Results from Triada Cup 2005 - Junior II Standard 2005. április 17.
Hírdetés
Nem akarod többet látni ezeket a hirdetéseket? Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!
Tájékoztatás advertise your product oldalunkon

Triada Cup 2005
Oroszország - Moscow 2005. április 16.

Junior II Standard 2005. április 17.

Döntő

1  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Oroszország
2  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Oroszország
3  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
4  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Oroszország
5  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Oroszország
6  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Oroszország
7  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Oroszország
Nem szereted a hirdetéseket?   Csatlakozz a teljes jogú tagokhoz!

Középdöntő

8  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Oroszország
8  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Oroszország
10  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Oroszország
11  Anton Betnev & Kseniya Ikkert Oroszország
12  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Oroszország
12  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Oroszország

Elődöntő

14  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Oroszország
15  Anton Yefremov & Darya Filipenko Oroszország
16  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova
16  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Oroszország
16  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Oroszország
16  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Oroszország
20  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Oroszország
21  Maksimilian Polosatov & Nadezhda Artamonova Oroszország
22  Aleksandr Koshkin & Marina Nesterova Oroszország
23  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Oroszország
24  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Oroszország
25  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Oroszország
26  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Oroszország

2. forduló (legjobb 51)

27  Marsel Galimov & Anastasiya Soyko Oroszország
28  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Oroszország
29  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Oroszország
30  Vladimir Komatovskiy & Yuliya Sutyagina Oroszország
30  Artem Lukyanenkov & Daria Chasovskikh Oroszország
30  Arseniy Reshilov & Anna Argun Oroszország
33  Ilya Filippov & Anastasiya Turlygina Oroszország
33  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Oroszország
35  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Oroszország
35  Viktor Safin & Darya Muksinova Oroszország
35  Aleksandr Samarchenko & Alena Estrina Oroszország
38  Ilya Mustafaev & Aleksandra Pakhmutova Oroszország
39  Elshan Guliev & Polina Ilina Oroszország
40  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Oroszország
41  Platon Stepanov & Anzhela Kurmaeva Oroszország
42  Aleksandr Bogdanov & Olga Karavanova Oroszország
43  Anton Zvonilov & Anna Kholostova Oroszország
44  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Oroszország
44  Boris Sorokin & Irina Polovikova Oroszország
46  Denis Averin & Yuliya Kokhanovskaya Oroszország
46  Vsevolod Bezruchenko & Darya Seyko Oroszország
46  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Oroszország
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Oroszország
50  Pavel Lepekho & Kristina Kashaeva Oroszország
51  Kirill Zakharov & Maria Naumchenko Oroszország

1. forduló (legjobb 66)

52  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Oroszország
53  Ilya Sakharov & Ekaterina Maksimova Oroszország
54  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Oroszország
55  Daniil Golubev & Anastasiya Levashova Oroszország
55  Artur Manzhetov & Anna Manzhetova Oroszország
55  Maksim Vorontsov & Anastasiya Vedeneeva Oroszország
58  Georgiy Ischenko & Elizaveta Babanina Oroszország
59  Pavel Velichko & Elena Yankina Oroszország
60  Aleksey Tyutchev & Elena Litvinyuk Oroszország
61  Dmitriy Vakarin & Svetlana Syusyura Oroszország
62  Konstantin Zherdev & Ketino Tavdishvili Oroszország
63  Vladimir Bobkov & Lidiya Voronina Oroszország
64  Roman Ostrovskiy & Vera Lyashenko Oroszország
65  Sergey Naumenkov & Olga Fyodorova Oroszország
66  Bashir Shaker & Anna Kovalskaya Oroszország
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}