Results from Tropicana Cup 2007 - Juvenile II Standard 2007. április 19.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2007
Lengyelország - Mikolajki 2007. április 19.

Juvenile II Standard 2007. április 19.

Döntő

1  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Oroszország
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Moldova
3  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lettország
4  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Lengyelország
5  Davis Udris & Ruta Meirupska Lettország
6  Vladislav Lievshunov & Veronika Gushca Fehéroroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Lengyelország
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukrajna
9  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Oroszország
9  Cristian Lupu & Stela Vlas Moldova
11  Lukas Ancikevicius & Juste Barakauskaite Litvánia
12  Sergej Melnikov & Anastasiya Tushkevich Fehéroroszország

Elődöntő

13  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Oroszország
13  Mykhaylo Bykov & Anastasiya Loboyko Ukrajna
15  Vitaly Bralgin & Anna Anufrieva Oroszország
15  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Lengyelország
17  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Észtország
17  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukrajna
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lettország
20  Artem Cherkashyn & Olga Kuzmenko Ukrajna
20  Pavel Sabadash & Anastasia Samilkina Oroszország
20  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Oroszország
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukrajna
24  Martins Ozolins & Ivita Ozolina Lettország
25  Artur Skrzypek & Paulina Mrowczynska Lengyelország
26  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukrajna

1. forduló (legjobb 52)

27  Aleksej Bida & Ninel Dudnik Ukrajna
28  Nikita Kutuzov & Katya Kozlova Oroszország
28  Vadim Predein & Polina Predeina Oroszország
30  Ivan Ivanov & Yana Krivstova Oroszország
30  Anton Panchyshko & Alona Mamontova Ukrajna
32  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukrajna
32  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukrajna
32  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Lettország
32  Robert Kacperski & Adrianna Zymek Lengyelország
32  Arturs Remeika & Paula Kukute Lettország
32  Sasha Sigida & Helen Podolyanko Ukrajna
32  Renars Susters & Viktorija Ivanova Lettország
32  Gordey Zeldovich & Polina Kulikova Oroszország
40  Kostyantin Dutkovskiy & Katerina Nosenko Ukrajna
40  Gennadiy Paslov & Valeria Golovatenko Ukrajna
40  Kirill Skotnikov & Elizaveta Kaygorodova Oroszország
40  Konstantin Zabolotnyy & Anna Dodoncha Ukrajna
44  Yaroslav Agarkov & Olga Manakova Oroszország
44  Nikita Unoshev & Evgenija Muspan Ukrajna
46  Maxim Zubov & Arina Savchenko Oroszország
47  Vladislav Karabev & Diana Yvarova Ukrajna
48  Alexander Alekhin & Veronika Vorobieva Oroszország
48  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Oroszország
48  Vladimir Borisyenko & Katerina Kust Ukrajna
48  Oleksiy Pastukhov & Anastasiya Firova Ukrajna
52  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Lettország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}