Results from Tropicana Cup 2008 - Junior I Standard 2008. április 12.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2008
Lengyelország - Mikolajki 2008. április 10.

Junior I Standard 2008. április 12.

Döntő

1  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Litvánia
2  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajna
3  Yevgeniy Taranyuk & Anastasiya Zvereva Ukrajna
4  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lettország
5  Vlad Bejan & Lina Vartic Moldova
6  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Lettország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Vadym Yaroslavtsev & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajna
8  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Észtország
9  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Oroszország
10  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukrajna
10  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lettország
12  Denis Golikov & Olesya Frolova Oroszország

Elődöntő

13  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litvánia
14  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Észtország
14  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Litvánia
16  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Észtország
17  Dmytro Rybalko & Dana Zhmudskaya Ukrajna
18  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Lettország
18  Viesturs Varavs & Anna Priedina Lettország
18  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Oroszország
21  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Észtország
22  Nikolay Paschenko & Ekaterina Fayruzova Oroszország
23  Lukas Slekys & Gabriele Siriunaite Litvánia
23  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Lettország

1. forduló (legjobb 40)

25  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Lengyelország
26  Mateusz Graczyk & Natalia Baldyga Lengyelország
27  Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Oroszország
27  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Lengyelország
27  Kristers Zuika & Endija Zuika Lettország
30  Aleksandr Tkachev & Valeryya Klochkovych Ukrajna
31  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukrajna
32  Dmytryy Dubovskyy & Anna Kryvokon Ukrajna
33  Piotr Wojcik & Natalia Szypulska Lengyelország
34  Bogdan Dubyna & Dariaa Naydonova Ukrajna
34  Evgeniy Gribachev & Tamara Lukina Oroszország
36  Zhan Budnik & Darya Drugomilova Fehéroroszország
36  Arsenijs Jevstafjevs & Evelina Zvirbule Lettország
36  Janis Kalkis & Sanda Igaune Lettország
39  Andrey Marinich & Viktoria Dorofeeva Oroszország
40  Oleksandr Voytiyskiy & Lubov Chayka Ukrajna
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}