Sara Staltari Olaszország
107  [3] Marco Lorosso & Sarah Canino Olaszország
107  [3] Luca Mastropietro & Jessica Brown Írország
107  [3] Vadim Negrebetskiy & Anastasiya Ryabovil Ukrajna
107  [3] Shamil Nigmatullin & Darya Mityurina Oroszország
107  [3] Krisjanis Putrins & Evelina Valaine Lettország
107  [3] Pavel Scheglov & Alexandra Busheva Oroszország
107  [3] Ivan Tokatly & Irina Rabinovich Ukrajna
107  [3] Gerbrandt De Wet & Tarian Van Niekerk Dél-Afrika
121  [2] Sergey Kravchenko & Kseniya Garaeva Oroszország
121  [2] Frederik Lundberg & Karoline Lund Dánia
121  [2] Emil Mahjneh & Maria Valtonen Finnland
121  [2] Sam Redfern & Kirsty Mcguire Anglia
121  [2] Callum Sanderson & Mari-claire Malone Anglia
121  [2] Hayward Saudi & Neo Kubu Dél-Afrika
121  [2] Oleksiy Teslenko & Olga Galkevych Ukrajna
128  [1] Daniel Buschmann & Angelina Jenna Németország
128  [1] Filipp Panenko & Valeriya Belozerova Oroszország
128  [1] Aleksandr Schetinin & Lyudmyla Pyatnytska Ukrajna
128  [1] Daniel Umarov & Elena Vaholder Oroszország
132  Björn Ymisson & Björk Gudmundsdottir Izland
132  Arkadiy Znamenskiy & Darya Semina Oroszország

1. forduló (legjobb 192)

134  [4] Alexey Barkov & Anna Grischenko Oroszország
134  [4] Emil Bielinski & Laura Nolan Írország
134  [4] Dmytro Borysenko & Anastasiya Galkevich Ukrajna
134  [4] Luca Di Pumpo & Marta Botta Olaszország
134  [4] Petter Engan & Katinka Ulsmag Norvégia
134  [4] Hilmar-steinn Gunnarsson & Elisabet Halldorsdottir Izland
134  [4] Daniil Kapitanov & Tatyana Nastechena Oroszország
134  [4] Juuso Karonen & Emmiina Ristolainen Finnland
134  [4] Marius Kristiansen & Kristine Bohnsdalen Norvégia
134  [4] Marcus Lee & Sarah-louise Trim Anglia
134  [4] Martin Ree & Caroline Rytter Larsen Dánia
134  [4] Nicolai Samuelsen & Luise Malmqvist Dánia
134  [4] Samuel Sweeney & Abbey Irvin Anglia
134  [4] Sergei Vlasov & Aleksandra Sharygina Oroszország
148  [3] Edmund Ault & Nikita Vince Anglia
148  [3] Maksim Danishkin & Anastasiya Pugacheva Oroszország
148  [3] Armand Fazullin & Marit Mets Észtország
148  [3] Daniel Gross & Alexandra Harradine Anglia
148  [3] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Dánia
148  [3] Valentin Loftsson & Tinna Gunnarsdottir Izland
148  [3] Denis Megdalski & Irina Severenchik Oroszország
148  [3] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
148  [3] Richie Putt & Clara Roy Anglia
148  [3] Kasperi Rinne & Netta Kupiainen Finnland
148  [3] Roman Shishkin & Katia Gostisheva Oroszország
148  [3] Simon Thagaard Jensen & Line Maigaard Iversen Dánia
160  [2] Adam Brunyee & Megan Tyma Anglia
160  [2] Enrico Cavazza & Giulia Tozzi Olaszország
160  [2] Sigtryggur Hauksson & Eyrun Stefansdottir Izland
160  [2] Karl-fridrik Hjaltason & Thordis Bergmann Izland
160  [2] Simon Kastor Nielsen & Molly Thillerup Dánia
160  [2] Joa Kotola & Tiina Peltonen Finnland
160  [2] Steffen Kvalheim & Frida Lilleboe Norvégia
160  [2] Lars Mosberg & Helene Foereland Norvégia
160  [2] Pelle Nielsen & Line Riding Dánia
160  [2] Palmi Freyr Ragnarsson & Stella Karen Arnadottir Izland
160  [2] Tabari Salmon & Sophie Mccoy Anglia
160  [2] Vegard Soetvik Krogh & Jeanette Kristiansen Norvégia
172  [1] Kristoffer Fladby & Michelle Berglen Norvégia
172  [1] Joona Heikkila & Noora Juurinen Finnland
172  [1] Thorkell Jonsson & Malin-agla Kristjansdottir Izland
172  [1] Andri Juliusson & Hrefna Halldorsdottir Izland
172  [1] Petur Magnusson & Lena Sverrisdottir Izland
172  [1] Guiseppe Massimilla & Courtney Payne Olaszország
172  [1] Daniel Shenton & Lucy Martin Anglia
172  [1] Gisli Bergur Sigurdsson & Dora Julia Agnarsdottir Izland
180  Benjamin Calkar & Tara James Dánia
180  Ryan Fryer & Natasha Jackson Anglia
180  Kristofer Aron Garcia & Solveig Asbjarnardottir Izland
180  Gudmundur Gudmundsson & Jona Petursdottir Izland
180  Anton Hallberg & Essi Noponen Finnland
180  Geraint Heaney & Freya Hopkins Anglia
180  Marek Klepadlo & Anna Nyzio USA
180  Patrick Mejlhart & Eva Marie Egsmose Dánia
180  Torbjorn Ohrberg & Eline Myhrvold Norvégia
180  Frosti Orvarsson & Bryndis Birgis Izland
180  Fannar Orvarsson & Hjordis Hjorleifsdottir Izland
180  Glen Riber & Miriam Kvinnesland Norvégia
180  Oliver Sigurjonsson & Rebekka Helga Sigurdardottir Izland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}