Results from Tropicana Cup 2006 - Youth U21 10 Dance 2006. április 22.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2006
Lengyelország - Mikolajki 2006. április 20.

Youth U21 10 Dance 2006. április 22.

Döntő

1  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Olaszország
2  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Lengyelország
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Észtország
4  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Oroszország
5  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Észtország
6  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Lengyelország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Oroszország
8  Jerzy Borowski & Marta Kocik Lengyelország
9  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukrajna
9  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Oroszország
11  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Észtország
12  Pawel Nesterowicz & Alessia Surova Lengyelország
13  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Lengyelország

Elődöntő

14  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukrajna
15  Nikita Belik & Evgenia Yakovieva Ukrajna
15  Volodymyr Odnitsov & Anastasiya Zhuchenko Ukrajna
17  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Oroszország
17  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Lettország
19  Danylo Zadorozhnyy & Tetyana Polishchuk Ukrajna
20  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukrajna
20  Ignat Garanin & Kateryna Levchenko Ukrajna
20  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Észtország
23  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajna
24  Sergey Kozaderov & Ekaterina Zhivolupova Oroszország
24  Andrei Lekarev & Regina Lai Észtország
26  Artem Prykhodko & Tatyana Trakalyuk Ukrajna

1. forduló (legjobb 47)

27  Oleg Sydorenko & Yuliya Gyrda Ukrajna
28  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Oroszország
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukrajna
31  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukrajna
32  Oleksandr Tsvetkov & Anna Andriyenko Ukrajna
33  Dmytro Denysov & Anna Ganina Ukrajna
33  Anatoliy Kulay & Alina Kornyenko Ukrajna
35  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Oroszország
36  Serhii Horianskyi & Lada Honcharenko Moldova
37  Viktor Denisov & Dariya Svatikova Ukrajna
38  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukrajna
39  Stas Rabynia & Maya Mamliga Ukrajna
40  Saveliy Seleznev & Tamara Solovieva Oroszország
41  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ukrajna
42  Vladimir Shtogrip & Tatiana Russkikh Ukrajna
43  Jacek Parulski & Aneta Zarzecka Lengyelország
44  Andrij Borisov & Olga Lashkova Ukrajna
45  Aleksandr Karetnikov & Yuliya Kryuchkova Oroszország
46  Rihards Eglitis & Elina Abolina Lettország
46  Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukrajna
48  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}