Results from Vivat, Russia 2007 - Junior Latin 2007. június 30.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Vivat, Russia 2007
Oroszország - Sochi 2007. június 30.

Junior Latin 2007. június 30.

Döntő

1  Aleksandr Kartashov & Irina Konina Oroszország
2  Sergey Lerke & Yana Lyubyanova Oroszország
3  Vladimir Pinegin & Natalya Kolpakova Oroszország
4  Sergey Chebyshev & Kseniya Garkavaya Oroszország
5  Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Oroszország
6  Ivan Neizhkasha & Ellina Katkova Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Ilya Kabachiy & Elizaveta Volkova Oroszország
7  Aleksey Lyulka & Kristina Rudaya Oroszország
9  Sergey Godov & Marina Nikiforova Oroszország
9  Leonid Khokhlov & Anastasiya Okladnikova Oroszország
9  Vitaliy Udodov & Anna Barsegian Oroszország
12  Oleg Likhachev-mischenko & Anna Krongauz Oroszország

Elődöntő

13  Sergey Anurichev & Darya Morozova Oroszország
13  Dmitriy Novikov & Darya Zhubareva Oroszország
13  Aleksey Terevkov & Polina Lisechko Oroszország
16  Nikita Churikov & Ekaterina Tokareva Oroszország
16  Evgeniy Rud & Alina Otrosnova Oroszország
18  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Oroszország
19  Artem Shitov & Elena Kirilenko Oroszország
20  Kirill Avdejev & Liana Arakelyan Oroszország
20  Rudolf Diner & Natalya Marinoshenko Oroszország
22  Feliks Lobyan & Aleksandra Rudenko Oroszország
23  Artur Asadullin & Polina Shmeleva Oroszország
24  Anton Filippov & Elena Krasnoselskikh Oroszország
25  Razmik Simonyan & Viktoriya Nazarenko Oroszország

2. forduló (legjobb 48)

26  Nikita Borisov & Darya Lonkina Oroszország
26  Aleksandr Klyushin & Darya Belousova Oroszország
26  Artem Kochet & Margarita Stasyuk Oroszország
29  Konstantin Zinoviev & Julia Lurina Oroszország
30  Vladislav Skirdachev & Sofya Guseva Oroszország
31  Egor Kartashov & Aleksandra Govendyaeva Oroszország
31  Maksim Tuchin & Diana Khranovskaya Oroszország
33  Kirill Levchenko & Darya Makarova Oroszország
34  Ilya Romanov & Olga Berkuta Oroszország
34  Kirill Zuykov & Lidiya Spikina Oroszország
36  Aleksey Shabarshin & Aleksandra Vysokaya Oroszország
37  Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Oroszország
37  Dmitriy Staev & Anastasiya Bogatko Oroszország
39  Eduard Karagozyan & Anna Volokhova Oroszország
39  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Oroszország
39  Nikita Tarasov & Kseniya Armisheva Oroszország
42  Kirill Tkachenko & Nadezhda Yashkina Oroszország
43  Nikita Orunov & Veronika Mischenko Oroszország
44  Viktor Kazeka & Viktoriya Gunko Oroszország
45  Ivan Krasnoperov & Anna Putilova Oroszország
46  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Oroszország
46  Dmitriy Franskevich & Nataliya Silinskaya Oroszország
48  Vladislav Mashkarev & Margarita Danilova Oroszország

1. forduló (legjobb 84)

49  Valentin Mukhrev & Arina Oganesova Oroszország
49  Dmitriy Pavlov & Aleksandra Berezina Oroszország
51  Anatoliy Konyshev & Olga Chivozertseva Oroszország
51  Aleksandr Korotaev & Diana Kamaltinova Oroszország
51  Andrey Trubaenko & Valeriya Lobova Oroszország
54  Lev Khalemskiy & Mariya Borozdina Oroszország
54  Igor Khmara & Anna Mordanenko Oroszország
56  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Oroszország
56  Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Oroszország
58  Igor Komolov & Anastasiya Zharkova Oroszország
59  Roman Fatakh & Yuliya Kulemina Oroszország
59  Pavel Lesnichiy & Irina Borisova Oroszország
59  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Oroszország
62  Vyacheslav Votinov & Nikol Panina Oroszország
63  Nikolay Seregin & Mariya Cherkashina Oroszország
64  Nikita Golubnichiy & Svetlana Maksimkina Oroszország
64  Aleksandr Kiselev & Sabina Bulatseva Oroszország
64  Anatoliy Proskurin & Kristina Khachaturova Oroszország
64  Mikhail Skorobogatov & Ekaterina Frizen Oroszország
64  Andrey Yeremin & Anastasiya Torchilina Oroszország
69  Iskander Maksyutov & Darya Prosochkina Oroszország
70  Roman Zolotarev & Anastasiya Filyushina Oroszország
71  Yaroslav Sidorov & Darya Levchenko Oroszország
72  Evgeniy Davydov & Yuliya Konkova Oroszország
72  Sergey Mangushev & Yuliya Mukhatinova Oroszország
74  Mark Nabokov & Olga Nechaeva Oroszország
75  Aleksandr Eroshevich & Darya Volkova Oroszország
75  Ruslan Masalimov & Vlada Volkova Oroszország
75  Bogdan Okkel & Natalya Tserr Oroszország
78  Mikhail Ermakov & Mariya Mochalkina Oroszország
78  Sergey Vakhnin & Darya Rogulina Oroszország
80  Arman Nikoyan & Alina Karagozyan Oroszország
81  Kirill Ilkovskiy & Ekaterina Stezhkova Oroszország
81  Stanislav Surovtsev & Maria Razhina Oroszország
83  Vladislav Bobrov & Viktoriya Savva Oroszország
84  Konstantin Vasilenko & Yuliya Rogovaya Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}