Results from V Supadance Polish Cup 2004 - IDSF Open Standard 2004. szeptember 19.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

V Supadance Polish Cup 2004
Lengyelország - Warsaw 2004. szeptember 18.

IDSF Open Standard 2004. szeptember 19.

Döntő

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Olaszország
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litvánia
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Szlovénia
4  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglia
5  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Oroszország
8  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Lengyelország
9  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Lengyelország
10  Stasys Brilis & Carolin Neumann Észtország
11  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Lettország
12  Marek Kosaty & Malgorzata Grzadka Lengyelország

Elődöntő

13  Rafal Olek & Magda Groszek Lengyelország
14  Felix Schäfer & Anna Korbutt Németország
15  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Litvánia
16  Sergiy Savkov & Viktoria Sokolova Ukrajna
17  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Grúzia
18  Roger Niitmae & Kerttu Tanav Észtország
19  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Lengyelország
20  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Németország
20  Pawel Switalski & Agata Pilarska Lengyelország
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Szlovák Köztársaság
23  Aivars Gailums & Zane Karnevska Lettország
24  Robert Faoro & Agnieszka Szawiel Lengyelország

2. forduló (legjobb 48)

25  Pavel Bandarenko & Elena Boitchenko Oroszország
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Lengyelország
27  Adam Balabuszek & Aleksandra Szopa Lengyelország
27  Robert Drobinski & Karina Kalisz Lengyelország
29  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Lettország
30  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Lengyelország
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Lengyelország
32  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Lengyelország
33  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Litvánia
34  Thorsten Unger & Vera Küster Németország
35  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Lengyelország
35  Pawel Szajda & Karina Hofmann Lengyelország
37  Lukasz Filipczuk & Natalia Kudla Lengyelország
37  Adrian Kawecki & Natalia Wolska Lengyelország
37  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Lengyelország
37  Adam Mozdzer & Malgorzata Wodras Lengyelország
37  Michal Ruszkawski & Zuzanna Boguslawska Lengyelország
42  Andreas Kindler & Marion Hegemann Németország
42  Piotr Purchala & Agata Kawinska Lengyelország
44  Andras Angyal & Emilia Goldberg Magyarország
44  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Oroszország
46  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Lengyelország
46  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukrajna
48  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Fehéroroszország

1. forduló (legjobb 63)

49  Krzysztof Troc & Justyna Mudrewicz Lengyelország
50  Marcin Leszczynski & Kamila Czarnecka Lengyelország
51  Piotr Moraczewski & Aleksandra Wojtysiak Lengyelország
52  Gracjan Konstantynowicz & Justyna Cichosz Lengyelország
53  Piotr Nawrocki & Karolina Rojek Lengyelország
54  Piotr Dabrowski & Karina Gielniewska Lengyelország
55  Marek Gorzkowski & Ala Nowak Lengyelország
56  Robert Unger & Romina Kukuk Németország
57  Maciej Kaminski & Daria Rosinska Lengyelország
57  Daniel Koltun & Agnieszka Kostrubiec Lengyelország
57  Michal Paciorek & Natalia Krzystoszek Lengyelország
57  Ilia Pedchenko & Rita Chesnokova Oroszország
57  Jakub Stawarski & Monika Kowalewska Lengyelország
57  Piotr Szewczyk & Marta Rychwalska Lengyelország
63  Sebastian Mazek & Justyna Jakubowska Lengyelország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}