Results from Tropicana Cup 2006 - World Juvenile Trophy (Combination) 2006. április 20.
fotó videók
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Tropicana Cup 2006
Lengyelország - Mikolajki 2006. április 20.

World Juvenile Trophy (Combination) 2006. április 20.

Döntő

1  Roman Blinov & Darya Stolbova Ukrajna
2  Vlad Bejan & Mariana Tataru Moldova
3  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Oroszország
4  Dmytro Yevterev & Maria Lukyanova Ukrajna
5  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Litvánia
6  Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukrajna
Hírdetés
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

7  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajna
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukrajna
8  Denys Popov & Anna Dergunova Oroszország
8  Vadym Yaroslavtsev & Dana Zhmudskaya Ukrajna
11  Evgeniy Vasiliev & Lilia Goncharenko Ukrajna
12  Aleksandr Yachin & Elizavieta Laskina Ukrajna
13  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Oroszország

Elődöntő

14  Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukrajna
15  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Oroszország
16  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Lettország
17  Artem Marchuk & Valentina Vilchak Ukrajna
17  Evgeniy Stepin & Aleksandra Vasileva Oroszország
19  Mikhail Erokhin & Lera Petrik Ukrajna
20  Oleksi Fedorov & Anastasiya Denysova Ukrajna
20  Marcin Rosinski & Nikolina Melin Lengyelország
22  Denis Andreychuk & Olga Bondar Ukrajna
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukrajna
24  Marcus Telembici & Zinaida Popov Moldova

1. forduló (legjobb 45)

25  Valentin Sirik & Viktoria Trakalyuk Ukrajna
26  Maxim Dechenko & Maria Nyemyechenkova Ukrajna
26  Vladyslav Kubyshkin & Alesya Natayeva Ukrajna
26  Oleksiy Savin & Angelina Rozmarytsya Ukrajna
29  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Lettország
29  Valentin Salagor & Anna Sudakova Ukrajna
31  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukrajna
32  Vladislav Prokopenko & Diana Nonik Ukrajna
32  Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukrajna
34  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukrajna
35  Vitaly Chebotarev & Yulia Chelombitko Oroszország
35  Dmytro Ushakov & Anastasiya Pyatovil Ukrajna
37  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukrajna
38  Igor Kitaygorodskiy & Ekaterina Koloskova Oroszország
39  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukrajna
40  Artem Kazmiruk & Lanisa Manilko Ukrajna
41  Roman Fedoryenko & Valentyna Cherniakova Ukrajna
41  Maxim Lavrikov & Margarita Derevtsova Oroszország
43  Evgeniy Fomin & Olga Skornyakova Ukrajna
43  Oleksandr Yenukidze & Oleksandra Boldyr Ukrajna
45  Dmitri Podmazin & Marija Mukhina Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}