Results from Tropicana Cup 2011 - Junior II Latin 2011. április 14.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2011
Lengyelország - Mikolajki 2011. április 14.

Junior II Latin 2011. április 14.

Döntő

1  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
2  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Oroszország
3  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukrajna
4  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Oroszország
5  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lettország
6  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukrajna
8  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lettország
9  Artem Stepanov & Polina Teleshova Oroszország
10  Artem Kuklin & Katerina Tkachenko Ukrajna
11  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldova
11  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Lettország
13  Jedrzej Kauc & Klaudia Migala Lengyelország

Elődöntő

14  Nazariy Deba & Marta Buzhenyk Ukrajna
14  Vladlen Oleineac & Zinaida Popov Moldova
14  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Fehéroroszország
17  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldova
18  Pavel Kozlovskiy & Regina Sapa Oroszország
19  Yuryy Martenenko & Ekaterina Mityurina Ukrajna
20  Pavlo Bondarenko & Oleksandra Putilina Ukrajna
20  Matvej Smirnov & Evgeniya Kalitskaya Fehéroroszország
23  Andrey Kuzmin & Sofia Smirnova Oroszország
24  Arsenijs Jevstafjevs & Klinta Smite Lettország

1. forduló (legjobb 41)

25  Patryk Slowinski & Roksana Gorczak Lengyelország
26  Davids Geikins & Marta Liga Rika Lettország
26  Vadim Semenko & Victoria Kozlan Ukrajna
28  Vilius Baltusis & Guste Sabaliauskaite Litvánia
28  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldova
28  Andris Klievens & Santa Sauere Lettország
31  Viktor Boychuk & Yana Kinasciuk Ukrajna
32  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Oroszország
33  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Észtország
33  Oleksandr Barakovskikh & Daryna Guzun Ukrajna
35  Vladislav Lievshunov & Yana Tudvasova Fehéroroszország
36  Ernestas Davidovich & Raminta Ruzgaityte Litvánia
36  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Észtország
36  Ivan Verbolyuk & Karina Meschaninova Oroszország
39  Egor Kolomin & Olga Senyuto Ukrajna
40  Erik Luts & Liina Piilman Észtország
40  Egor Murzich & Sviatlana Harnouskaya Fehéroroszország
42  Martin Puutka & Kristin Sober Észtország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}