Results from Tropicana Cup 2008 - IDSF Open Standard 2008. április 12.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2008
Lengyelország - Mikolajki 2008. április 10.

IDSF Open Standard 2008. április 12.

Döntő

1  Simone Segatori & Annette Sudol Németország
2  Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglia
3  Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Litvánia
4  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldova
5  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Lengyelország
6  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Olaszország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Lengyelország
8  Vadym Litvinenko & Kateryna Kordonets Ukrajna
9  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Oroszország
9  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Észtország
11  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Oroszország
12  Fiorenzo Rocco & Angela Taglianetti Olaszország

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Elődöntő

13  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lettország
13  Grigoriy Kolomeets & Anna Kozyreva Oroszország
15  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukrajna
16  Guerino Fraina & Irene Calo Olaszország
17  Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Lengyelország
18  Nikita Zolotarev & Nikol Matiushenko Oroszország
19  Salvatore Cacciottelli & Antonietta Spagnuolo Olaszország
19  Yevgen Lisunov & Valeriya Zhuravliova Ukrajna
21  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukrajna
21  Roman Usmanov & Aleksandra Samorodskaya Fehéroroszország
23  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lettország
23  Jüri Kagan & Margarita Kagan Észtország
25  Dmitriy Grigoryev & Anastasiya Bessalova Ukrajna

2. forduló (legjobb 36)

26  Janis Mednis & Anna Voroncuka Lettország
26  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukrajna
28  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Oroszország
29  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukrajna
29  Andrey Papaev & Darya Muksinova Oroszország
31  Alessandro Di Cunzolo & Sabrina Lo Sasso Olaszország
31  Maris Loja & Madara Freiberga Lettország
33  Mikhail Belous & Ekaterina Andronova Oroszország
34  Andrij Zubko & Tanya Revyn Ukrajna
35  Reinis Audarins & Liene Sinicka Lettország
36  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Oroszország

1. forduló (legjobb 44)

37  Niks Bisenieks & Kristine Lopeta Lettország
38  Georgiy Cholan & Viktoriya Marinyak Ukrajna
39  Piotr Giglewicz & Inez Sadkowska Lengyelország
40  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Lettország
41  Iurii Vladimirov & Olga Iekimova Ukrajna
42  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Oroszország
43  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Oroszország
44  Oleg Lychkatyy & Yuliya Deynershteyn Ukrajna
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}