Results from Tropicana Cup 2007 - Junior I 10 Dance 2007. április 19.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2007
Lengyelország - Mikolajki 2007. április 19.

Junior I 10 Dance 2007. április 19.

Döntő

1  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Oroszország
2  Filipp Maryanovskiy & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajna
3  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Oroszország
4  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Lengyelország
5  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Fehéroroszország
6  Marius Bodiul & Catalina Cristian Moldova
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Észtország
8  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukrajna
9  Nikita Klyuchko & Yana Shvamberg Ukrajna
9  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Litvánia
11  Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukrajna
12  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Lettország

Elődöntő

13  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukrajna
14  Vladyslav Bernyk & Alina Koshlakova Ukrajna
14  Vadim Gorbach & Polina Matskevich Fehéroroszország
14  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Oroszország
17  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Moldova
18  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Lettország
19  Roberts Peca & Diana Mackevica Lettország
20  Dmitrijs Derjagins & Lelde Zimele Lettország
21  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Lengyelország
22  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajna
23  Karlis Lapins & Beate-katrina Zeltina Lettország
24  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Lengyelország

2. forduló (legjobb 50)

25  Artur Martea & Iulia Celpan Moldova
26  Anatoliy Guliy & Anastasiya Kharchenko Ukrajna
26  Denys Popov & Anna Dergunova Oroszország
26  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukrajna
29  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Oroszország
30  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Litvánia
31  Danil Isaev & Marina Prokopenko Oroszország
31  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Oroszország
33  Maciej Rasinski & Aleksandra Wojcicka Lengyelország
33  Roberts Zageris & Evita Brilte Lettország
35  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukrajna
36  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Lettország
36  Sergey Dratvitskiy & Olga Chechet Fehéroroszország
38  Teymur Akhmedov & Natalia Denisova Oroszország
38  Andrey Smotrov & Ekaterina Maltseva Oroszország
40  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Oroszország
41  Oleg Kulik & Irina Nagornyak Ukrajna
41  Sergey Shubadeev & Olesya Radaeva Oroszország
43  Ilya Mariyko & Yana Kramer Oroszország
43  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Moldova
45  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Litvánia
45  Roman Mikin & Darya Tsvetkova Oroszország
47  Ivan Khudoley & Dariya Ponomarenko Ukrajna
48  Aleksander Kobylinski & Ewelina Dabrowska Lengyelország
49  Dmitrii Suhorukov & Valeriya Suschko Ukrajna
50  Vitaliy Kalyuzhnyy & Anhelina Gordina Ukrajna

1. forduló (legjobb 62)

51  Roman Drobotov & Ganna Vozhikova Ukrajna
52  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Litvánia
52  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Ukrajna
54  Ivan Varfolomeev & Diana Mashukova Oroszország
55  Sergiy Chernykov & Xeniya Ovchynnykova Ukrajna
56  Alexandr Malyy & Alexandra Danilchuk Ukrajna
57  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Oroszország
57  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Oroszország
59  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Oroszország
60  Ilya Surkov & Ekaterina Datsko Oroszország
61  Maksim Chuprin & Kseniya Poglazova Ukrajna
62  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}