Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 Latin 2008. április 12.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2008
Lengyelország - Mikolajki 2008. április 10.

Youth Under21 Latin 2008. április 12.

Döntő

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Oroszország
2  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Ukrajna
3  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukrajna
4  Rihards Eglitis & Elza Pole Lettország
5  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukrajna
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lettország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajna
7  Andriy Pyatakha & Svitlana Kostenko Ukrajna
9  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Lengyelország
10  Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Észtország
10  Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Oroszország
10  Kyrylo Radostev & Katerina Kushnareva Ukrajna

Elődöntő

13  Jan Teslia & Kamila Schmidt Lengyelország
13  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finnland
15  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lettország
16  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukrajna
17  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Lengyelország
18  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Észtország
19  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Oroszország
19  Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Olaszország
21  Denis Buga & Anna Martynenko Oroszország
21  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lettország
23  Evgen Grytsak & Yuliya Gakhova Ukrajna
24  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Lengyelország

2. forduló (legjobb 48)

25  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Oroszország
26  Konstanty Kolesinski & Pola Anforowicz Lengyelország
26  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukrajna
28  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukrajna
28  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajna
30  Dmitriy Bredikhin & Sofya Kharina Oroszország
30  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukrajna
32  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Lengyelország
32  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukrajna
34  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Magyarország
34  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Ukrajna
34  Evgen Kornievskyy & Elizaveta Parshyna Ukrajna
37  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Lettország
37  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Oroszország
39  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Ukrajna
40  Denis Migunov & Katja Lapitseva Észtország
40  Andriy Reva & Galyna Pyekha Ukrajna
42  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Oroszország
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Oroszország
44  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Oroszország
44  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Lettország
44  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Fehéroroszország
47  Paul Reinolt & Madli Pappa Észtország
48  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ukrajna

1. forduló (legjobb 67)

49  Wojciech Kowalski & Malgorzata Borsuk Lengyelország
49  Andrey Semakin & Yana Demenok Oroszország
51  Maciej Talarek & Paulina Czech Lengyelország
52  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Litvánia
52  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Lettország
54  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Ukrajna
55  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Oroszország
56  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ukrajna
57  Andris Grapens & Lelde Strazdina Lettország
58  Viktor Besaraba & Khrystyna Cherkez Ukrajna
58  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Oroszország
60  Taras Ipatov & Arina Rozhkova Ukrajna
61  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Oroszország
61  Aleksey Sidorov & Irina Belyaeva Oroszország
63  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Ukrajna
64  Roman Klochko & Anna Manzina Ukrajna
65  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Oroszország
65  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Ukrajna
67  Alexander Gurdisov & Dariya Merzlyakova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}