Results from Tropicana Cup 2008 - Juvenile II Latin 2008. április 11.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2008
Lengyelország - Mikolajki 2008. április 10.

Juvenile II Latin 2008. április 11.

Döntő

1  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Oroszország
2  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lettország
3  Mykola Antimbetov & Anna Dodoncha Ukrajna
4  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Fehéroroszország
5  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Oroszország
6  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Oroszország
7  Artur Solomovych & Iana Klianascius Ukrajna
9  Stanislav Temerivskyi & Izabel Valeria Chernyshevska Ukrajna
10  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Oroszország
11  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Lengyelország
11  Yuri Zabrotskyi & Anastasia Sainiuk Ukrajna

Elődöntő

13  Davis Udris & Ruta Meirupska Lettország
14  Denis Fesenko & Mariya Lytvynenko Ukrajna
15  Andrey Nasadik & Sofia Sirkova Lettország
16  Olivers Berzs & Estere Beatrise Klapere Lettország
16  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Oroszország
16  Aleksandr Tiunkov & Anna Prianishnikova Oroszország
16  Aidens Zalans & Beate Anne Strauta Lettország
20  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Észtország
21  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Oroszország
22  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Oroszország
23  Kristaps Malarchiks & Klinta Smite Lettország
23  Artem Somatkan & Tatiana Ryabokon Ukrajna
25  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Lettország

1. forduló (legjobb 48)

26  Alik Bilyalov & Kateryna Mazina Ukrajna
27  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Oroszország
27  German Putilovskij & Daria Hirzhon Fehéroroszország
27  Patriks Simsons & Gunta-Anda Zabrauska Lettország
30  Gints Roberts Berzins & Megija Dana Morite Lettország
30  Dmitriy Zhurilov & Oleksandra Chervonenko Ukrajna
32  Janis Beikmanis & Annija Pivina Lettország
32  Nykolay Gospodynov & Mylana Grygoreva Ukrajna
34  Oleg Bushuyev & Kateryna Suleymanova Ukrajna
34  Filip Marchalewski & Wiktoria Kaszubowska Lengyelország
36  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Oroszország
37  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Lettország
37  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Oroszország
37  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Litvánia
40  Aleksey Pastukhov & Zhanna Trufanova Ukrajna
41  Aleksandrs Bautra & Kendija Ziemele Lettország
41  Dmytryy Markovskyy & Elyzaveta Kulykova Ukrajna
41  Maksym Omelyan & Anna Koshelenko Ukrajna
44  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Oroszország
44  Evgeny Sotnik & Anna Rogulina Oroszország
46  Nikita Bondariev & Evgenia Shumakova Oroszország
46  Miks Svampe & Elza Pavulina Lettország
48  Konstantins Mihejevs & Laura Klavina Lettország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}