Results from Tropicana Cup 2009 - Youth Latin 2009. április 18.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2009
Lengyelország - Mikolajki 2009. április 16.

Youth Latin 2009. április 18.

Döntő

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lettország
2  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Oroszország
3  Andrey Semakin & Luize Darzniece Lettország
4  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukrajna
5  Leonid Apranich & Kamila Schmidt Lengyelország
6  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lettország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Oroszország
8  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Oroszország
9  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukrajna
10  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
11  Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Lengyelország
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Lengyelország

Elődöntő

13  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukrajna
14  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajna
15  Kristaps Kalva & Jekaterina Hlopova Lettország
16  Adam Fedko & Paulina Majewska Lengyelország
16  Dmitrijs Golasko & Alina Zavadska Lettország
16  Robert Veskus & Kristiina Prants Észtország
16  Rostislav Zakrochinskiy & Kristina Pozdnysheva Oroszország
20  Aleksey Pieiganovich & Kristina Kudelko Fehéroroszország
21  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Litvánia
22  Oleg Kulyba & Anna Karetskaya Fehéroroszország
23  Maciej Walczak & Julia Michalska Lengyelország
24  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukrajna

1. forduló (legjobb 40)

25  Andrejs Moisejenko & Laura Valta Lettország
26  Kirill Baturin & Nadezhda Artamonova Oroszország
27  Yuriy Kopylov & Kristina Komarova Oroszország
28  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukrajna
29  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litvánia
30  Deniss Artemjevs & Undine Papule Litvánia
31  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Lettország
31  Aleksejs Harkovskis & Kristine Titoka Lettország
31  Vadim Rozhkov & Elizaveta Zaytseva Ukrajna
34  Artur Dvoretskiy & Anastasiya Karpacheva Oroszország
34  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ukrajna
36  Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Ukrajna
36  Marius Gaizauskas & Sigita Belickaite Litvánia
38  Aleksandr Tsvetkov & Anastasiya Zhukova Oroszország
39  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Oroszország
40  Martins Dubra & Justine Balmane Lettország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}