Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Standard 2007. április 21.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2007
Lengyelország - Mikolajki 2007. április 19.

Junior II Standard 2007. április 21.

Döntő

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Oroszország
2  Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Lengyelország
3  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
4  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Oroszország
5  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lettország
6  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Észtország
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Vladislav Korotchenko & Darya Cherkas Oroszország
7  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajna
7  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Lengyelország
10  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Lettország
11  Peteris Lapins & Laura Valta Lettország
12  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Lettország

Elődöntő

13  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Észtország
14  Ion Postolace & Alina Grozea Románia
15  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Lettország
15  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukrajna
17  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Fehéroroszország
18  Edgars Silovs & Juta Einmane Lettország
19  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litvánia
19  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Lengyelország
21  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Észtország
22  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldova
23  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukrajna
24  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Oroszország

2. forduló (legjobb 47)

25  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Oroszország
25  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Oroszország
25  Karl Andres Saul & Marina Tülp Észtország
28  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Észtország
29  Sergey Byashekov & Olga Dorzhieva Oroszország
29  Sargiy Yakimenko & Darya Tatarchenko Ukrajna
31  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldova
31  Maris Loja & Madara Freiberga Lettország
33  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldova
34  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova
35  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukrajna
36  Edgars Gribusts & Liene Everse Lettország
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukrajna
36  Kriss Zale & Liva Orleane Lettország
39  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Észtország
40  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Litvánia
40  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajna
42  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Oroszország
42  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajna
44  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Oroszország
45  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ukrajna
46  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ukrajna
46  Vitaliy Razzhyvin & Olga Shchekotikhina Ukrajna

1. forduló (legjobb 82)

48  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
48  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Lengyelország
48  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajna
48  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukrajna
48  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ukrajna
53  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldova
54  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ukrajna
55  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukrajna
55  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ukrajna
55  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukrajna
58  Daniels Belugins & Alise Milkevica Lettország
58  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ukrajna
58  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ukrajna
61  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ukrajna
61  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Litvánia
63  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukrajna
63  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Ukrajna
63  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukrajna
66  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Litvánia
66  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukrajna
68  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Oroszország
68  Andriy Zagoruiko & Iryna Kelyina Ukrajna
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ukrajna
71  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Észtország
71  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Oroszország
73  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukrajna
73  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Oroszország
75  Evgeniy Gavrilenko & Katerina Alekseeva Ukrajna
75  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Oroszország
77  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Oroszország
77  Illya Davydenko & Valeriya Kot Ukrajna
79  Dmytro Soroka & Maria Drach Ukrajna
80  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Oroszország
81  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukrajna
81  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Litvánia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}