Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Latin 2007. április 19.
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2007
Lengyelország - Mikolajki 2007. április 19.

Junior II Latin 2007. április 19.

Döntő

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Oroszország
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Oroszország
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Oroszország
4  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukrajna
5  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukrajna
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Lengyelország
7  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukrajna
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Észtország
9  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajna
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Lettország
11  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukrajna
12  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova

Elődöntő

13  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajna
14  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Oroszország
14  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lettország
14  Jan Teslia & Kamila Schmidt Lengyelország
14  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Lengyelország
18  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litvánia
18  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Lengyelország
20  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
20  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajna
20  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Lengyelország
23  Sebastian Mroz & Pola Anforowicz Lengyelország
24  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukrajna
24  Peteris Lapins & Laura Valta Lettország
26  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukrajna
27  Igor Holovaci & Nataliya Holotylo Ukrajna

2. forduló (legjobb 48)

28  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Lettország
28  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lettország
30  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Litvánia
31  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Lengyelország
31  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Észtország
33  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukrajna
34  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldova
34  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Oroszország
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukrajna
36  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Litvánia
36  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Litvánia
36  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ukrajna
40  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Litvánia
40  Michal Danilczuk & Adrianna Rogowska Lengyelország
40  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Oroszország
40  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldova
40  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldova
40  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukrajna
40  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Litvánia
47  Kriss Zale & Liva Orleane Lettország
48  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Oroszország

1. forduló (legjobb 95)

49  Oleg Provozin & Dariya Sereda Ukrajna
49  Karl Andres Saul & Marina Tülp Észtország
49  Edgars Silovs & Juta Einmane Lettország
52  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Oroszország
52  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukrajna
52  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Oroszország
52  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Fehéroroszország
56  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukrajna
57  Harijs Locs & Undine Papule Lettország
57  Ion Postolace & Alina Grozea Románia
57  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Észtország
60  Oleksandr Borysovskiy & Larisa Molodec Ukrajna
60  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ukrajna
62  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldova
62  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ukrajna
62  Dmytro Soroka & Aleksandra Burakova Ukrajna
65  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Oroszország
65  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Oroszország
65  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukrajna
65  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ukrajna
65  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Észtország
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ukrajna
70  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Lettország
72  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukrajna
73  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajna
73  Maris Loja & Madara Freiberga Lettország
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajna
73  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukrajna
73  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukrajna
73  Martins Taranda & Madara Estrika Lettország
79  Daniels Belugins & Alise Milkevica Lettország
79  Vladyslav Myshko & Evgeniya Tvileneva Ukrajna
79  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ukrajna
79  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Oroszország
83  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Észtország
83  Vardan Simonyan & Tatyana Baranova Oroszország
83  Andriy Yudin & Svitlana Levit Ukrajna
86  Sergey Korovykovskiy & Diana Soroka Ukrajna
86  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Oroszország
86  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Oroszország
89  Edgars Gribusts & Liene Everse Lettország
89  Blazej Lewandowski & Adrianna Kamrowska Lengyelország
91  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Észtország
91  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukrajna
93  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukrajna
94  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Oroszország
94  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}